הפניקס פנסיה משלימה מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מניות סחיר בפנסיה כללית, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־1.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי מניות סחיר דומים בקרנות פנסיה כלליות.
המסלול נמצא מתחת לחציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 6 מסלולי מניות סחיר בקרנות פנסיה כלליות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: −0.02% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.28%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 81.3% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 18.7% חו״ללפי דיווח אחרון
- 22.1% מט״חלפי דיווח אחרון
- 97.8% מניותלפי דיווח אחרון
- 16.8% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 97.8% מניות
- 2.2% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 3.1 | 0.2 | -4.9 | -2.0 | 218 | +0.14% | +8.64% | +21.32% |
| 08/26 | 3.1 | 0.1 | 1.3 | 4.4 | 220 | −0.32% | +8.49% | +25.77% |
| 07/26 | 3.2 | 0.1 | 3.3 | 6.4 | 216 | +1.82% | +8.84% | +27.84% |
| 06/26 | 3.2 | 0.1 | 4.2 | 7.3 | 206 | −7.56% | +6.90% | +27.93% |
| 05/26 | 2.9 | 0.2 | 14 | 17 | 215 | +1.56% | +15.64% | +52.24% |
| 04/26 | 2.6 | 0.1 | 12 | 14 | 195 | +8.09% | +13.86% | +58.36% |
| 03/26 | 2.4 | 0.4 | 27 | 29 | 167 | −2.83% | +5.34% | +52.92% |
| 02/26 | 1.9 | 0.2 | 19 | 21 | 143 | +0.61% | +8.41% | +51.27% |
| 01/26 | 1.6 | 0.1 | 21 | 23 | 122 | +7.75% | +7.75% | +52.53% |
| 12/25 | 1.2 | 0.1 | 14 | 15 | 91 | +4.55% | +45.87% | +45.87% |
| 11/25 | 1.0 | 0.1 | 12 | 13 | 73 | +3.63% | +39.52% | +46.68% |
| 10/25 | 0.8 | 0.0 | 7.9 | 8.7 | 57 | +3.07% | +34.63% | +48.97% |
| 09/25 | 0.7 | 0.0 | 3.7 | 4.4 | 47 | +3.81% | +30.62% | +51.17% |
| 08/25 | 0.6 | 0.0 | 4.9 | 5.5 | 41 | +1.32% | +25.83% | +49.04% |
| 07/25 | 0.5 | 0.0 | 8.9 | 9.5 | 35 | +1.89% | +24.19% | +53.70% |
| 06/25 | 0.4 | 0.0 | 4.7 | 5.0 | 25 | +10.01% | +21.88% | +47.67% |
| 05/25 | 0.3 | 0.0 | 1.6 | 1.9 | 18 | +5.64% | +10.79% | — |
| 04/25 | 0.3 | 0.0 | 2.2 | 2.5 | 15 | +4.38% | +4.88% | — |
| 03/25 | 0.2 | 0.0 | 3.1 | 3.3 | 12 | −3.88% | +0.48% | — |
| 02/25 | 0.2 | 0.0 | 1.8 | 2.0 | 9.0 | +1.45% | +4.53% | — |
| 01/25 | 0.1 | 0.0 | 2.8 | 3.0 | 7.0 | +3.04% | +3.04% | — |
| 12/24 | 0.1 | 0.1 | 0.9 | 0.9 | 3.9 | +5.13% | +21.15% | — |
| 11/24 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 2.8 | +5.25% | +15.24% | — |
| 10/24 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 0.7 | 2.5 | +4.59% | +9.49% | — |
| 09/24 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | 0.6 | 1.7 | +2.35% | +4.69% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 0.4 | 0.4 | 1.0 | +4.49% | +2.29% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | 0.6 | 0.6 | −2.11% | −2.11% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 24 | 1.3 | 97 | 120 | 218 | +8.64% |
| 2025 | 6.3 | 0.2 | 68 | 74 | 91 | +45.87% |
| 2024 (6 ח׳) | 0.2 | 0.1 | 3.2 | 3.4 | 3.9 | +21.15% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.13% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.28% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.