מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח עם מניות (עד 25%)
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול אג"ח סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־1.9 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול אג"ח סחיר.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול אג"ח סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 79.1% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 20.9% חו״ללפי דיווח אחרון
- 14.8% מט״חלפי דיווח אחרון
- 12.3% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 10.8% מניות
- 21.61% אג״ח ממשלתי
- 43.8% אג״ח קונצרני
- 13.41% מזומן
- 10.38% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 99.46% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
3.58% מסך נכסי הקרן- 1.לאומי0.62%0.7 מ׳ ₪
- 2.פועלים0.49%0.5 מ׳ ₪
- 3.הראל השקעות0.39%0.4 מ׳ ₪
- 4.דיסקונט א0.39%0.4 מ׳ ₪
- 5.או פי סי אנרגיה0.33%0.4 מ׳ ₪
- 6.עמל הולדינגס0.28%0.3 מ׳ ₪
- 7.דוראל אנרגיה0.28%0.3 מ׳ ₪
- 8.רב בריח0.27%0.3 מ׳ ₪
- 9.PALO ALTO NETWORKS INC0.27%0.3 מ׳ ₪
- 10.פז אנרגיה0.26%0.3 מ׳ ₪
יתר האחזקות 95.88% · לא מדווח 0.54%
Top 10 אג״ח
18.54% מסך נכסי הקרן- 1.ממשל צמודה 10283.37%3.8 מ׳ ₪
- 2.ממשל צמודה 05273.17%3.5 מ׳ ₪
- 3.ממשל שקלית 03352.28%2.5 מ׳ ₪
- 4.ממשל צמודה 04311.84%2.1 מ׳ ₪
- 5.ממשל צמודה 05291.70%1.9 מ׳ ₪
- 6.פועלים אגח 2021.63%1.8 מ׳ ₪
- 7.לאומי אגח 1851.30%1.4 מ׳ ₪
- 8.ממשל שקלית 03271.11%1.2 מ׳ ₪
- 9.ממשל משתנה 11301.07%1.2 מ׳ ₪
- 10.ממשל שקלית 09271.07%1.2 מ׳ ₪
יתר האחזקות 80.92% · לא מדווח 0.54%
Top 10 מדדים ו־ETF
7.11% מסך נכסי הקרן- 1.MTF.תלבונדשקלי0.90%1.0 מ׳ ₪
- 2.תכ.תלבונד600.90%1.0 מ׳ ₪
- 3.SP500.הרל0.88%1.0 מ׳ ₪
- 4.MTF.תלבונד600.79%0.9 מ׳ ₪
- 5.תכ.NDX100ממ0.77%0.9 מ׳ ₪
- 6.SP500.תכ0.69%0.8 מ׳ ₪
- 7.NASDAQ100.MTF0.65%0.7 מ׳ ₪
- 8.IBI.תלבונד 60צד0.61%0.7 מ׳ ₪
- 9.הרל.תלבונד ש 500.55%0.6 מ׳ ₪
- 10.STOXX-E600י.IBI0.37%0.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 92.35% · לא מדווח 0.54%
Top 2 פיקדונות ומק״מ
13.41% מסך נכסי הקרן- 1.בנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ13.41%14.9 מ׳ ₪
- 2.בנק הפועלים בע"מ0.00%
יתר האחזקות 86.05% · לא מדווח 0.54%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 6 אחר
0.07% מסך נכסי הקרן- 1.ריבית עוש לקבל0.04%
- 2.חוז בין מסלולים0.01%
- 3.TEMP_INTEREST$0.01%
- 4.חוז עמלות0.01%
- 5.חו"ז דמי סליקה0.00%
- 6.מס הכנסה ני"ע0.00%
יתר האחזקות 99.39% · לא מדווח 0.54%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 116 | −0.07% | +4.89% | +6.97% |
| 08/26 | 0.3 | 0.0 | 0.6 | 0.8 | 116 | +0.90% | +4.96% | +8.19% |
| 07/26 | 0.3 | 0.1 | 3.5 | 3.6 | 114 | +0.20% | +4.02% | +7.77% |
| 06/26 | 1.0 | 0.7 | 2.5 | 2.8 | 111 | +0.08% | +3.82% | +9.11% |
| 05/26 | 0.3 | 0.5 | 3.1 | 2.9 | 108 | +0.86% | +3.73% | +11.90% |
| 04/26 | 0.3 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 104 | +1.98% | +2.85% | +12.45% |
| 03/26 | 0.8 | 0.2 | 3.2 | 3.8 | 102 | −0.86% | +0.85% | +11.10% |
| 02/26 | 0.3 | 0.5 | 6.1 | 5.9 | 99 | +0.54% | +1.73% | +11.74% |
| 01/26 | 0.4 | 0.1 | 16 | 16 | 93 | +1.18% | +1.18% | +11.76% |
| 12/25 | 0.3 | 0.0 | 3.7 | 4.0 | 76 | +0.49% | +12.41% | +12.41% |
| 11/25 | 0.9 | 0.1 | 6.2 | 7.0 | 71 | +0.72% | +11.87% | +13.60% |
| 10/25 | 0.2 | 0.0 | 4.0 | 4.2 | 64 | +0.76% | +11.07% | +15.16% |
| 09/25 | 0.2 | 0.1 | 3.8 | 3.9 | 60 | +1.07% | +10.23% | +15.26% |
| 08/25 | 0.2 | 0.1 | 4.4 | 4.6 | 55 | +0.51% | +9.06% | +16.41% |
| 07/25 | 0.2 | 0.2 | 7.0 | 7.0 | 50 | +1.45% | +8.51% | +17.12% |
| 06/25 | 0.2 | 0.4 | 2.9 | 2.7 | 43 | +2.64% | +6.96% | — |
| 05/25 | 0.1 | 0.0 | 2.4 | 2.5 | 39 | +1.35% | +4.21% | — |
| 04/25 | 0.1 | 0.0 | 2.1 | 2.2 | 36 | +0.76% | +2.82% | — |
| 03/25 | 0.1 | 0.0 | 4.7 | 4.8 | 33 | −0.29% | +2.04% | — |
| 02/25 | 0.0 | 0.0 | 1.4 | 1.4 | 29 | +0.56% | +2.34% | — |
| 01/25 | 0.3 | 0.1 | 6.1 | 6.3 | 27 | +1.77% | +1.77% | — |
| 12/24 | 0.1 | 0.0 | 4.2 | 4.4 | 21 | +1.55% | +7.93% | — |
| 11/24 | 0.1 | 0.0 | 1.3 | 1.4 | 16 | +2.10% | +6.29% | — |
| 10/24 | 0.1 | 0.0 | 2.6 | 2.7 | 14 | +0.85% | +4.10% | — |
| 09/24 | 0.0 | 0.0 | 2.8 | 2.8 | 12 | +2.08% | +3.22% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 4.3 | 4.4 | 8.5 | +1.12% | +1.12% | — |
| 07/24 | 0.4 | 0.0 | 3.7 | 4.1 | 4.1 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 3.8 | 2.7 | 35 | 37 | 116 | +4.89% |
| 2025 | 2.8 | 1.0 | 49 | 51 | 76 | +12.41% |
| 2024 (7 ח׳) | 0.8 | 0.0 | 19 | 20 | 21 | +7.93% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.67% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.