מיטב השתלמות מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול מניות סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־7.8 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול מניות סחיר.
הקרן נמצאת ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול מניות סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 1.6% ישראללפי דיווח אחרון
- 98.4% חו״למרכז הכובד בתיק
- 96.4% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0.8% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0% מניות
- 72.14% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 10.35% מזומן
- 17.51% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
אין אחזקות במניות בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 אג״ח
68.52% מסך נכסי הקרן- 1.מ.ק.מ. 41714.18%68.5 מ׳ ₪
- 2.מ.ק.מ. 31710.80%52.2 מ׳ ₪
- 3.מ.ק.מ.1178.63%41.7 מ׳ ₪
- 4.מ.ק.מ 2177.64%36.9 מ׳ ₪
- 5.מ.ק.מ. 12166.25%30.2 מ׳ ₪
- 6.מ.ק.מ. 5175.72%27.6 מ׳ ₪
- 7.מ.ק.מ 9164.68%22.6 מ׳ ₪
- 8.מ.ק.מ. 11163.82%18.5 מ׳ ₪
- 9.מ.ק.מ. 8163.63%17.5 מ׳ ₪
- 10.מ.ק.מ. 10163.17%15.3 מ׳ ₪
יתר האחזקות 31.48%
Top 3 מדדים ו־ETF
17.89% מסך נכסי הקרן- 1.SPDR MSCI World Technology ETF6.57%31.8 מ׳ ₪
- 2.אי.בי.אי סל MSCI AC5.86%28.3 מ׳ ₪
- 3.iShares Edge MSCI World Momentum ETF5.46%26.3 מ׳ ₪
יתר האחזקות 82.11%
Top 3 פיקדונות ומק״מ
10.35% מסך נכסי הקרן- 1.HSBC5.11%24.7 מ׳ ₪
- 2.מזרחי4.15%20.0 מ׳ ₪
- 3.הפועלים1.09%5.3 מ׳ ₪
יתר האחזקות 89.65%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 3.8 | 1.1 | 20 | 23 | 581 | +4.64% | +15.26% | +15.39% |
| 08/26 | 3.6 | 0.4 | 25 | 28 | 533 | +1.25% | +10.15% | +12.43% |
| 07/26 | 3.5 | 0.5 | 21 | 24 | 499 | −1.07% | +8.79% | +11.09% |
| 06/26 | 3.3 | 0.6 | 3.6 | 6.3 | 481 | +6.30% | +9.97% | +14.64% |
| 05/26 | 3.3 | 0.4 | 8.5 | 11 | 447 | +4.25% | +3.45% | +7.57% |
| 04/26 | 3.1 | 0.2 | 16 | 19 | 418 | +8.21% | −0.77% | +5.81% |
| 03/26 | 3.2 | 0.7 | 5.0 | 7.4 | 369 | −7.71% | −8.29% | −3.82% |
| 02/26 | 3.1 | 0.8 | 5.6 | 7.9 | 392 | +0.32% | −0.63% | +2.54% |
| 01/26 | 3.7 | 0.5 | 7.0 | 10 | 383 | −0.95% | −0.95% | +0.61% |
| 12/25 | 4.9 | 0.6 | 8.3 | 13 | 377 | −0.79% | +3.51% | +3.51% |
| 11/25 | 2.9 | 0.3 | 0.0 | 2.6 | 367 | −0.82% | +4.33% | +1.88% |
| 10/25 | 2.8 | 0.2 | 3.6 | 6.3 | 368 | +1.74% | +5.20% | +4.11% |
| 09/25 | 2.7 | 0.6 | 3.8 | 5.9 | 355 | +1.96% | +3.40% | +0.56% |
| 08/25 | 2.5 | 0.6 | 6.1 | 8.0 | 343 | +0.04% | +1.41% | +0.49% |
| 07/25 | 2.6 | 1.0 | 11 | 12 | 335 | +2.09% | +1.37% | −0.31% |
| 06/25 | 2.4 | 0.5 | 10 | 12 | 316 | −0.25% | −0.71% | — |
| 05/25 | 2.9 | 0.6 | 23 | 25 | 305 | +2.54% | −0.46% | — |
| 04/25 | 2.0 | 0.3 | 21 | 22 | 273 | −1.64% | −2.92% | — |
| 03/25 | 2.2 | 0.2 | 29 | 31 | 254 | −1.61% | −1.30% | — |
| 02/25 | 2.1 | 0.4 | 31 | 33 | 228 | −1.56% | +0.31% | — |
| 01/25 | 2.7 | 0.2 | 31 | 34 | 198 | +1.90% | +1.90% | — |
| 12/24 | 1.7 | 0.3 | 34 | 36 | 161 | −2.35% | −1.66% | — |
| 11/24 | 1.7 | 0.2 | 26 | 27 | 129 | +1.35% | +0.71% | — |
| 10/24 | 0.8 | 0.5 | 28 | 28 | 100 | −1.73% | −0.63% | — |
| 09/24 | 0.8 | 0.0 | 29 | 29 | 75 | +1.89% | +1.12% | — |
| 08/24 | 0.4 | 0.0 | 28 | 28 | 44 | −0.76% | −0.76% | — |
| 07/24 | 0.2 | 0.0 | 15 | 16 | 16 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 30 | 5.3 | 111 | 137 | 581 | +15.26% |
| 2025 | 33 | 5.3 | 177 | 205 | 377 | +3.51% |
| 2024 (7 ח׳) | 5.5 | 1.0 | 160 | 164 | 161 | −1.66% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.57% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.