קרן השתלמות

כלל השתלמות משולב סחיר

מספר קופה 15426 · כלל פנסיה וגמל בע"מ · מסלול משולב סחיר

הוספה להשוואה + נתונים אחרונים: 30.09.2026 פעילה

החליקו למדדים נוספים ←

נכסים268 מיליוןש״ח
5 שניםמצטברת
3 שניםמצטברת
12 חודשים+16.1%תשואה
מתחילת השנה+7.93%תשואה
חודש−0.07%תשואה

בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.

ביצועים

תשואת הקרן מול ממוצע מסלול משולב סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.

החליקו למדדים נוספים ←

3 שניםתשואה
12 חודשים+16.1%תשואה
מתחילת השנה+7.93%תשואה
חודש−0.07%תשואה
הקרןממוצע מסלול משולב סחיר
30%20%10%0%

הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־5.8 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.

מיקום בקטגוריה

כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול משולב סחיר.

דירוג3 מתוך 11בקטגוריה
אחוזון תשואה8012 חודשים
פער מהחציון+5.8%מעל החציון

הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 11 קרנות במסלול משולב סחיר.

סיכון

מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.

ירידה מרבית−4.7%משיא לשפל · 12 ח׳
סטיית תקן—חציון המסלול 6.6%
שארפ—לפי גמל-נט

שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.

מחשבון צבירה

סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.

החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.

חשיפות והרכב

חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).

חשיפות מרכזיות

  • 96% ישראלמרכז הכובד בתיק
  • 4% חו״ללפי דיווח אחרון
  • 5.9% מט״חלפי דיווח אחרון
  • 8.8% לא סחירלפי דיווח אחרון

חלוקת נכסים

  • 47.86% מניות
  • 25.89% אג״ח ממשלתי
  • 16.97% אג״ח קונצרני
  • 5.26% מזומן
  • 4.02% אחר

הרכב נכסים בפועל

האחזקות המדווחות מכסות 99.89% מסך נכסי הקרן. האחזקות עצמן מסתכמות ב־102.92%: החשיפה מושגת גם דרך עסקאות החלף ונגזרים, ושוויין השלילי מקזז את העודף.

ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026

Top 10 מניות

19.39% מסך נכסי הקרן
  1. 1.פועלים2.83%7.0 מ׳ ₪
  2. 2.אלביט מערכות2.38%5.9 מ׳ ₪
  3. 3.לאומי2.35%5.8 מ׳ ₪
  4. 4.טאואר2.35%5.8 מ׳ ₪
  5. 5.TEVA PHARMACEUTICAL-SP ADR2.01%5.0 מ׳ ₪
  6. 6.אנלייט אנרגיה1.89%4.7 מ׳ ₪
  7. 7.מזרחי טפחות1.50%3.7 מ׳ ₪
  8. 8.דיסקונט א1.43%3.5 מ׳ ₪
  9. 9.מגה אור1.33%3.3 מ׳ ₪
  10. 10.דוראל אנרגיה1.32%3.2 מ׳ ₪
19.39%Top 10 מסך הנכסים

יתר האחזקות 80.5% · לא מדווח 0.11%

נתונים היסטוריים

דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.

החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←

חודשהפקדות
(מ׳ ₪)
משיכות
(מ׳ ₪)
העברות נטו
(מ׳ ₪)
צבירה נטו
(מ׳ ₪)
נכסים
(מ׳ ₪)
חודשי
(%)
YTD
(%)
שנה
(%)
09/26 2.1 0.3 4.9 6.7 268 −0.07% +7.93% +16.12%
08/26 1.2 0.9 8.4 8.7 262 +0.29% +8.00% +19.18%
07/26 3.6 0.7 4.5 7.4 253 −0.72% +7.69% +20.14%
06/26 2.4 0.7 15 17 247 −3.96% +8.47% +21.92%
05/26 0.8 0.4 16 16 241 +2.35% +12.94% +35.77%
04/26 3.3 0.3 16 19 219 +5.05% +10.35% +37.48%
03/26 1.7 0.4 15 16 190 −1.06% +5.05% +35.46%
02/26 1.3 0.4 15 16 176 +1.27% +6.17% +34.01%
01/26 3.8 0.3 18 22 159 +4.84% +4.84% —
12/25 0.9 0.5 16 16 130 +2.64% +26.22% —
11/25 1.1 0.3 11 12 111 +2.83% +22.98% —
10/25 1.3 0.4 9.0 9.8 96 +1.94% +19.59% —
09/25 0.0 0.1 6.1 6.1 85 +2.56% +17.32% —
08/25 1.4 0.1 6.8 8.0 77 +1.10% +14.39% —
07/25 -0.3 0.5 19 18 68 +0.75% +13.14% —
06/25 0.6 0.3 12 12 49 +6.95% +12.30% —
05/25 0.6 0.0 4.9 5.5 34 +3.64% +5.00% —
04/25 -0.1 0.6 4.8 4.2 28 +3.51% +1.32% —
03/25 1.0 0.3 12 13 23 −2.12% −2.12% —
02/25 0.1 0.0 10 10 10 0.00% —

הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.

קרנות דומות

חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.

השוואת הקרן חזרה למעלה ↑

דיווחים ומסמכים

מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.

עלויות

ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.

  • — ממוצע דמי ניהול מצבירה
  • 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
  • — ממוצע עלות שנתית צפויה

הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.

הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.