הראל השתלמות מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול אג"ח סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־1.3 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול אג"ח סחיר.
הקרן נמצאת מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול אג"ח סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 66.8% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 33.2% חו״ללפי דיווח אחרון
- 10% מט״חלפי דיווח אחרון
- 10.8% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 11.95% מניות
- 29.35% אג״ח ממשלתי
- 35.8% אג״ח קונצרני
- 8.35% מזומן
- 14.55% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 99.85% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
4.07% מסך נכסי הקרן- 1.TEVA PHARMACEUTICAL-SP ADR0.57%0.7 מ׳ ₪
- 2.נובה0.53%0.6 מ׳ ₪
- 3.לאומי0.47%0.6 מ׳ ₪
- 4.פועלים0.46%0.5 מ׳ ₪
- 5.אלביט מערכות0.46%0.5 מ׳ ₪
- 6.טאואר0.35%0.4 מ׳ ₪
- 7.ALPHABET INC-CL A0.35%0.4 מ׳ ₪
- 8.NVIDIA CORP0.32%0.4 מ׳ ₪
- 9.APPLE INC0.30%0.4 מ׳ ₪
- 10.או.פי.סי אנרגיה הנ פרט 12.09.260.26%0.3 מ׳ ₪
יתר האחזקות 95.78% · לא מדווח 0.15%
Top 10 אג״ח
18.95% מסך נכסי הקרן- 1.ממשלתי צמוד 10333.60%4.3 מ׳ ₪
- 2.ממשלתי צמוד 11312.41%2.9 מ׳ ₪
- 3.ממשלתי שקלי 05372.27%2.7 מ׳ ₪
- 4.ממשל צמודה 05291.99%2.4 מ׳ ₪
- 5.ממשלתי שקלי 04321.92%2.3 מ׳ ₪
- 6.ממשל שקלית 03471.90%2.3 מ׳ ₪
- 7.ממשלתי שקלי 03351.30%1.5 מ׳ ₪
- 8.ממשלתי שקלי 01421.28%1.5 מ׳ ₪
- 9.ממשל צמודה 04311.20%1.4 מ׳ ₪
- 10.ממשלתית צמוד 10281.08%1.3 מ׳ ₪
יתר האחזקות 80.9% · לא מדווח 0.15%
Top 10 מדדים ו־ETF
7.27% מסך נכסי הקרן- 1.קסם תל בונד מאגר1.02%1.2 מ׳ ₪
- 2.תכלית סל תל בונד מאגר0.93%1.1 מ׳ ₪
- 3.מגדל MTF סל תל בונד-מאגר0.89%1.1 מ׳ ₪
- 4.NB GLB FLEX CRE0.84%1.0 מ׳ ₪
- 5.UBAM GLOB HIGH YLD SOL-ICUSD0.77%0.9 מ׳ ₪
- 6.PIMCO GBL INV0.71%0.8 מ׳ ₪
- 7.NUSHYIU ID0.70%0.8 מ׳ ₪
- 8.PIMCO HIGH YIELD BO0.51%0.6 מ׳ ₪
- 9.PIMCO SENIOR LOAN ACTIVE ETF0.48%0.6 מ׳ ₪
- 10.PIMCO-EMRG LCL BD-USDINS-ACC0.42%0.5 מ׳ ₪
יתר האחזקות 92.58% · לא מדווח 0.15%
Top 6 פיקדונות ומק״מ
8.34% מסך נכסי הקרן- 1.בנק לאומי6.44%7.6 מ׳ ₪
- 2.בנק הפועלים0.79%0.9 מ׳ ₪
- 3.בנק דיסקונט0.46%0.6 מ׳ ₪
- 4.בנק מזרחי0.33%0.4 מ׳ ₪
- 5.JPM0.23%0.3 מ׳ ₪
- 6.בנק הבינלאומי0.09%0.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 91.51% · לא מדווח 0.15%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 אחר
0.65% מסך נכסי הקרן- 1.אלה פקדון אגח ה0.25%0.3 מ׳ ₪
- 2.ביטחונות CSA לאומי במטבע 200010.20%0.2 מ׳ ₪
- 3.קרדיטו אגח א0.09%0.1 מ׳ ₪
- 4.ביטחונות דולר-JPM0.07%0.1 מ׳ ₪
- 5.עזריאלי אגח ט0.01%
- 6.ביטחונות CSA במטבע ש"ח לאומי_x000D_0.01%
- 7.בטחונות לס שח דיסקונט0.01%
- 8.ביטחונות יורו-JPM0.01%
- 9.ביטחונות CSA במטבע שקל (OTC) פועלים0.00%
- 10.עזריאלי אגח ח0.00%
יתר האחזקות 99.2% · לא מדווח 0.15%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.4 | 0.2 | 1.4 | 1.6 | 129 | −0.86% | +3.68% | +6.40% |
| 08/26 | 0.4 | 1.1 | 3.2 | 2.5 | 128 | +0.58% | +4.58% | +9.05% |
| 07/26 | 0.4 | 0.2 | 6.7 | 6.8 | 125 | −0.82% | +3.98% | +9.52% |
| 06/26 | 0.4 | 0.3 | 4.0 | 4.0 | 119 | +0.29% | +4.84% | +10.94% |
| 05/26 | 0.4 | 0.0 | 4.0 | 4.3 | 115 | +1.59% | +4.53% | +13.48% |
| 04/26 | 0.4 | 0.1 | 3.5 | 3.8 | 109 | +2.68% | +2.90% | +12.94% |
| 03/26 | 0.3 | 0.1 | 8.5 | 8.7 | 102 | −1.79% | +0.21% | +11.02% |
| 02/26 | 0.4 | 0.4 | 5.4 | 5.5 | 96 | +0.61% | +2.04% | +12.11% |
| 01/26 | 3.9 | 0.3 | 7.3 | 11 | 89 | +1.42% | +1.42% | +11.91% |
| 12/25 | 0.4 | 0.1 | 5.8 | 6.1 | 78 | +0.51% | +11.32% | +11.32% |
| 11/25 | 1.5 | 0.2 | 3.0 | 4.4 | 71 | +0.71% | +10.76% | +11.42% |
| 10/25 | 0.2 | 0.2 | 2.6 | 2.7 | 66 | +1.38% | +9.98% | +12.37% |
| 09/25 | 0.2 | 0.1 | 1.9 | 2.0 | 63 | +1.61% | +8.48% | +11.10% |
| 08/25 | 0.2 | 0.0 | 2.4 | 2.6 | 60 | +1.01% | +6.76% | +10.67% |
| 07/25 | 0.2 | 0.1 | 3.3 | 3.4 | 57 | +0.47% | +5.69% | +10.94% |
| 06/25 | 0.2 | 0.0 | 0.3 | 0.5 | 53 | +2.59% | +5.20% | — |
| 05/25 | 0.2 | 0.3 | 4.3 | 4.3 | 51 | +1.10% | +2.54% | — |
| 04/25 | 0.2 | 0.5 | 4.4 | 4.1 | 46 | +0.94% | +1.43% | — |
| 03/25 | 0.2 | 0.2 | 6.8 | 6.8 | 42 | −0.83% | +0.48% | — |
| 02/25 | 0.2 | 0.3 | 6.5 | 6.4 | 36 | +0.43% | +1.32% | — |
| 01/25 | 0.9 | 0.0 | 11 | 12 | 30 | +0.89% | +0.89% | — |
| 12/24 | 0.1 | 0.0 | 6.4 | 6.5 | 17 | +0.60% | +4.96% | — |
| 11/24 | 0.1 | 0.0 | -0.1 | 0.0 | 11 | +1.57% | +4.33% | — |
| 10/24 | 0.1 | 0.0 | 3.0 | 3.1 | 10 | +0.23% | +2.72% | — |
| 09/24 | 0.1 | 0.0 | 2.1 | 2.1 | 7.3 | +1.22% | +2.49% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 2.7 | 2.7 | 5.1 | +1.25% | +1.25% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.1 | 2.3 | 2.3 | 2.3 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 6.9 | 2.7 | 44 | 48 | 129 | +3.68% |
| 2025 | 4.5 | 1.9 | 52 | 55 | 78 | +11.32% |
| 2024 (6 ח׳) | 0.3 | 0.1 | 16 | 17 | 17 | +4.96% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.41% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.