מגדל השתלמות מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול מניות סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.8 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול מניות סחיר.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול מניות סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 97.3% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 2.7% חו״ללפי דיווח אחרון
- 1.6% מט״חלפי דיווח אחרון
- 100.9% מניותלפי דיווח אחרון
- 12.5% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 100.9% מניות
- 0.0% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 7.8 | 1.7 | 21 | 27 | 946 | +0.09% | +10.29% | +23.96% |
| 08/26 | 4.9 | 1.0 | 23 | 26 | 919 | +0.83% | +10.19% | +28.56% |
| 07/26 | 9.0 | 1.4 | 30 | 38 | 886 | −0.29% | +9.28% | +28.90% |
| 06/26 | 6.1 | 1.7 | 64 | 68 | 851 | −8.94% | +9.60% | +30.97% |
| 05/26 | 7.7 | 0.9 | 84 | 91 | 861 | +3.27% | +20.36% | +59.48% |
| 04/26 | 5.6 | 0.7 | 58 | 62 | 745 | +8.35% | +16.55% | +64.73% |
| 03/26 | 12 | 0.6 | 110 | 122 | 630 | −1.80% | +7.56% | +59.24% |
| 02/26 | 6.0 | 1.1 | 72 | 77 | 526 | +1.16% | +9.54% | +55.87% |
| 01/26 | 3.7 | 0.7 | 57 | 60 | 445 | +8.28% | +8.28% | +56.24% |
| 12/25 | 6.1 | 0.4 | 52 | 58 | 352 | +4.83% | +48.44% | +48.44% |
| 11/25 | 5.0 | 0.6 | 32 | 37 | 280 | +4.13% | +41.60% | — |
| 10/25 | 1.2 | 0.8 | 24 | 25 | 233 | +2.97% | +35.99% | — |
| 09/25 | 2.2 | 0.1 | 13 | 15 | 203 | +3.80% | +32.07% | — |
| 08/25 | 0.8 | 0.5 | 18 | 19 | 180 | +1.10% | +27.23% | — |
| 07/25 | 1.9 | 0.1 | 34 | 36 | 160 | +1.31% | +25.85% | — |
| 06/25 | -0.4 | 0.1 | 36 | 35 | 123 | +10.88% | +24.22% | — |
| 05/25 | 3.1 | 0.2 | 9.8 | 13 | 78 | +6.67% | +12.03% | — |
| 04/25 | -1.1 | 0.2 | 7.4 | 6.2 | 61 | +4.74% | +5.03% | — |
| 03/25 | 1.3 | 0.3 | 16 | 17 | 52 | −3.88% | +0.27% | — |
| 02/25 | 1.3 | 0.2 | 12 | 13 | 37 | +1.40% | +4.32% | — |
| 01/25 | 0.1 | 0.0 | 13 | 13 | 24 | +2.88% | +2.88% | — |
| 12/24 | 0.8 | 0.0 | 10 | 11 | 11 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 63 | 9.7 | 519 | 572 | 946 | +10.29% |
| 2025 | 22 | 3.4 | 267 | 285 | 352 | +48.44% |
| 2024 (1 ח׳) | 0.8 | 0.0 | 10 | 11 | 11 | 0.00% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.51% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.