מיטב השתלמות סחיר - אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול אג"ח סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־3.7 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול אג"ח סחיר.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול אג"ח סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 95.5% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 4.5% חו״ללפי דיווח אחרון
- 4.7% מט״חלפי דיווח אחרון
- 9.4% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 5.69% מניות
- 38.24% אג״ח ממשלתי
- 43.02% אג״ח קונצרני
- 1.14% מזומן
- 11.91% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 99.64% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
2.49% מסך נכסי הקרן- 1.לאומי0.59%0.9 מ׳ ₪
- 2.פועלים0.44%0.6 מ׳ ₪
- 3.טאואר0.22%0.3 מ׳ ₪
- 4.אנלייט אנרגיה0.22%0.3 מ׳ ₪
- 5.אלביט מערכות0.20%0.3 מ׳ ₪
- 6.דיסקונט א0.20%0.3 מ׳ ₪
- 7.טבע0.20%0.3 מ׳ ₪
- 8.או פי סי אנרגיה0.15%0.2 מ׳ ₪
- 9.נובה0.14%0.2 מ׳ ₪
- 10.מגה אור0.13%0.2 מ׳ ₪
יתר האחזקות 97.15% · לא מדווח 0.36%
Top 10 אג״ח
31.16% מסך נכסי הקרן- 1.ממשל שקלית 08297.10%10.5 מ׳ ₪
- 2.ממשל צמודה 11317.04%10.4 מ׳ ₪
- 3.ממשל שקלית 02293.72%5.5 מ׳ ₪
- 4.ממשל צמודה 05293.03%4.5 מ׳ ₪
- 5.ממשל שקלית 10352.06%3.0 מ׳ ₪
- 6.לאומי אגח 1871.91%2.8 מ׳ ₪
- 7.פועלים אגח 1021.84%2.7 מ׳ ₪
- 8.ממשל צמודה 10281.51%2.2 מ׳ ₪
- 9.ממשל שקלית 03351.49%2.2 מ׳ ₪
- 10.ממשל צמוד 05451.46%2.2 מ׳ ₪
יתר האחזקות 68.48% · לא מדווח 0.36%
Top 10 מדדים ו־ETF
10.22% מסך נכסי הקרן- 1.קסם A4)ETF) תא פיננס5.93%8.8 מ׳ ₪
- 2.MTF סל (4A) ת"א-טכנו3.05%4.5 מ׳ ₪
- 3.הראל סל (4A) תא 1250.31%0.5 מ׳ ₪
- 4.קסם 4A) ETF) תא 1250.20%0.3 מ׳ ₪
- 5.מגדל ETF (A4) תא 1250.20%0.3 מ׳ ₪
- 6.אי.בי.אי סל (A4) תא0.18%0.3 מ׳ ₪
- 7.הראל סל (4A) תא 900.14%0.2 מ׳ ₪
- 8.קסם A4)ETF)תא 900.08%0.1 מ׳ ₪
- 9.MTF סל (4A) תא 900.07%0.1 מ׳ ₪
- 10.איביאי סל (4A) תא-90.06%0.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 89.42% · לא מדווח 0.36%
Top 5 פיקדונות ומק״מ
1.14% מסך נכסי הקרן- 1.מזרחי0.87%1.3 מ׳ ₪
- 2.CITIBANK0.19%0.3 מ׳ ₪
- 3.JP MORGAN0.03%0.1 מ׳ ₪
- 4.הפועלים0.03%
- 5.HSBC0.02%
יתר האחזקות 98.5% · לא מדווח 0.36%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 8 אחר
1.28% מסך נכסי הקרן- 1.ISRELE 3.3 03/21/30 note CITI0.71%1.1 מ׳ ₪
- 2.אלה פקדון אגח ה0.23%0.3 מ׳ ₪
- 3.ISRELE 3.7 05/23/30 note CITI0.15%0.2 מ׳ ₪
- 4.ISRELE 3.7 05/23/30 note CITI-20.14%0.2 מ׳ ₪
- 5.ISRELE 3.7 05/23/30 note CITI0.05%0.1 מ׳ ₪
- 6.קסטלן אגח ב לקבל0.00%
- 7.מעבר פקדונות0.00%
- 8.חש הרץ פרופר א 15.01.260.00%
יתר האחזקות 98.36% · לא מדווח 0.36%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 1.2 | 1.5 | 8.2 | 7.9 | 171 | −0.17% | +4.87% | +8.76% |
| 08/26 | 1.2 | 0.4 | 6.2 | 7.0 | 164 | +0.85% | +5.05% | +10.66% |
| 07/26 | 0.7 | 0.5 | 6.2 | 6.3 | 155 | +0.10% | +4.16% | +10.78% |
| 06/26 | 0.4 | 0.6 | 4.9 | 4.8 | 149 | −1.65% | +4.06% | +11.73% |
| 05/26 | 0.4 | 0.5 | 4.9 | 4.9 | 147 | +1.41% | +5.80% | +18.29% |
| 04/26 | 0.4 | 0.5 | 5.9 | 5.8 | 140 | +2.50% | +4.33% | +18.03% |
| 03/26 | 0.4 | 0.1 | 9.9 | 10 | 131 | −1.02% | +1.79% | +15.74% |
| 02/26 | 0.4 | 0.3 | 14 | 14 | 122 | +0.69% | +2.83% | +15.48% |
| 01/26 | 0.4 | 0.3 | 13 | 13 | 108 | +2.13% | +2.13% | +14.87% |
| 12/25 | 0.5 | 0.0 | 9.6 | 10 | 92 | +1.22% | +13.14% | +13.14% |
| 11/25 | 0.3 | 0.1 | 7.6 | 7.7 | 81 | +1.14% | +11.78% | +12.23% |
| 10/25 | 0.2 | 0.1 | 3.5 | 3.6 | 73 | +1.31% | +10.52% | +12.61% |
| 09/25 | 0.2 | 0.1 | 5.1 | 5.3 | 68 | +1.57% | +9.09% | +10.94% |
| 08/25 | 1.1 | 0.1 | 7.3 | 8.3 | 62 | +0.96% | +7.40% | +10.65% |
| 07/25 | 0.2 | 0.4 | 5.2 | 5.0 | 53 | +0.96% | +6.38% | +10.77% |
| 06/25 | 0.2 | 0.0 | 1.2 | 1.3 | 48 | +4.12% | +5.37% | — |
| 05/25 | 0.2 | 0.0 | 1.9 | 2.0 | 44 | +1.19% | +1.20% | — |
| 04/25 | 0.2 | 0.0 | 5.0 | 5.2 | 42 | +0.51% | +0.01% | — |
| 03/25 | 0.1 | 0.0 | 6.1 | 6.3 | 37 | −1.24% | −0.50% | — |
| 02/25 | 0.1 | 0.1 | 5.9 | 6.0 | 31 | +0.16% | +0.75% | — |
| 01/25 | 0.4 | 0.1 | 4.3 | 4.6 | 25 | +0.59% | +0.59% | — |
| 12/24 | 0.2 | 0.0 | 3.2 | 3.4 | 20 | +0.41% | +4.13% | — |
| 11/24 | 0.1 | 0.0 | 2.1 | 2.2 | 16 | +1.48% | +3.70% | — |
| 10/24 | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 2.6 | 14 | −0.19% | +2.19% | — |
| 09/24 | 0.0 | 0.0 | 2.9 | 2.9 | 11 | +1.30% | +2.38% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 3.4 | 3.4 | 8.4 | +1.07% | +1.07% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 4.9 | 4.9 | 4.9 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 5.5 | 4.6 | 73 | 74 | 171 | +4.87% |
| 2025 | 3.7 | 1.1 | 63 | 65 | 92 | +13.14% |
| 2024 (7 ח׳) | 0.5 | 0.0 | 19 | 20 | 20 | +4.13% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.53% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.