קרן השתלמות

מיטב השתלמות משולב סחיר

מספר קופה 15355 · מיטב גמל ופנסיה בע"מ · מסלול משולב סחיר

הוספה להשוואה + נתונים אחרונים: 30.09.2026 פעילה

החליקו למדדים נוספים ←

נכסים3.24 מיליארדש״ח
5 שניםמצטברת
3 שניםמצטברת
12 חודשים+25.9%תשואה
מתחילת השנה+11.63%תשואה
חודש+0.17%תשואה

בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.

ביצועים

תשואת הקרן מול ממוצע מסלול משולב סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.

החליקו למדדים נוספים ←

3 שניםתשואה
12 חודשים+25.9%תשואה
מתחילת השנה+11.63%תשואה
חודש+0.17%תשואה
הקרןממוצע מסלול משולב סחיר
40%30%20%10%0%

הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־15.6 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.

מיקום בקטגוריה

כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול משולב סחיר.

דירוג1 מתוך 11בקטגוריה
אחוזון תשואה10012 חודשים
פער מהחציון+15.6%מעל החציון

הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 11 קרנות במסלול משולב סחיר.

סיכון

מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.

ירידה מרבית−8.4%משיא לשפל · 12 ח׳
סטיית תקן—חציון המסלול 6.6%
שארפ—לפי גמל-נט

שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.

מחשבון צבירה

סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.

החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.

חשיפות והרכב

חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).

חשיפות מרכזיות

  • 98.8% ישראלמרכז הכובד בתיק
  • 1.2% חו״ללפי דיווח אחרון
  • 6.4% מט״חלפי דיווח אחרון
  • 6.4% לא סחירלפי דיווח אחרון

חלוקת נכסים

  • 37.31% מניות
  • 22.03% אג״ח ממשלתי
  • 0.93% אג״ח קונצרני
  • 4.37% מזומן
  • 35.36% אחר

הרכב נכסים בפועל

האחזקות המדווחות מכסות 97.89% מסך נכסי הקרן.

ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026

Top 10 מניות

16.25% מסך נכסי הקרן
  1. 1.לאומי3.86%117.8 מ׳ ₪
  2. 2.פועלים2.87%87.6 מ׳ ₪
  3. 3.טאואר1.44%43.9 מ׳ ₪
  4. 4.אנלייט אנרגיה1.43%43.7 מ׳ ₪
  5. 5.אלביט מערכות1.33%40.5 מ׳ ₪
  6. 6.דיסקונט א1.30%39.8 מ׳ ₪
  7. 7.טבע1.29%39.4 מ׳ ₪
  8. 8.או פי סי אנרגיה0.96%29.3 מ׳ ₪
  9. 9.נובה0.89%27.1 מ׳ ₪
  10. 10.מגה אור0.88%27.0 מ׳ ₪
16.25%Top 10 מסך הנכסים

יתר האחזקות 81.64% · לא מדווח 2.11%

נתונים היסטוריים

דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.

החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←

חודשהפקדות
(מ׳ ₪)
משיכות
(מ׳ ₪)
העברות נטו
(מ׳ ₪)
צבירה נטו
(מ׳ ₪)
נכסים
(מ׳ ₪)
חודשי
(%)
YTD
(%)
שנה
(%)
09/26 17 3.3 55 69 3,238 +0.17% +11.63% +25.89%
08/26 18 3.7 -3.7 11 3,167 +1.24% +11.44% +30.75%
07/26 18 2.7 42 58 3,119 +0.38% +10.07% +30.78%
06/26 18 2.9 77 92 3,051 −8.42% +9.66% +33.13%
05/26 17 5.8 220 231 3,231 +2.25% +19.74% +60.96%
04/26 14 1.4 196 208 2,936 +8.04% +17.10% +68.31%
03/26 16 2.6 285 298 2,528 −1.58% +8.39% +62.86%
02/26 13 2.6 278 288 2,278 +1.69% +10.13% +59.28%
01/26 14 1.5 306 318 1,963 +8.30% +8.30% +59.22%
12/25 15 1.6 195 208 1,518 +5.41% +51.39% +51.39%
11/25 6.0 1.9 127 131 1,243 +3.93% +43.62% +52.02%
10/25 4.9 0.9 101 105 1,069 +2.94% +38.19% +52.95%
09/25 4.7 0.6 64 68 936 +4.04% +34.24% +55.17%
08/25 3.2 0.7 95 98 833 +1.26% +29.03% +52.35%
07/25 3.4 0.6 157 160 725 +2.19% +27.42% +55.72%
06/25 2.4 0.4 63 65 554 +10.72% +24.69% —
05/25 1.8 0.5 29 31 440 +6.92% +12.62% —
04/25 2.0 0.5 24 26 382 +4.54% +5.33% —
03/25 1.6 0.3 76 77 341 −3.74% +0.75% —
02/25 3.2 0.1 87 90 276 +1.65% +4.67% —
01/25 3.0 0.1 61 64 183 +2.97% +2.97% —
12/24 1.3 0.1 56 57 116 +5.85% +22.21% —
11/24 1.1 0.1 15 16 55 +4.57% +15.45% —
10/24 0.2 0.0 8.4 8.6 37 +4.43% +10.41% —
09/24 0.2 0.1 8.9 9.0 27 +2.15% +5.73% —
08/24 0.1 0.0 10 10 18 +3.50% +3.50% —
07/24 0.1 0.0 6.7 6.9 6.8 0.00% —
06/24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00% —

הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.

קרנות דומות

חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.

השוואת הקרן חזרה למעלה ↑

דיווחים ומסמכים

מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.

עלויות

ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.

  • 0.52% ממוצע דמי ניהול מצבירה
  • 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
  • — ממוצע עלות שנתית צפויה

הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.

הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.