הפניקס השתלמות מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול מניות סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־2.0 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול מניות סחיר.
הקרן נמצאת מתחת לחציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 קרנות במסלול מניות סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 81% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 19% חו״ללפי דיווח אחרון
- 22.5% מט״חלפי דיווח אחרון
- 17% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 84.59% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 2.44% אג״ח קונצרני
- 1.8% מזומן
- 11.17% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 92.47% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
33.7% מסך נכסי הקרן- 1.לאומי6.29%93.0 מ׳ ₪
- 2.פועלים5.62%83.0 מ׳ ₪
- 3.Teva Pharmaceutical Industries5.36%79.2 מ׳ ₪
- 4.אלביט מערכות3.66%54.1 מ׳ ₪
- 5.טאואר3.47%51.3 מ׳ ₪
- 6.עזריאלי קבוצה2.47%36.5 מ׳ ₪
- 7.אנלייט אנרגיה2.30%34.0 מ׳ ₪
- 8.דיסקונט1.60%23.6 מ׳ ₪
- 9.או.פי.סי אנרגיה בע"מ1.51%22.4 מ׳ ₪
- 10.נובה1.42%21.0 מ׳ ₪
יתר האחזקות 58.77% · לא מדווח 7.53%
Top 4 אג״ח
2.45% מסך נכסי הקרן- 1.NVMI 0 15/09/301.20%17.7 מ׳ ₪
- 2.CAMT 0 09/15/300.62%9.2 מ׳ ₪
- 3.ORA 2.5 15/07/270.42%6.1 מ׳ ₪
- 4.SEDG 2 1/4 07/01/290.21%3.0 מ׳ ₪
יתר האחזקות 90.02% · לא מדווח 7.53%
Top 4 מדדים ו־ETF
3.61% מסך נכסי הקרן- 1.איביאי סל אינדקס בנקים יש2.94%43.5 מ׳ ₪
- 2.אי.בי.אי. סל )A4( ת"א-ביטוח0.51%7.6 מ׳ ₪
- 3.הראל סל (4A) ת"א 350.11%1.7 מ׳ ₪
- 4.KAMADA LTD0.05%0.7 מ׳ ₪
יתר האחזקות 88.86% · לא מדווח 7.53%
Top 5 פיקדונות ומק״מ
1.8% מסך נכסי הקרן- 1.בנק מזרחי1.16%17.1 מ׳ ₪
- 2.בנק U בנק0.25%3.7 מ׳ ₪
- 3.בנק לאומי0.15%2.2 מ׳ ₪
- 4.בנק דיסקונט0.12%1.8 מ׳ ₪
- 5.בנק הפועלים0.12%1.8 מ׳ ₪
יתר האחזקות 90.67% · לא מדווח 7.53%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 אחר
0.04% מסך נכסי הקרן- 1.הראל0.02%0.3 מ׳ ₪
- 2.איסתא0.01%0.1 מ׳ ₪
- 3.Aroundtown SA0.01%0.1 מ׳ ₪
- 4.אלביט מערכות0.00%0.1 מ׳ ₪
- 5.חוז מס הכנה שקל0.00%0.1 מ׳ ₪
- 6.חייבים עמיתים0.00%0.1 מ׳ ₪
- 7.מטריקס0.00%
- 8.דניה סיבוס0.00%
- 9.גנריישן קפיטל0.00%
- 10.אנרג'יאן0.00%
יתר האחזקות 92.43% · לא מדווח 7.53%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 12 | 3.1 | -17 | -8.4 | 1,486 | +0.14% | +8.53% | +21.21% |
| 08/26 | 11 | 5.1 | -26 | -19 | 1,493 | +0.55% | +8.38% | +25.59% |
| 07/26 | 12 | 3.6 | 6.5 | 15 | 1,505 | +0.94% | +7.79% | +26.76% |
| 06/26 | 12 | 2.2 | 11 | 21 | 1,477 | −7.57% | +6.78% | +28.05% |
| 05/26 | 13 | 1.8 | 82 | 93 | 1,577 | +1.57% | +15.53% | +52.61% |
| 04/26 | 9.9 | 1.5 | 74 | 82 | 1,462 | +8.09% | +13.74% | +59.29% |
| 03/26 | 10 | 1.8 | 139 | 148 | 1,276 | −2.50% | +5.23% | +53.69% |
| 02/26 | 7.7 | 2.9 | 148 | 153 | 1,165 | +0.22% | +7.93% | +51.36% |
| 01/26 | 9.0 | 2.0 | 149 | 157 | 1,014 | +7.69% | +7.69% | +53.28% |
| 12/25 | 9.3 | 1.0 | 132 | 140 | 796 | +4.51% | +46.43% | +46.43% |
| 11/25 | 5.0 | 0.5 | 76 | 81 | 627 | +3.75% | +40.11% | +47.58% |
| 10/25 | 3.6 | 0.6 | 59 | 62 | 525 | +3.00% | +35.05% | +49.54% |
| 09/25 | 2.9 | 0.5 | 26 | 28 | 449 | +3.76% | +31.12% | +51.81% |
| 08/25 | 2.3 | 0.4 | 34 | 36 | 405 | +1.49% | +26.36% | +49.35% |
| 07/25 | 2.2 | 0.5 | 87 | 88 | 363 | +1.96% | +24.51% | +52.91% |
| 06/25 | 1.3 | 1.6 | 38 | 37 | 270 | +10.16% | +22.12% | — |
| 05/25 | 1.6 | 0.1 | 21 | 23 | 210 | +6.02% | +10.85% | — |
| 04/25 | 1.2 | 0.1 | 16 | 17 | 177 | +4.29% | +4.56% | — |
| 03/25 | 1.1 | 0.1 | 37 | 38 | 153 | −3.98% | +0.26% | — |
| 02/25 | 0.7 | 0.0 | 43 | 44 | 122 | +1.49% | +4.41% | — |
| 01/25 | 2.3 | 0.0 | 33 | 35 | 77 | +2.88% | +2.88% | — |
| 12/24 | 2.0 | 0.0 | 19 | 21 | 41 | +5.33% | +22.81% | — |
| 11/24 | 0.1 | 0.0 | 7.5 | 7.6 | 19 | +5.13% | +16.60% | — |
| 10/24 | 0.1 | 0.1 | 2.1 | 2.2 | 11 | +4.56% | +10.91% | — |
| 09/24 | 0.1 | 0.0 | 1.5 | 1.6 | 8.1 | +2.08% | +6.07% | — |
| 08/24 | 0.1 | 0.0 | 2.1 | 2.2 | 6.3 | +3.91% | +3.91% | — |
| 07/24 | 0.1 | 0.0 | 3.9 | 4.0 | 3.9 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 97 | 24 | 568 | 640 | 1,486 | +8.53% |
| 2025 | 34 | 5.5 | 601 | 629 | 796 | +46.43% |
| 2024 (7 ח׳) | 2.5 | 0.1 | 36 | 38 | 41 | +22.81% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.49% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.