קרן פנסיה

הראל פנסיה מניות סחיר

מספר קופה 15277 · הראל פנסיה וגמל בע"מ · הראל פנסיה · מסלול מניות סחיר

הוספה להשוואה + נתונים אחרונים: 30.09.2026 פעילה

החליקו למדדים נוספים ←

נכסים4.58 מיליארדש״ח
5 שניםמצטברת
3 שניםמצטברת
12 חודשים+17.6%תשואה
מתחילת השנה+7.78%תשואה
חודש+0.65%תשואה

בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.

ביצועים

תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מניות סחיר בפנסיה מקיפה, בהתאם לתקופה שנבחרה.

החליקו למדדים נוספים ←

3 שניםתשואה
12 חודשים+17.6%תשואה
מתחילת השנה+7.78%תשואה
חודש+0.65%תשואה
הקרןממוצע מסלולי מניות סחיר · מקיפה
30%20%10%0%

הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־0.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.

מיקום בקטגוריה

מיקום המסלול מול מסלולי מניות סחיר דומים בקרנות פנסיה מקיפות.

דירוג4 מתוך 6בקטגוריה
אחוזון תשואה4012 חודשים
פער מהחציון−0.1%מתחת לחציון

המסלול נמצא מתחת לחציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 6 מסלולי מניות סחיר בקרנות פנסיה מקיפות.

סיכון

מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.

ירידה מרבית−5.6%משיא לשפל · 12 ח׳
סטיית תקן—שנתית
שארפ—לפי פנסיה-נט

איזון אקטוארי אחרון: −0.09% · דיווח 06/26

שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.

מחשבון צבירה

סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.

בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.47%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.

חשיפות והרכב

התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.

חשיפות מרכזיות

  • 80.8% ישראלמרכז הכובד בתיק
  • 19.2% חו״ללפי דיווח אחרון
  • 19.7% מט״חלפי דיווח אחרון
  • 72.9% מניותלפי דיווח אחרון
  • 11.5% לא סחירלפי דיווח אחרון

חלוקת נכסים

  • 72.9% מניות
  • 27.1% אג״ח, מזומן ואחר

נתונים היסטוריים

דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.

החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←

חודשהפקדות
(מ׳ ₪)
משיכות
(מ׳ ₪)
העברות נטו
(מ׳ ₪)
צבירה נטו
(מ׳ ₪)
נכסים
(מ׳ ₪)
חודשי
(%)
YTD
(%)
שנה
(%)
09/26 34 4.4 57 86 4,582 +0.65% +7.78% +17.57%
08/26 36 4.2 39 71 4,468 +0.68% +7.08% +20.56%
07/26 39 4.5 75 109 4,396 +0.11% +6.36% +21.21%
06/26 39 5.2 168 202 4,253 −5.63% +6.24% +22.47%
05/26 37 7.2 318 348 4,300 +1.74% +12.58% +39.62%
04/26 20 3.9 215 231 3,883 +5.43% +10.66% +44.54%
03/26 34 5.2 464 493 3,462 −1.56% +4.96% +42.01%
02/26 19 3.0 475 491 3,040 +1.08% +6.62% +41.36%
01/26 22 1.8 439 459 2,519 +5.48% +5.48% +41.67%
12/25 18 0.9 350 368 1,951 +3.35% +37.00% +37.00%
11/25 6.8 1.2 262 268 1,534 +3.49% +32.56% +37.87%
10/25 5.5 1.4 208 212 1,220 +1.99% +28.09% +37.77%
09/25 11 2.6 118 127 985 +3.21% +25.59% +39.21%
08/25 5.6 0.7 132 137 828 +1.22% +21.68% +37.50%
07/25 5.3 0.7 211 216 683 +1.15% +20.21% +40.38%
06/25 3.3 0.5 89 92 463 +7.59% +18.85% +38.43%
05/25 3.3 0.6 46 48 343 +5.32% +10.46% —
04/25 4.7 0.3 33 38 279 +3.59% +4.88% —
03/25 21 0.4 24 45 232 −2.01% +1.25% —
02/25 13 0.4 43 56 193 +1.30% +3.33% —
01/25 7.2 0.7 46 53 135 +2.00% +2.00% —
12/24 5.2 0.0 32 37 81 +4.01% +16.48% —
11/24 1.6 0.0 14 16 43 +3.41% +11.99% —
10/24 1.0 0.0 6.2 7.2 26 +3.06% +8.30% —
09/24 1.2 0.1 8.7 9.7 18 +1.94% +5.08% —
08/24 0.4 0.0 2.8 3.2 8.0 +3.34% +3.08% —
07/24 0.1 0.0 4.4 4.5 4.5 −0.25% −0.25% —

הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.

קרנות דומות

חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.

השוואת הקרן חזרה למעלה ↑

דיווחים ומסמכים

מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.

עלויות

ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.

  • 0.16% ממוצע דמי ניהול מצבירה
  • 1.47% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
  • — ממוצע עלות שנתית צפויה

ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.

הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.