מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים מתמחים באפיקי השקעה סחירים מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול מניות סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־0.4 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול מניות סחיר.
הקרן נמצאת מתחת לחציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול מניות סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 30.2% ישראללפי דיווח אחרון
- 69.8% חו״למרכז הכובד בתיק
- 18.4% מט״חלפי דיווח אחרון
- 9% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 35.99% מניות
- 42.18% אג״ח ממשלתי
- 1.08% אג״ח קונצרני
- 17.46% מזומן
- 3.29% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 98.37% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
9.62% מסך נכסי הקרן- 1.לאומי1.61%32.7 מ׳ ₪
- 2.פועלים1.42%29.0 מ׳ ₪
- 3.דיסקונט א1.18%24.0 מ׳ ₪
- 4.קבוצת תדהר0.89%18.2 מ׳ ₪
- 5.ג'נריישן קפיטל0.88%17.9 מ׳ ₪
- 6.הראל השקעות0.87%17.7 מ׳ ₪
- 7.PALO ALTO NETWORKS INC0.80%16.2 מ׳ ₪
- 8.או פי סי אנרגיה0.67%13.6 מ׳ ₪
- 9.מזרחי טפחות0.65%13.3 מ׳ ₪
- 10.אנלייט אנרגיה0.65%13.2 מ׳ ₪
יתר האחזקות 88.75% · לא מדווח 1.63%
Top 10 אג״ח
37.47% מסך נכסי הקרן- 1.מ.ק.מ. 7267.06%143.8 מ׳ ₪
- 2.ממשל שקלית 03276.79%138.3 מ׳ ₪
- 3.מ.ק.מ. 9165.63%114.6 מ׳ ₪
- 4.מ.ק.מ 2173.47%70.7 מ׳ ₪
- 5.מ.ק.מ. 1173.41%69.4 מ׳ ₪
- 6.ממשל שקלית 09273.07%62.5 מ׳ ₪
- 7.מ.ק.מ. 8162.75%56.0 מ׳ ₪
- 8.מ.ק.מ. 4172.12%43.2 מ׳ ₪
- 9.ממשל משתנה 11301.68%34.2 מ׳ ₪
- 10.B 0 06/271.49%30.3 מ׳ ₪
יתר האחזקות 60.9% · לא מדווח 1.63%
Top 9 מדדים ו־ETF
1.51% מסך נכסי הקרן- 1.SP500.MTF0.58%11.7 מ׳ ₪
- 2.ISHARES SEMICONDUCTOR0.37%7.6 מ׳ ₪
- 3.INVESCO QQQ TRUST SERIES 10.15%3.1 מ׳ ₪
- 4.ROUNDHILL MEMORY ETF0.14%3.0 מ׳ ₪
- 5.ISHARES EXPANDED TECH SOFTWA0.09%1.9 מ׳ ₪
- 6.SP 500 תכלית0.08%1.7 מ׳ ₪
- 7.ISHARES MSCI POLAND INVESTAB0.05%1.1 מ׳ ₪
- 8.NASDAQ 100י.IBI0.03%0.6 מ׳ ₪
- 9.FINANCIAL SPDR0.02%0.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 96.86% · לא מדווח 1.63%
Top 2 פיקדונות ומק״מ
17.46% מסך נכסי הקרן- 1.בנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ16.29%331.7 מ׳ ₪
- 2.בנק הפועלים בע"מ1.17%23.8 מ׳ ₪
יתר האחזקות 80.91% · לא מדווח 1.63%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 8 אחר
0.19% מסך נכסי הקרן- 1.איזון פעולות0.09%1.8 מ׳ ₪
- 2.TEMP_INTEREST$0.06%1.2 מ׳ ₪
- 3.חוז בין מסלולים0.03%0.7 מ׳ ₪
- 4.ריבית עוש לקבל0.01%0.3 מ׳ ₪
- 5.פיצוי עמיתים0.00%
- 6.מס הכנסה ני"ע0.00%
- 7.חו"ז דמי סליקה0.00%
- 8.חוז עמלות0.00%
יתר האחזקות 98.18% · לא מדווח 1.63%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 14 | 1.3 | 86 | 98 | 2,357 | +0.69% | +15.67% | +22.80% |
| 08/26 | 11 | 1.4 | 88 | 97 | 2,245 | +1.94% | +14.88% | +26.40% |
| 07/26 | 12 | 1.5 | 75 | 86 | 2,109 | −0.28% | +12.69% | +25.54% |
| 06/26 | 8.3 | 1.8 | 126 | 133 | 2,034 | −2.03% | +13.01% | +29.80% |
| 05/26 | 10 | 0.8 | 94 | 104 | 1,942 | +4.11% | +15.35% | +39.63% |
| 04/26 | 11 | 1.2 | 76 | 86 | 1,764 | +7.88% | +10.80% | +41.18% |
| 03/26 | 10 | 1.2 | 90 | 99 | 1,555 | −3.62% | +2.71% | +31.41% |
| 02/26 | 10.0 | 0.5 | 93 | 102 | 1,516 | +0.75% | +6.56% | +31.60% |
| 01/26 | 11 | 1.5 | 83 | 92 | 1,403 | +5.77% | +5.77% | +29.59% |
| 12/25 | 11 | 2.1 | 90 | 99 | 1,237 | +1.73% | +27.06% | +27.06% |
| 11/25 | 6.8 | 1.0 | 53 | 59 | 1,118 | +1.71% | +24.90% | +25.06% |
| 10/25 | 5.7 | 0.5 | 49 | 54 | 1,043 | +2.60% | +22.80% | +28.49% |
| 09/25 | 5.3 | 0.6 | 35 | 39 | 963 | +3.64% | +19.69% | +25.54% |
| 08/25 | 5.8 | 0.7 | 45 | 50 | 892 | +1.25% | +15.49% | +25.94% |
| 07/25 | 5.8 | 1.2 | 32 | 36 | 831 | +3.10% | +14.06% | +26.63% |
| 06/25 | 4.6 | 0.7 | 40 | 44 | 770 | +5.39% | +10.63% | — |
| 05/25 | 3.9 | 1.4 | 54 | 57 | 689 | +5.27% | +4.97% | — |
| 04/25 | 5.0 | 0.1 | 65 | 70 | 600 | +0.41% | −0.28% | — |
| 03/25 | 3.9 | 0.6 | 77 | 80 | 526 | −3.48% | −0.69% | — |
| 02/25 | 3.3 | 0.3 | 80 | 83 | 464 | −0.79% | +2.89% | — |
| 01/25 | 3.9 | 0.1 | 76 | 80 | 385 | +3.71% | +3.71% | — |
| 12/24 | 5.0 | 0.3 | 87 | 92 | 294 | +0.13% | +11.02% | — |
| 11/24 | 2.3 | 0.0 | 54 | 57 | 203 | +4.50% | +10.88% | — |
| 10/24 | 2.0 | 0.1 | 38 | 40 | 139 | +0.24% | +6.11% | — |
| 09/24 | 1.0 | 0.0 | 28 | 29 | 100 | +3.97% | +5.85% | — |
| 08/24 | 0.5 | 0.0 | 20 | 20 | 68 | +1.81% | +1.81% | — |
| 07/24 | 0.2 | 0.0 | 46 | 46 | 46 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 97 | 11 | 811 | 897 | 2,357 | +15.67% |
| 2025 | 65 | 9.4 | 696 | 751 | 1,237 | +27.06% |
| 2024 (7 ח׳) | 11 | 0.4 | 273 | 283 | 294 | +11.02% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.65% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.