מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול אג"ח סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.6 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול אג"ח סחיר.
הקרן נמצאת מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול אג"ח סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 91.4% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 8.6% חו״ללפי דיווח אחרון
- 5.1% מט״חלפי דיווח אחרון
- 21.6% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 1.31% מניות
- 10.12% אג״ח ממשלתי
- 84.36% אג״ח קונצרני
- 4.04% מזומן
- 0.17% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 99.63% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
0.99% מסך נכסי הקרן- 1.פרופדו0.21%0.1 מ׳ ₪
- 2.בלדי0.17%0.1 מ׳ ₪
- 3.פז אנרגיה0.13%0.1 מ׳ ₪
- 4.מר0.11%0.1 מ׳ ₪
- 5.נקסט ויז'ן0.07%
- 6.לוזון רונסון0.07%
- 7.שובל0.06%
- 8.נטו מלינדה0.06%
- 9.מגידו0.06%
- 10.קרסו נדלן0.05%
יתר האחזקות 98.64% · לא מדווח 0.37%
Top 10 אג״ח
16.14% מסך נכסי הקרן- 1.ממשל צמודה 10283.00%1.5 מ׳ ₪
- 2.דוראל אגח ג2.02%1.0 מ׳ ₪
- 3.אוריון נכס אגחא1.76%0.9 מ׳ ₪
- 4.ממשל שקלית 03351.66%0.8 מ׳ ₪
- 5.ישפרו אגח ד1.49%0.7 מ׳ ₪
- 6.קוהאן אגח א1.32%0.6 מ׳ ₪
- 7.מגה אור אגח יא1.27%0.6 מ׳ ₪
- 8.גרייסטון אגח א1.27%0.6 מ׳ ₪
- 9.בינל הנפק אגחיג1.25%0.6 מ׳ ₪
- 10.ממשל צמודה 04311.10%0.5 מ׳ ₪
יתר האחזקות 83.49% · לא מדווח 0.37%
אין אחזקות במדדים ו־ETF בדיווח האחרון של הקרן.
Top 2 פיקדונות ומק״מ
4.04% מסך נכסי הקרן- 1.בנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ4.02%1.9 מ׳ ₪
- 2.בנק הפועלים בע"מ0.02%
יתר האחזקות 95.59% · לא מדווח 0.37%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 5 אחר
0.01% מסך נכסי הקרן- 1.TEMP_INTEREST$0.01%
- 2.ריבית עוש לקבל0.00%
- 3.חוז בין מסלולים0.00%
- 4.חוז עמלות0.00%
- 5.הפרשי רטרו0.00%
יתר האחזקות 99.62% · לא מדווח 0.37%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.2 | 0.0 | -0.2 | 0.0 | 50 | 0.00% | +3.54% | +5.65% |
| 08/26 | 0.3 | 0.0 | -0.1 | 0.2 | 50 | +0.25% | +3.54% | +6.52% |
| 07/26 | 0.4 | 0.4 | 0.8 | 0.8 | 49 | −0.04% | +3.28% | +7.06% |
| 06/26 | 0.2 | 0.5 | 2.4 | 2.1 | 49 | +0.54% | +3.32% | +7.81% |
| 05/26 | 0.3 | 0.4 | 0.5 | 0.4 | 46 | +0.60% | +2.77% | +9.01% |
| 04/26 | 0.2 | 0.0 | -2.4 | -2.2 | 46 | +1.06% | +2.15% | +8.85% |
| 03/26 | 0.2 | 0.1 | 5.3 | 5.4 | 47 | +0.01% | +1.08% | +8.56% |
| 02/26 | 0.2 | 0.8 | 3.2 | 2.6 | 42 | +0.13% | +1.07% | +8.47% |
| 01/26 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 39 | +0.94% | +0.94% | +9.49% |
| 12/25 | 0.2 | 0.1 | 3.4 | 3.5 | 39 | +0.56% | +9.24% | +9.24% |
| 11/25 | 0.7 | 0.1 | 2.7 | 3.3 | 35 | +0.46% | +8.63% | +10.10% |
| 10/25 | 0.1 | 0.0 | 1.1 | 1.2 | 32 | +1.01% | +8.13% | +10.98% |
| 09/25 | 0.6 | 0.1 | 0.9 | 1.4 | 30 | +0.82% | +7.05% | +10.54% |
| 08/25 | 0.1 | 0.3 | 1.8 | 1.6 | 29 | +0.76% | +6.18% | +10.62% |
| 07/25 | 0.2 | 0.2 | 1.2 | 1.2 | 27 | +0.66% | +5.38% | +11.53% |
| 06/25 | 0.1 | 0.0 | 0.7 | 0.8 | 26 | +1.66% | +4.69% | — |
| 05/25 | 0.1 | 0.0 | -1.8 | -1.8 | 25 | +0.45% | +2.98% | — |
| 04/25 | 0.1 | 0.2 | 3.6 | 3.4 | 26 | +0.79% | +2.52% | — |
| 03/25 | 0.1 | 0.0 | 3.1 | 3.2 | 23 | −0.07% | +1.72% | — |
| 02/25 | 0.1 | 0.1 | 5.4 | 5.4 | 19 | +1.07% | +1.79% | — |
| 01/25 | 0.1 | 0.0 | 1.8 | 1.8 | 14 | +0.71% | +0.71% | — |
| 12/24 | 0.1 | 0.1 | 0.7 | 0.8 | 12 | +1.35% | +5.84% | — |
| 11/24 | 0.1 | 0.0 | 2.7 | 2.7 | 11 | +1.26% | +4.43% | — |
| 10/24 | 0.0 | 0.0 | 1.9 | 2.0 | 8.4 | +0.61% | +3.13% | — |
| 09/24 | 0.1 | 0.1 | 0.9 | 0.9 | 6.4 | +0.90% | +2.50% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 3.3 | 3.3 | 5.5 | +1.59% | +1.59% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 2.2 | 2.2 | 2.2 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 2.0 | 2.2 | 9.5 | 9.3 | 50 | +3.54% |
| 2025 | 2.3 | 1.1 | 24 | 25 | 39 | +9.24% |
| 2024 (7 ח׳) | 0.3 | 0.2 | 12 | 12 | 12 | +5.84% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.67% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.