קרן השתלמות

קרן החיסכון לצבא הקבע - מניות סחיר

מספר קופה 15305 · קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל בע"מ · מסלול מניות סחיר · עובדי מפעל/גוף מסויים

הוספה להשוואה + נתונים אחרונים: 30.09.2026 פעילה

החליקו למדדים נוספים ←

נכסים260 מיליוןש״ח
5 שניםמצטברת
3 שניםמצטברת
12 חודשים+23.5%תשואה
מתחילת השנה+9.50%תשואה
חודש+0.48%תשואה

בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.

ביצועים

תשואת הקרן מול ממוצע מסלול מניות סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.

החליקו למדדים נוספים ←

3 שניםתשואה
12 חודשים+23.5%תשואה
מתחילת השנה+9.50%תשואה
חודש+0.48%תשואה
הקרןממוצע מסלול מניות סחיר
40%30%20%10%0%

הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.4 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.

מיקום בקטגוריה

כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול מניות סחיר.

דירוג4 מתוך 8בקטגוריה
אחוזון תשואה5712 חודשים
פער מהחציון+0.4%מעל החציון

הקרן נמצאת מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול מניות סחיר.

סיכון

מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.

ירידה מרבית−7.7%משיא לשפל · 12 ח׳
סטיית תקן—חציון המסלול 10.5%
שארפ—לפי גמל-נט

שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.

מחשבון צבירה

סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.

החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.

חשיפות והרכב

התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.

חשיפות מרכזיות

  • 73.5% ישראלמרכז הכובד בתיק
  • 26.5% חו״ללפי דיווח אחרון
  • 27.2% מט״חלפי דיווח אחרון
  • 100.4% מניותלפי דיווח אחרון
  • 12.1% לא סחירלפי דיווח אחרון

חלוקת נכסים

  • 100.4% מניות
  • 0.0% אג״ח, מזומן ואחר

נתונים היסטוריים

דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.

החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←

חודשהפקדות
(מ׳ ₪)
משיכות
(מ׳ ₪)
העברות נטו
(מ׳ ₪)
צבירה נטו
(מ׳ ₪)
נכסים
(מ׳ ₪)
חודשי
(%)
YTD
(%)
שנה
(%)
09/26 1.6 0.6 -0.6 0.4 260 +0.48% +9.50% +23.52%
08/26 1.6 0.2 -14 -12 258 +0.69% +8.98% +27.98%
07/26 1.6 0.5 -3.6 -2.5 271 +0.02% +8.23% +28.88%
06/26 1.6 0.4 -1.0 0.2 271 −7.70% +8.21% +30.58%
05/26 1.5 0.6 17 18 294 +1.85% +17.24% +56.25%
04/26 1.4 0.2 11 12 271 +7.33% +15.11% +64.02%
03/26 1.4 1.0 25 26 240 −2.01% +7.25% +60.25%
02/26 1.2 0.2 39 40 221 +1.49% +9.45% +58.40%
01/26 1.0 0.3 33 34 178 +7.84% +7.84% +58.54%
12/25 0.6 0.0 22 23 133 +4.69% +51.03% +51.03%
11/25 0.8 0.1 18 19 106 +4.73% +44.26% +52.54%
10/25 0.5 0.6 11 11 83 +2.88% +37.75% +52.25%
09/25 0.2 0.0 7.1 7.3 70 +4.11% +33.89% +54.55%
08/25 0.2 0.3 10 10 60 +1.40% +28.61% +51.65%
07/25 0.5 0.0 16 17 49 +1.34% +26.83% +55.59%
06/25 0.1 0.0 5.8 5.8 32 +10.44% +25.15% —
05/25 0.1 0.0 0.8 0.8 23 +6.92% +13.32% —
04/25 0.1 0.1 -0.2 -0.2 21 +4.86% +5.99% —
03/25 0.1 0.4 4.6 4.3 20 −3.14% +1.08% —
02/25 0.1 0.0 1.5 1.6 16 +1.58% +4.35% —
01/25 0.1 0.0 4.1 4.2 15 +2.73% +2.73% —
12/24 0.0 0.0 4.6 4.6 10 +5.74% +22.67% —
11/24 0.0 0.0 0.7 0.7 5.3 +4.53% +16.01% —
10/24 0.0 0.0 1.8 1.8 4.3 +4.43% +10.99% —
09/24 0.0 0.0 0.7 0.7 2.4 +2.16% +6.28% —
08/24 0.0 0.0 0.8 0.8 1.7 +4.03% +4.03% —
07/24 0.0 0.0 0.9 0.9 0.9 0.00% —

הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.

קרנות דומות

חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.

השוואת הקרן חזרה למעלה ↑

דיווחים ומסמכים

מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.

עלויות

ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.

  • 0.18% ממוצע דמי ניהול מצבירה
  • 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
  • — ממוצע עלות שנתית צפויה

הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.

הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.