מיטב השתלמות אג"ח סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול אג"ח סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־12.0 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול אג"ח סחיר.
הקרן נמצאת ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול אג"ח סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 5.4% ישראללפי דיווח אחרון
- 94.6% חו״למרכז הכובד בתיק
- 96.3% מט״חלפי דיווח אחרון
- 11.7% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0% מניות
- 23.98% אג״ח ממשלתי
- 23.21% אג״ח קונצרני
- 4.74% מזומן
- 48.07% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
אין אחזקות במניות בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 אג״ח
34.78% מסך נכסי הקרן- 1.USA, Notes 2.375% 31mar2029, USD23.98%5.9 מ׳ ₪
- 2.C 6.37 02/01/27 CITI ISRAEL1.64%0.4 מ׳ ₪
- 3.Barclays Jun-2029 CLN 6.60%1.61%0.4 מ׳ ₪
- 4.JP Morgan, 5.193% 5feb2037, USD1.56%0.4 מ׳ ₪
- 5.Enel, 5% 30sep2035, USD1.54%0.4 מ׳ ₪
- 6.C 6.55 02/01/27 CITI ISRAEL0.99%0.2 מ׳ ₪
- 7.ABN AMRO, 4.831% 26feb2036, USD0.93%0.2 מ׳ ₪
- 8.Barclays Bank PLC, 6.278% perp., USD0.91%0.2 מ׳ ₪
- 9.HCA, 5.75% 1mar2035, USD0.82%0.2 מ׳ ₪
- 10.DEUTSCHE BANK AG 6.45% 2029 USD0.80%0.2 מ׳ ₪
יתר האחזקות 65.22%
Top 10 מדדים ו־ETF
30.68% מסך נכסי הקרן- 1.Xtrackers USD Corporate Bonds UCITS ETF7.48%1.8 מ׳ ₪
- 2.SPDR Bloomberg SASB U.S. Corporate ESG UCITS7.44%1.8 מ׳ ₪
- 3.SCHRODER INTL S2.70%0.7 מ׳ ₪
- 4.MAN GLG GLO INV2.55%0.6 מ׳ ₪
- 5.INVESCO-GL.INV.2.52%0.6 מ׳ ₪
- 6.UBAM GLOB HIGH1.65%0.4 מ׳ ₪
- 7.MAN FUNDS VI PL1.62%0.4 מ׳ ₪
- 8.AEGON HIGH YIEL1.59%0.4 מ׳ ₪
- 9.iShares $ Corp Bond UCITS ETF1.59%0.4 מ׳ ₪
- 10.PIMCO GIS EMK F1.54%0.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 69.32%
Top 2 פיקדונות ומק״מ
4.74% מסך נכסי הקרן- 1.מזרחי4.62%1.1 מ׳ ₪
- 2.הפועלים0.12%
יתר האחזקות 95.26%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.1 | 0.0 | 0.5 | 0.6 | 24 | +0.41% | −4.82% | −6.87% |
| 08/26 | 0.1 | 1.5 | 0.0 | -1.5 | 23 | −2.25% | −5.20% | −6.94% |
| 07/26 | 0.1 | 0.1 | -0.1 | -0.1 | 25 | +2.39% | −3.02% | −5.27% |
| 06/26 | 0.1 | 0.1 | -2.0 | -2.0 | 25 | +5.91% | −5.29% | −6.78% |
| 05/26 | 0.1 | 1.3 | 0.1 | -1.1 | 25 | −3.89% | −10.57% | −14.01% |
| 04/26 | 0.1 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 27 | −5.59% | −6.95% | −13.58% |
| 03/26 | 0.1 | 0.0 | -0.5 | -0.4 | 28 | −0.18% | −1.44% | −9.93% |
| 02/26 | 0.1 | 0.0 | 1.7 | 1.7 | 28 | +1.36% | −1.27% | −5.36% |
| 01/26 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.3 | 26 | −2.59% | −2.59% | −6.52% |
| 12/25 | 0.1 | 0.0 | -0.4 | -0.2 | 27 | −1.82% | −4.93% | −4.93% |
| 11/25 | 0.1 | 0.0 | 1.7 | 1.8 | 27 | +0.61% | −3.17% | −3.53% |
| 10/25 | 0.1 | 0.0 | -0.1 | -0.1 | 26 | −0.95% | −3.76% | −5.28% |
| 09/25 | 0.1 | 0.1 | -1.0 | -1.0 | 26 | +0.34% | −2.83% | −5.78% |
| 08/25 | 0.1 | 0.0 | 0.9 | 0.9 | 27 | −0.50% | −3.16% | −3.32% |
| 07/25 | 0.1 | 0.0 | -0.5 | -0.5 | 26 | +0.76% | −2.68% | −3.49% |
| 06/25 | 0.1 | 0.0 | -2.9 | -2.9 | 26 | −2.31% | −3.41% | — |
| 05/25 | 0.1 | 0.1 | 0.9 | 0.9 | 30 | −3.40% | −1.13% | — |
| 04/25 | 0.1 | 0.0 | 1.2 | 1.2 | 30 | −1.61% | +2.35% | — |
| 03/25 | 0.1 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 29 | +4.89% | +4.03% | — |
| 02/25 | 0.3 | 0.1 | 2.5 | 2.6 | 27 | +0.12% | −0.82% | — |
| 01/25 | 0.1 | 0.0 | 3.3 | 3.4 | 24 | −0.94% | −0.94% | — |
| 12/24 | 0.8 | 0.0 | 4.0 | 4.8 | 21 | −0.37% | −0.84% | — |
| 11/24 | 0.8 | 0.1 | 2.8 | 3.5 | 16 | −1.22% | −0.47% | — |
| 10/24 | 0.0 | 0.0 | 2.4 | 2.4 | 13 | −1.47% | +0.76% | — |
| 09/24 | 0.1 | 0.0 | 3.0 | 3.1 | 11 | +2.96% | +2.26% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 4.7 | 4.8 | 7.5 | −0.68% | −0.68% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 2.8 | 2.8 | 2.8 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 0.8 | 3.0 | 0.9 | -1.3 | 24 | −4.82% |
| 2025 | 1.1 | 0.4 | 6.5 | 7.2 | 27 | −4.93% |
| 2024 (7 ח׳) | 1.7 | 0.1 | 20 | 21 | 21 | −0.84% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.57% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.