כלל השתלמות מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול מניות סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־3.3 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול מניות סחיר.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול מניות סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 96% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 4% חו״ללפי דיווח אחרון
- 7% מט״חלפי דיווח אחרון
- 13.2% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 82.45% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 3.16% מזומן
- 14.39% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 99.82% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
31.92% מסך נכסי הקרן- 1.פועלים4.40%29.6 מ׳ ₪
- 2.אלביט מערכות4.09%27.5 מ׳ ₪
- 3.לאומי3.86%26.0 מ׳ ₪
- 4.טאואר3.78%25.4 מ׳ ₪
- 5.אנלייט אנרגיה3.34%22.5 מ׳ ₪
- 6.TEVA PHARMACEUTICAL-SP ADR3.08%20.7 מ׳ ₪
- 7.דוראל אנרגיה2.55%17.1 מ׳ ₪
- 8.מגה אור2.36%15.8 מ׳ ₪
- 9.מזרחי טפחות2.29%15.4 מ׳ ₪
- 10.דיסקונט א2.17%14.6 מ׳ ₪
יתר האחזקות 67.9% · לא מדווח 0.18%
Top 10 מדדים ו־ETF
9.24% מסך נכסי הקרן- 1.VANECK SEMICONDUCTOR ETF1.68%11.3 מ׳ ₪
- 2.הרל.תא 351.15%7.7 מ׳ ₪
- 3.IBI.אינ בנק ישר1.00%6.7 מ׳ ₪
- 4.הרל.תא 1250.89%6.0 מ׳ ₪
- 5.קסם.תא 900.87%5.8 מ׳ ₪
- 6.ROUNDHILL MEMORY ETF0.82%5.5 מ׳ ₪
- 7.הרל.תא 900.81%5.5 מ׳ ₪
- 8.MTF.תא900.75%5.0 מ׳ ₪
- 9.MTF.תא1250.65%4.4 מ׳ ₪
- 10.MTF.תא350.62%4.2 מ׳ ₪
יתר האחזקות 90.58% · לא מדווח 0.18%
Top 5 פיקדונות ומק״מ
3.16% מסך נכסי הקרן- 1.בנק לאומי לישראל בע"מ2.45%16.5 מ׳ ₪
- 2.בנק מזרחי טפחות בע"מ0.48%3.2 מ׳ ₪
- 3.בנק הפועלים בע"מ0.15%1.0 מ׳ ₪
- 4.הבנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ0.07%0.5 מ׳ ₪
- 5.סיטיבנק0.01%
יתר האחזקות 96.66% · לא מדווח 0.18%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 9 אחר
0.42% מסך נכסי הקרן- 1.EL AL ISRAEL AIRLINES0.23%1.5 מ׳ ₪
- 2.אג'יליטי ניהול קרנות גידור בעמ0.09%0.6 מ׳ ₪
- 3.Sphera Long GP L.P.0.07%0.5 מ׳ ₪
- 4.ORYX FUNDAMENTAL GP0.03%0.2 מ׳ ₪
- 5.מס לקבל 2019-2023 דולר קנדי להחזר מ WTAX0.00%
- 6.מס לקבל 2025 דולר קנדי להחזר מ WTAX0.00%
- 7.מס לקבל 2026 דולר קנדי להחזר מ WTAX0.00%
- 8.מס לקבל 2026 מניות דואליות בישראל דולר0.00%
- 9.מס לקבל 2019-2023 אירו להחזר מ WTAX0.00%
יתר האחזקות 99.4% · לא מדווח 0.18%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 9.7 | 1.0 | 33 | 41 | 814 | +0.38% | +12.07% | +26.43% |
| 08/26 | 4.7 | 1.5 | 36 | 39 | 771 | −0.09% | +11.65% | +30.99% |
| 07/26 | 11 | 1.3 | 57 | 67 | 733 | −1.11% | +11.75% | +32.91% |
| 06/26 | 7.0 | 1.2 | 78 | 84 | 674 | −8.00% | +13.00% | +36.25% |
| 05/26 | 7.8 | 1.1 | 116 | 122 | 643 | +3.37% | +22.83% | +64.77% |
| 04/26 | 11 | 0.6 | 46 | 56 | 503 | +8.81% | +18.82% | +70.95% |
| 03/26 | 2.7 | 0.5 | 69 | 71 | 410 | −1.61% | +9.20% | +65.50% |
| 02/26 | 4.6 | 1.2 | 57 | 61 | 347 | +2.56% | +10.99% | +61.97% |
| 01/26 | 4.4 | 0.3 | 42 | 46 | 280 | +8.22% | +8.22% | — |
| 12/25 | 4.0 | 0.5 | 37 | 41 | 216 | +4.65% | +45.93% | — |
| 11/25 | 2.2 | 0.6 | 20 | 21 | 168 | +4.89% | +39.45% | — |
| 10/25 | 1.2 | 0.4 | 18 | 19 | 139 | +2.77% | +32.95% | — |
| 09/25 | 1.2 | 0.4 | 8.4 | 9.2 | 117 | +4.00% | +29.36% | — |
| 08/25 | 0.4 | 0.3 | 9.7 | 9.9 | 103 | +1.38% | +24.39% | — |
| 07/25 | 1.7 | 0.3 | 34 | 35 | 92 | +1.37% | +22.69% | — |
| 06/25 | 0.0 | 0.0 | 13 | 13 | 56 | +11.26% | +21.03% | — |
| 05/25 | 0.9 | 0.3 | 7.7 | 8.3 | 38 | +7.25% | +8.79% | — |
| 04/25 | -0.4 | 0.0 | 4.7 | 4.3 | 28 | +5.34% | +1.43% | — |
| 03/25 | 1.1 | 0.0 | 10 | 11 | 22 | −3.71% | −3.71% | — |
| 02/25 | 0.0 | 0.0 | 12 | 12 | 12 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 63 | 8.8 | 534 | 588 | 814 | +12.07% |
| 2025 (11 ח׳) | 12 | 2.8 | 174 | 184 | 216 | +45.93% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- — ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.