מגדל מקפת משלימה מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מניות סחיר בפנסיה כללית, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־1.6 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי מניות סחיר דומים בקרנות פנסיה כלליות.
המסלול נמצא ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 6 מסלולי מניות סחיר בקרנות פנסיה כלליות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: +0.14% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.12%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 97.2% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 2.8% חו״ללפי דיווח אחרון
- 1.7% מט״חלפי דיווח אחרון
- 101.0% מניותלפי דיווח אחרון
- 12.7% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 101.0% מניות
- 0.0% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 2.2 | 0.2 | 7.6 | 9.6 | 194 | +0.07% | +10.25% | +24.02% |
| 08/26 | 2.3 | 0.0 | 9.3 | 12 | 184 | −0.27% | +10.17% | +28.43% |
| 07/26 | 2.2 | 0.1 | 10 | 12 | 173 | +0.80% | +10.47% | +30.19% |
| 06/26 | 1.8 | 0.1 | 13 | 15 | 160 | −8.97% | +9.59% | +30.68% |
| 05/26 | 1.6 | 0.1 | 15 | 16 | 159 | +3.30% | +20.39% | +59.22% |
| 04/26 | 1.4 | 0.0 | 15 | 16 | 138 | +8.41% | +16.54% | +64.19% |
| 03/26 | 1.4 | 0.0 | 28 | 29 | 112 | −2.23% | +7.50% | +58.79% |
| 02/26 | 0.9 | 0.0 | 20 | 21 | 86 | +1.65% | +9.95% | +56.29% |
| 01/26 | 0.7 | 0.0 | 12 | 12 | 64 | +8.17% | +8.17% | — |
| 12/25 | 0.5 | 0.0 | 12 | 12 | 48 | +4.81% | +42.14% | — |
| 11/25 | 0.4 | 0.1 | 3.6 | 3.9 | 34 | +4.09% | +35.62% | — |
| 10/25 | 0.4 | 0.0 | 6.5 | 6.9 | 29 | +3.11% | +30.29% | — |
| 09/25 | 0.3 | 0.1 | 0.3 | 0.6 | 21 | +3.63% | +26.36% | — |
| 08/25 | 0.3 | 0.0 | 5.5 | 5.7 | 20 | +1.10% | +21.93% | — |
| 07/25 | 0.2 | 0.0 | 6.4 | 6.5 | 14 | +1.18% | +20.61% | — |
| 06/25 | 0.1 | 0.0 | 2.8 | 2.9 | 7.3 | +10.91% | +19.20% | — |
| 05/25 | 0.1 | 0.0 | 0.9 | 1.0 | 3.8 | +6.52% | +7.48% | — |
| 04/25 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 2.6 | +4.85% | +0.90% | — |
| 03/25 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | −3.77% | −3.77% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 15 | 0.6 | 130 | 144 | 194 | +10.25% |
| 2025 (10 ח׳) | 2.2 | 0.2 | 40 | 42 | 48 | +42.14% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.18% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.12% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.