מגדל מקפת אישית מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מניות סחיר בפנסיה מקיפה, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־1.9 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי מניות סחיר דומים בקרנות פנסיה מקיפות.
המסלול נמצא ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 6 מסלולי מניות סחיר בקרנות פנסיה מקיפות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: −0.05% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.56%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 98.0% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 2.0% חו״ללפי דיווח אחרון
- 1.4% מט״חלפי דיווח אחרון
- 73.8% מניותלפי דיווח אחרון
- 12.0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 73.8% מניות
- 26.2% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 15 | 1.5 | 78 | 92 | 2,196 | +0.37% | +9.41% | +19.60% |
| 08/26 | 15 | 2.1 | 89 | 102 | 2,098 | −0.02% | +9.01% | +22.84% |
| 07/26 | 15 | 0.9 | 118 | 132 | 1,997 | +0.74% | +9.03% | +24.14% |
| 06/26 | 12 | 1.1 | 183 | 194 | 1,851 | −6.56% | +8.23% | +24.58% |
| 05/26 | 12 | 0.5 | 256 | 268 | 1,777 | +2.83% | +15.82% | +44.12% |
| 04/26 | 7.6 | 0.8 | 130 | 136 | 1,465 | +6.34% | +12.64% | +47.53% |
| 03/26 | 7.6 | 0.5 | 271 | 278 | 1,248 | −1.43% | +5.92% | +44.16% |
| 02/26 | 5.9 | 0.5 | 205 | 211 | 992 | +1.28% | +7.46% | +42.36% |
| 01/26 | 4.3 | 0.3 | 170 | 174 | 773 | +6.10% | +6.10% | — |
| 12/25 | 3.3 | 0.9 | 119 | 121 | 564 | +3.54% | +32.48% | — |
| 11/25 | 2.4 | 0.4 | 63 | 65 | 426 | +3.22% | +27.95% | — |
| 10/25 | 2.1 | 0.3 | 63 | 65 | 349 | +2.28% | +23.96% | — |
| 09/25 | 1.8 | 0.0 | 32 | 34 | 277 | +3.09% | +21.20% | — |
| 08/25 | 1.6 | 0.2 | 44 | 45 | 234 | +1.04% | +17.57% | — |
| 07/25 | 1.0 | 0.0 | 82 | 83 | 186 | +1.10% | +16.36% | — |
| 06/25 | 0.7 | 0.2 | 42 | 42 | 103 | +8.09% | +15.09% | — |
| 05/25 | 0.5 | 0.0 | 20 | 21 | 55 | +5.27% | +6.48% | — |
| 04/25 | 0.3 | 0.0 | 11 | 11 | 32 | +3.91% | +1.15% | — |
| 03/25 | 0.1 | 0.0 | 20 | 20 | 19 | −2.66% | −2.66% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 93 | 8.2 | 1,501 | 1,586 | 2,196 | +9.41% |
| 2025 (10 ח׳) | 14 | 2.0 | 497 | 509 | 564 | +32.48% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.14% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.56% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.