מור פנסיה מקיפה מתמחים באפיקי השקעה סחירים מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מניות סחיר בפנסיה מקיפה, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי מניות סחיר דומים בקרנות פנסיה מקיפות.
המסלול נמצא מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 6 מסלולי מניות סחיר בקרנות פנסיה מקיפות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: +0.03% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.05%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 56.1% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 43.9% חו״ללפי דיווח אחרון
- 17.9% מט״חלפי דיווח אחרון
- 69.6% מניותלפי דיווח אחרון
- 11.2% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 69.6% מניות
- 30.4% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 5.7 | 0.3 | 14 | 19 | 943 | +0.79% | +13.05% | +17.82% |
| 08/26 | 5.7 | 0.3 | 16 | 22 | 916 | +0.63% | +12.17% | +20.06% |
| 07/26 | 5.7 | 0.3 | 18 | 23 | 888 | +0.78% | +11.46% | +20.79% |
| 06/26 | 5.2 | 0.3 | 19 | 24 | 859 | −2.16% | +10.60% | +23.08% |
| 05/26 | 5.1 | 0.2 | 14 | 19 | 853 | +3.42% | +13.04% | +30.54% |
| 04/26 | 4.7 | 0.2 | 6.3 | 11 | 807 | +5.91% | +9.30% | +31.21% |
| 03/26 | 4.8 | 0.2 | 16 | 21 | 751 | −2.13% | +3.20% | +24.63% |
| 02/26 | 4.5 | 0.3 | 23 | 28 | 747 | +1.60% | +5.45% | +24.25% |
| 01/26 | 4.5 | 0.5 | 24 | 28 | 708 | +3.79% | +3.79% | +22.79% |
| 12/25 | 4.5 | 0.3 | 25 | 29 | 654 | +0.89% | +22.25% | +22.25% |
| 11/25 | 4.1 | 0.1 | 9.7 | 14 | 619 | +1.51% | +21.17% | +21.25% |
| 10/25 | 3.9 | 0.2 | 12 | 16 | 597 | +1.76% | +19.37% | +24.11% |
| 09/25 | 3.8 | 0.3 | 15 | 19 | 571 | +2.71% | +17.30% | +22.65% |
| 08/25 | 3.7 | 0.2 | 13 | 16 | 537 | +1.24% | +14.21% | +23.06% |
| 07/25 | 3.8 | 0.5 | 37 | 40 | 515 | +2.69% | +12.81% | +23.44% |
| 06/25 | 3.5 | 0.1 | 16 | 20 | 462 | +3.77% | +9.85% | +20.34% |
| 05/25 | 3.2 | 0.1 | 25 | 28 | 426 | +3.95% | +5.86% | — |
| 04/25 | 4.1 | 0.2 | 30 | 34 | 382 | +0.60% | +1.84% | — |
| 03/25 | 2.7 | 0.1 | 39 | 41 | 346 | −2.43% | +1.23% | — |
| 02/25 | 2.2 | 0.2 | 52 | 54 | 313 | +0.41% | +3.75% | — |
| 01/25 | 1.9 | 0.1 | 34 | 36 | 258 | +3.33% | +3.33% | — |
| 12/24 | 1.6 | 0.1 | 51 | 53 | 214 | +0.07% | +9.54% | — |
| 11/24 | 1.2 | 0.2 | 38 | 39 | 162 | +3.90% | +9.47% | — |
| 10/24 | 0.8 | 0.0 | 33 | 34 | 118 | +0.56% | +5.36% | — |
| 09/24 | 0.7 | 0.1 | 23 | 24 | 84 | +3.06% | +4.77% | — |
| 08/24 | 0.5 | 0.0 | 12 | 12 | 58 | +1.55% | +1.66% | — |
| 07/24 | 0.2 | 0.0 | 44 | 44 | 44 | +0.11% | +0.11% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 46 | 2.5 | 151 | 195 | 943 | +13.05% |
| 2025 | 41 | 2.4 | 307 | 346 | 654 | +22.25% |
| 2024 (6 ח׳) | 5.0 | 0.4 | 201 | 206 | 214 | +9.54% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.19% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.05% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.