קרן פנסיה

הראל פנסיה כללית מניות סחיר

מספר קופה 15279 · הראל פנסיה וגמל בע"מ · הראל פנסיה כללית · מסלול מניות סחיר

הוספה להשוואה + נתונים אחרונים: 30.09.2026 פעילה

החליקו למדדים נוספים ←

נכסים377 מיליוןש״ח
5 שניםמצטברת
3 שניםמצטברת
12 חודשים+23.4%תשואה
מתחילת השנה+9.53%תשואה
חודש+0.47%תשואה

בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.

ביצועים

תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מניות סחיר בפנסיה כללית, בהתאם לתקופה שנבחרה.

החליקו למדדים נוספים ←

3 שניםתשואה
12 חודשים+23.4%תשואה
מתחילת השנה+9.53%תשואה
חודש+0.47%תשואה
הקרןממוצע מסלולי מניות סחיר · כללית
40%30%20%10%0%

הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־1.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.

מיקום בקטגוריה

מיקום המסלול מול מסלולי מניות סחיר דומים בקרנות פנסיה כלליות.

דירוג3 מתוך 6בקטגוריה
אחוזון תשואה6012 חודשים
פער מהחציון+1.1%מעל החציון

המסלול נמצא מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 6 מסלולי מניות סחיר בקרנות פנסיה כלליות.

סיכון

מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.

ירידה מרבית−7.7%משיא לשפל · 12 ח׳
סטיית תקן—שנתית
שארפ—לפי פנסיה-נט

איזון אקטוארי אחרון: +0.02% · דיווח 06/26

שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.

מחשבון צבירה

סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.

בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.14%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.

חשיפות והרכב

התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.

חשיפות מרכזיות

  • 73.3% ישראלמרכז הכובד בתיק
  • 26.7% חו״ללפי דיווח אחרון
  • 27.4% מט״חלפי דיווח אחרון
  • 100.3% מניותלפי דיווח אחרון
  • 12.2% לא סחירלפי דיווח אחרון

חלוקת נכסים

  • 100.3% מניות
  • 0.0% אג״ח, מזומן ואחר

נתונים היסטוריים

דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.

החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←

חודשהפקדות
(מ׳ ₪)
משיכות
(מ׳ ₪)
העברות נטו
(מ׳ ₪)
צבירה נטו
(מ׳ ₪)
נכסים
(מ׳ ₪)
חודשי
(%)
YTD
(%)
שנה
(%)
09/26 4.3 0.3 6.7 11 377 +0.47% +9.53% +23.44%
08/26 5.6 0.3 1.3 6.6 365 +0.67% +9.01% +27.82%
07/26 5.5 0.5 5.9 11 359 +0.01% +8.29% +28.86%
06/26 5.0 0.2 15 19 345 −7.70% +8.28% +30.51%
05/26 5.5 0.2 20 25 355 +1.86% +17.31% +56.29%
04/26 3.6 0.1 20 24 324 +7.33% +15.17% +64.10%
03/26 2.5 0.1 39 41 280 −1.95% +7.30% +60.39%
02/26 3.8 0.1 31 35 246 +1.50% +9.44% +58.62%
01/26 1.4 0.1 35 36 207 +7.82% +7.82% +58.54%
12/25 4.5 0.1 23 28 158 +4.69% +51.04% +51.04%
11/25 2.0 0.1 23 25 125 +4.73% +44.28% +52.07%
10/25 0.0 0.0 20 20 94 +2.79% +37.76% +52.37%
09/25 1.5 0.1 7.5 9.0 71 +4.04% +34.02% +54.82%
08/25 0.1 0.0 8.9 9.0 59 +1.49% +28.82% +52.18%
07/25 0.8 0.0 17 18 50 +1.29% +26.93% +60.87%
06/25 0.5 0.0 5.6 6.1 32 +10.53% +25.31% +58.44%
05/25 0.8 0.1 1.8 2.5 23 +6.95% +13.37% —
04/25 0.7 0.0 0.3 1.0 19 +4.90% +6.00% —
03/25 2.3 0.0 1.2 3.5 17 −3.03% +1.05% —
02/25 0.5 0.0 3.3 3.8 14 +1.45% +4.21% —
01/25 0.3 0.0 4.5 4.8 10 +2.72% +2.72% —
12/24 0.9 0.0 0.2 1.1 5.4 +5.40% +26.44% —
11/24 0.1 0.0 0.6 0.7 4.3 +4.94% +19.96% —
10/24 0.0 0.0 -0.4 -0.4 3.2 +4.44% +14.31% —
09/24 0.2 0.0 1.8 2.0 3.5 +2.27% +9.45% —
08/24 0.1 0.0 0.1 0.2 1.4 +7.28% +7.02% —
07/24 0.0 0.0 1.2 1.2 1.2 −0.24% −0.24% —

הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.

קרנות דומות

חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.

השוואת הקרן חזרה למעלה ↑

דיווחים ומסמכים

מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.

עלויות

ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.

  • 0.15% ממוצע דמי ניהול מצבירה
  • 1.14% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
  • — ממוצע עלות שנתית צפויה

ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.

הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.