מיטב פנסיה כללית מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מניות סחיר בפנסיה כללית, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־7.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי מניות סחיר דומים בקרנות פנסיה כלליות.
המסלול נמצא ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 6 מסלולי מניות סחיר בקרנות פנסיה כלליות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: +0.02% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.07%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 0.3% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.7% חו״למרכז הכובד בתיק
- 98.3% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.7% מניותלפי דיווח אחרון
- 0.9% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.7% מניות
- 0.3% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.6 | 0.0 | 0.8 | 1.4 | 43 | +4.63% | +15.14% | +15.25% |
| 08/26 | 0.5 | 0.0 | 1.1 | 1.6 | 40 | +1.23% | +10.04% | +12.30% |
| 07/26 | 0.5 | 0.0 | 0.8 | 1.3 | 37 | −1.07% | +8.71% | +10.91% |
| 06/26 | 0.6 | 0.0 | 0.6 | 1.2 | 36 | +6.26% | +9.88% | +14.43% |
| 05/26 | 0.4 | 0.0 | -0.4 | 0.0 | 33 | +4.21% | +3.41% | +7.12% |
| 04/26 | 0.5 | 0.0 | 0.9 | 1.3 | 32 | +8.08% | −0.77% | +5.24% |
| 03/26 | 0.3 | 0.0 | 0.7 | 1.0 | 28 | −7.51% | −8.19% | −4.20% |
| 02/26 | 0.4 | 0.0 | 1.9 | 2.2 | 29 | +0.26% | −0.73% | +2.09% |
| 01/26 | 0.4 | 0.0 | 1.9 | 2.3 | 27 | −0.99% | −0.99% | +0.37% |
| 12/25 | 0.4 | 0.0 | 0.8 | 1.2 | 25 | −0.74% | +3.27% | +3.27% |
| 11/25 | 0.4 | 0.0 | 0.9 | 1.3 | 24 | −0.83% | +4.04% | +1.54% |
| 10/25 | 0.4 | 0.0 | 0.9 | 1.3 | 23 | +1.69% | +4.91% | +3.81% |
| 09/25 | 0.4 | 0.0 | -0.1 | 0.2 | 21 | +1.95% | +3.17% | +0.18% |
| 08/25 | 0.4 | 0.0 | -0.7 | -0.4 | 21 | −0.02% | +1.20% | +0.36% |
| 07/25 | 0.4 | 0.0 | 0.8 | 1.1 | 21 | +2.07% | +1.22% | +0.30% |
| 06/25 | 0.3 | 0.0 | 0.2 | 0.5 | 19 | −0.53% | −0.84% | +1.17% |
| 05/25 | 0.3 | 0.0 | 1.7 | 2.0 | 19 | +2.38% | −0.31% | — |
| 04/25 | 0.3 | 0.0 | 0.1 | 0.4 | 17 | −1.62% | −2.63% | — |
| 03/25 | 0.2 | 0.0 | 2.7 | 2.9 | 17 | −1.43% | −1.02% | — |
| 02/25 | 0.2 | 0.0 | 1.7 | 1.9 | 14 | −1.43% | +0.41% | — |
| 01/25 | 0.2 | 0.0 | 2.6 | 2.8 | 12 | +1.87% | +1.87% | — |
| 12/24 | 0.2 | 0.0 | 1.7 | 1.8 | 9.2 | −2.40% | +2.03% | — |
| 11/24 | 0.1 | 0.0 | 3.2 | 3.3 | 7.5 | +1.38% | +4.54% | — |
| 10/24 | 0.1 | 0.0 | 0.7 | 0.8 | 4.2 | −1.86% | +3.11% | — |
| 09/24 | 0.1 | 0.0 | 0.9 | 0.9 | 3.5 | +2.13% | +5.07% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 1.8 | 1.8 | 2.5 | −0.08% | +2.88% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | 0.6 | 0.7 | +2.96% | +2.96% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 4.2 | 0.1 | 8.3 | 12 | 43 | +15.14% |
| 2025 | 3.8 | 0.1 | 11 | 15 | 25 | +3.27% |
| 2024 (6 ח׳) | 0.5 | 0.0 | 8.9 | 9.3 | 9.2 | +2.03% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.14% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.07% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.