הראל השתלמות מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול מניות סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.4 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול מניות סחיר.
הקרן נמצאת מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול מניות סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 73.3% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 26.7% חו״ללפי דיווח אחרון
- 27.4% מט״חלפי דיווח אחרון
- 12.2% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 87.88% מניות
- 0.32% אג״ח ממשלתי
- 1.14% אג״ח קונצרני
- 7.25% מזומן
- 3.41% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
38.85% מסך נכסי הקרן- 1.TEVA PHARMACEUTICAL-SP ADR5.88%115.7 מ׳ ₪
- 2.נובה5.42%106.7 מ׳ ₪
- 3.לאומי4.80%94.5 מ׳ ₪
- 4.פועלים4.67%91.9 מ׳ ₪
- 5.אלביט מערכות4.67%91.9 מ׳ ₪
- 6.טאואר3.63%71.4 מ׳ ₪
- 7.או.פי.סי אנרגיה הנ פרט 12.09.262.68%52.7 מ׳ ₪
- 8.טבע2.41%47.4 מ׳ ₪
- 9.אנלייט אנרגיה2.41%47.4 מ׳ ₪
- 10.הפניקס2.28%44.9 מ׳ ₪
יתר האחזקות 61.15%
Top 10 אג״ח
1.37% מסך נכסי הקרן- 1.ORA 1 1/2 03/15/310.41%8.0 מ׳ ₪
- 2.CAMT 0 09/15/300.23%4.6 מ׳ ₪
- 3.SEDG 2 1/4 07/01/290.22%4.3 מ׳ ₪
- 4.NVMI 0 09/15/300.17%3.3 מ׳ ₪
- 5.ארגו פרופרטיז אגח 10.11%2.2 מ׳ ₪
- 6.מ.ק.מ 6170.09%1.7 מ׳ ₪
- 7.מ.ק.מ 5170.05%1.0 מ׳ ₪
- 8.מ.ק.מ. 11160.03%0.7 מ׳ ₪
- 9.ממשל משתנה 11340.03%0.6 מ׳ ₪
- 10.מ.ק.מ 3170.03%0.5 מ׳ ₪
יתר האחזקות 98.63%
Top 6 מדדים ו־ETF
3.01% מסך נכסי הקרן- 1.מור סל אינדקס בנקים משקל שווה1.07%21.1 מ׳ ₪
- 2.אי בי אי סל אינדקס בנקים ישראל0.89%17.5 מ׳ ₪
- 3.איביאי סל תא ביטוח0.81%16.0 מ׳ ₪
- 4.אי בי אי סל ת"א-900.15%3.0 מ׳ ₪
- 5.איביאי טכנולוגיה עילית 5D0.05%1.1 מ׳ ₪
- 6.תכלית סל תא-ביטוח0.04%0.8 מ׳ ₪
יתר האחזקות 96.99%
Top 5 פיקדונות ומק״מ
7.25% מסך נכסי הקרן- 1.בנק לאומי6.44%126.7 מ׳ ₪
- 2.בנק הפועלים0.45%8.9 מ׳ ₪
- 3.בנק הבינלאומי0.32%6.2 מ׳ ₪
- 4.בנק מזרחי0.04%0.7 מ׳ ₪
- 5.בנק דיסקונט0.00%0.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 92.75%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 אחר
0.46% מסך נכסי הקרן- 1.ביטחונות CSA לאומי במטבע 200010.32%6.2 מ׳ ₪
- 2.ביטחונות CSA במטבע ש"ח לאומי_x000D_0.11%2.2 מ׳ ₪
- 3.פז אנרגיה0.01%0.2 מ׳ ₪
- 4.אלביט מערכות0.01%0.1 מ׳ ₪
- 5.מטריקס0.01%0.1 מ׳ ₪
- 6.איסתא0.00%0.1 מ׳ ₪
- 7.ג'נריישן קפיטל0.00%
- 8.דניה סיבוס0.00%
- 9.אנרג'יאן0.00%
- 10.חייבים וזכאים מס0.00%
יתר האחזקות 99.54%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 19 | 2.6 | 13 | 30 | 2,076 | +0.48% | +9.58% | +23.58% |
| 08/26 | 19 | 6.2 | -1.8 | 11 | 2,038 | +0.67% | +9.05% | +27.93% |
| 07/26 | 20 | 4.6 | 33 | 49 | 2,034 | +0.03% | +8.33% | +28.90% |
| 06/26 | 20 | 6.5 | 69 | 82 | 1,973 | −7.71% | +8.30% | +30.59% |
| 05/26 | 18 | 3.7 | 169 | 184 | 2,049 | +1.86% | +17.34% | +56.28% |
| 04/26 | 16 | 3.1 | 109 | 122 | 1,833 | +7.33% | +15.20% | +64.03% |
| 03/26 | 17 | 0.0 | 212 | 230 | 1,594 | −1.97% | +7.33% | +60.12% |
| 02/26 | 15 | 0.0 | 197 | 212 | 1,414 | +1.52% | +9.49% | +58.30% |
| 01/26 | 19 | 0.0 | 160 | 179 | 1,174 | +7.85% | +7.85% | +58.38% |
| 12/25 | 12 | 0.0 | 144 | 156 | 919 | +4.71% | +50.89% | +50.89% |
| 11/25 | 6.6 | 0.0 | 89 | 96 | 728 | +4.74% | +44.10% | +52.32% |
| 10/25 | 4.5 | 0.0 | 67 | 71 | 603 | +2.83% | +37.58% | +52.13% |
| 09/25 | 4.0 | 0.0 | 45 | 49 | 516 | +4.02% | +33.80% | +54.05% |
| 08/25 | 3.2 | 0.0 | 34 | 37 | 448 | +1.43% | +28.63% | +51.39% |
| 07/25 | 2.9 | 0.0 | 78 | 81 | 403 | +1.34% | +26.81% | +55.70% |
| 06/25 | 2.3 | 0.0 | 42 | 44 | 319 | +10.45% | +25.14% | — |
| 05/25 | 1.7 | 0.0 | 9.3 | 11 | 247 | +6.91% | +13.30% | — |
| 04/25 | 1.6 | 0.0 | 19 | 20 | 221 | +4.77% | +5.97% | — |
| 03/25 | 1.8 | 0.0 | 39 | 41 | 192 | −3.08% | +1.15% | — |
| 02/25 | 1.4 | 0.0 | 37 | 39 | 158 | +1.57% | +4.36% | — |
| 01/25 | 1.3 | 0.0 | 50 | 51 | 117 | +2.75% | +2.75% | — |
| 12/24 | 1.1 | 0.0 | 31 | 32 | 65 | +5.70% | +22.78% | — |
| 11/24 | 1.8 | 0.0 | 14 | 15 | 30 | +4.61% | +16.16% | — |
| 10/24 | 0.2 | 0.0 | 3.2 | 3.3 | 14 | +4.13% | +11.04% | — |
| 09/24 | 0.1 | 0.0 | 3.7 | 3.8 | 9.6 | +2.22% | +6.64% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.6 | 5.6 | +4.32% | +4.32% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 4.8 | 4.8 | 4.8 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 164 | 27 | 960 | 1,097 | 2,076 | +9.58% |
| 2025 | 43 | 0.0 | 652 | 695 | 919 | +50.89% |
| 2024 (6 ח׳) | 3.2 | 0.0 | 57 | 60 | 65 | +22.78% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.49% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.