מנורה מבטחים השתלמות משולב סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול משולב סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־4.7 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול משולב סחיר.
הקרן נמצאת ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 11 קרנות במסלול משולב סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 28.1% ישראללפי דיווח אחרון
- 71.9% חו״למרכז הכובד בתיק
- 71.9% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0.8% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 2.49% מזומן
- 97.51% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
אין אחזקות במניות בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 מדדים ו־ETF
43.35% מסך נכסי הקרן- 1.IQS ESG EQUITY GLOBAL5.40%5.1 מ׳ ₪
- 2.ISHRS US E F R A ETF-USD INC5.31%5.0 מ׳ ₪
- 3.CAP GROUP DIVIDEND VALUE5.29%5.0 מ׳ ₪
- 4.TGRW US T Rowe Price Growth Stock ETF4.56%4.3 מ׳ ₪
- 5.VANGUARD U.S. VALUE FACTOR4.50%4.3 מ׳ ₪
- 6.DFA Dimensional Internatl High Profitability4.21%4.0 מ׳ ₪
- 7.AVDE US Avantis International Equity E3.75%3.6 מ׳ ₪
- 8.WisdomTree US Value Fund3.71%3.5 מ׳ ₪
- 9.תכלית סל מדורג פיזור רחב3.32%3.1 מ׳ ₪
- 10.קסם ETF אינ מד שק מ5 קב3.30%3.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 56.65%
Top 2 פיקדונות ומק״מ
2.49% מסך נכסי הקרן- 1.בנק לאומי לישראל בע"מ2.48%2.3 מ׳ ₪
- 2.בנק הפועלים בע''מ0.01%
יתר האחזקות 97.51%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 2 אחר
0.02% מסך נכסי הקרן- 1.CAP GROUP DIVIDEND VALUE0.02%
- 2.CAP GROUP GROWTH EQUITY0.00%
יתר האחזקות 99.98%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.9 | 0.3 | -1.2 | -0.6 | 93 | +0.62% | +5.44% | +5.65% |
| 08/26 | 0.8 | 0.1 | -1.4 | -0.8 | 93 | −0.05% | +4.79% | +6.56% |
| 07/26 | 0.8 | 0.3 | -3.0 | -2.5 | 94 | +1.60% | +4.85% | +7.37% |
| 06/26 | 0.8 | 0.3 | -0.3 | 0.2 | 95 | +4.31% | +3.19% | +7.58% |
| 05/26 | 0.6 | 0.1 | 1.9 | 2.4 | 91 | −0.14% | −1.07% | +4.12% |
| 04/26 | 0.9 | 0.1 | -1.4 | -0.6 | 88 | +1.57% | −0.93% | +6.53% |
| 03/26 | 0.7 | 0.3 | -1.3 | -0.8 | 88 | −3.53% | −2.46% | +3.70% |
| 02/26 | 1.0 | 0.3 | -4.1 | -3.5 | 92 | +1.32% | +1.11% | +7.48% |
| 01/26 | 0.3 | 0.1 | 3.2 | 3.4 | 94 | −0.21% | −0.21% | +3.41% |
| 12/25 | 0.9 | 0.5 | 1.7 | 2.1 | 91 | −0.84% | +3.63% | — |
| 11/25 | 1.9 | 0.0 | -0.1 | 1.8 | 90 | +0.77% | +4.51% | — |
| 10/25 | 0.1 | 0.2 | 1.5 | 1.4 | 87 | +0.27% | +3.71% | — |
| 09/25 | 1.7 | 0.1 | 4.2 | 5.8 | 85 | +1.49% | +3.43% | — |
| 08/25 | 0.4 | 0.4 | 3.0 | 3.0 | 79 | +0.71% | +1.91% | — |
| 07/25 | -0.3 | 0.3 | 7.0 | 6.3 | 75 | +1.80% | +1.20% | — |
| 06/25 | 0.5 | 0.1 | 8.1 | 8.5 | 68 | +0.95% | −0.59% | — |
| 05/25 | 2.2 | 0.0 | 4.3 | 6.5 | 58 | +2.17% | −1.53% | — |
| 04/25 | 0.1 | 0.1 | 10 | 10 | 51 | −1.12% | −3.62% | — |
| 03/25 | -0.9 | 0.1 | 19 | 18 | 41 | −0.02% | −2.53% | — |
| 02/25 | 2.7 | 0.0 | 15 | 18 | 23 | −2.51% | −2.51% | — |
| 01/25 | 0.0 | 0.0 | 5.7 | 5.7 | 5.7 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 6.7 | 2.0 | -7.5 | -2.8 | 93 | +5.44% |
| 2025 | 9.3 | 1.8 | 80 | 87 | 91 | +3.63% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.56% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.