אלטשולר שחם השתלמות משולב סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול משולב סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־3.4 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול משולב סחיר.
הקרן נמצאת מתחת לחציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 11 קרנות במסלול משולב סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 98.6% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 1.4% חו״ללפי דיווח אחרון
- 0.2% מט״חלפי דיווח אחרון
- 7.8% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 58.57% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 0.23% מזומן
- 41.2% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 99.99% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
41.63% מסך נכסי הקרן- 1.פועלים10.04%27.3 מ׳ ₪
- 2.לאומי8.32%22.6 מ׳ ₪
- 3.דיסקונט א4.60%12.5 מ׳ ₪
- 4.טבע3.56%9.7 מ׳ ₪
- 5.אלביט מערכות3.26%8.9 מ׳ ₪
- 6.שופרסל3.17%8.6 מ׳ ₪
- 7.אנלייט אנרגיה2.97%8.1 מ׳ ₪
- 8.קיסטון אינפרא2.33%6.3 מ׳ ₪
- 9.בזק2.05%5.6 מ׳ ₪
- 10.פז אנרגיה1.33%3.6 מ׳ ₪
יתר האחזקות 58.36% · לא מדווח 0.01%
Top 10 מדדים ו־ETF
40.99% מסך נכסי הקרן- 1.קסם 4A) ETF) תא 1256.26%17.0 מ׳ ₪
- 2.ילין לפידות סל תא בנקים5.82%15.8 מ׳ ₪
- 3.מור סל תא-1255.68%15.4 מ׳ ₪
- 4.אי.בי.אי. סל אינדקס בנקים ישראל5.68%15.4 מ׳ ₪
- 5.MTF סל תא 1254.72%12.8 מ׳ ₪
- 6.אי.בי.אי. סל תא 1254.15%11.3 מ׳ ₪
- 7.תכלית סל (40) תא SME604.10%11.1 מ׳ ₪
- 8.מור סל תא-904.04%11.0 מ׳ ₪
- 9.תכלית סל (40) תא 350.28%0.8 מ׳ ₪
- 10.הראל סל תא 350.26%0.7 מ׳ ₪
יתר האחזקות 59% · לא מדווח 0.01%
Top 2 פיקדונות ומק״מ
0.24% מסך נכסי הקרן- 1.איגוד0.19%0.5 מ׳ ₪
- 2.לאומי0.05%0.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 99.75% · לא מדווח 0.01%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 1 אחר
0.01% מסך נכסי הקרן- 1.ריבית עוש לקבל0.01%
יתר האחזקות 99.98% · לא מדווח 0.01%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.6 | 0.1 | -13 | -13 | 241 | −0.78% | +1.40% | +6.90% |
| 08/26 | 1.1 | 0.3 | -16 | -15 | 255 | +1.49% | +2.20% | +9.86% |
| 07/26 | 1.1 | 0.3 | -14 | -13 | 267 | +2.94% | +0.70% | +9.43% |
| 06/26 | 1.0 | 0.8 | -14 | -14 | 272 | −8.11% | −2.18% | +7.06% |
| 05/26 | 1.4 | 0.0 | 3.6 | 5.0 | 310 | +0.11% | +6.46% | +23.49% |
| 04/26 | 0.8 | 0.2 | 3.1 | 3.7 | 305 | +6.80% | +6.34% | +27.94% |
| 03/26 | 1.2 | 0.6 | 22 | 23 | 283 | −4.92% | −0.43% | +23.21% |
| 02/26 | 0.9 | 0.2 | 19 | 20 | 275 | +0.83% | +4.72% | +27.32% |
| 01/26 | 0.8 | 0.4 | 27 | 27 | 253 | +3.86% | +3.86% | +28.18% |
| 12/25 | 1.3 | 0.2 | 15 | 16 | 218 | +1.90% | +25.92% | +25.92% |
| 11/25 | 0.5 | 0.4 | 7.4 | 7.5 | 198 | +2.21% | +23.57% | — |
| 10/25 | 0.5 | 0.1 | 8.2 | 8.6 | 187 | +1.22% | +20.90% | — |
| 09/25 | 0.5 | 0.1 | 3.4 | 3.8 | 176 | +1.97% | +19.44% | — |
| 08/25 | 0.9 | 0.5 | 12 | 12 | 169 | +1.09% | +17.13% | — |
| 07/25 | 0.2 | 0.1 | 45 | 45 | 155 | +0.71% | +15.87% | — |
| 06/25 | 0.5 | 0.2 | 13 | 13 | 109 | +5.99% | +15.05% | — |
| 05/25 | 0.3 | 0.1 | 5.7 | 6.0 | 90 | +3.72% | +8.55% | — |
| 04/25 | -0.2 | 0.1 | 3.8 | 3.5 | 81 | +2.85% | +4.66% | — |
| 03/25 | -1.8 | 0.0 | 26 | 24 | 76 | −1.75% | +1.76% | — |
| 02/25 | 2.7 | 0.0 | 19 | 22 | 53 | +1.51% | +3.57% | — |
| 01/25 | -0.8 | 0.0 | 19 | 18 | 30 | +2.03% | +2.03% | — |
| 12/24 | 1.0 | 0.0 | 11 | 12 | 12 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 9.0 | 2.8 | 18 | 24 | 241 | +1.40% |
| 2025 | 4.6 | 1.8 | 177 | 180 | 218 | +25.92% |
| 2024 (1 ח׳) | 1.0 | 0.0 | 11 | 12 | 12 | 0.00% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.58% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.