מיטב פנסיה מקיפה מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מניות סחיר בפנסיה מקיפה, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־4.9 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי מניות סחיר דומים בקרנות פנסיה מקיפות.
המסלול נמצא ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 6 מסלולי מניות סחיר בקרנות פנסיה מקיפות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: +0.02% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.25%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 29.1% ישראללפי דיווח אחרון
- 70.9% חו״למרכז הכובד בתיק
- 69.4% מט״חלפי דיווח אחרון
- 70.9% מניותלפי דיווח אחרון
- 3.3% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 70.9% מניות
- 29.1% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 4.4 | 0.3 | 8.6 | 13 | 551 | +3.57% | +12.52% | +12.85% |
| 08/26 | 4.2 | 0.3 | 23 | 26 | 520 | +1.08% | +8.64% | +10.79% |
| 07/26 | 4.2 | 0.3 | 9.0 | 13 | 488 | −0.63% | +7.48% | +9.87% |
| 06/26 | 3.4 | 0.3 | 8.8 | 12 | 478 | +4.47% | +8.16% | +12.41% |
| 05/26 | 3.7 | 0.3 | 9.8 | 13 | 446 | +3.44% | +3.53% | +7.43% |
| 04/26 | 3.1 | 0.2 | 14 | 17 | 419 | +5.97% | +0.09% | +6.16% |
| 03/26 | 3.5 | 0.2 | 19 | 22 | 379 | −5.31% | −5.55% | −0.39% |
| 02/26 | 3.2 | 0.1 | 13 | 16 | 377 | +0.28% | −0.25% | +4.17% |
| 01/26 | 3.2 | 0.3 | 19 | 22 | 360 | −0.53% | −0.53% | +3.01% |
| 12/25 | 3.2 | 0.2 | 13 | 16 | 340 | −0.57% | +4.99% | +4.99% |
| 11/25 | 2.9 | 0.2 | 1.8 | 4.5 | 325 | −0.34% | +5.59% | +3.86% |
| 10/25 | 2.5 | 0.1 | 8.1 | 10 | 322 | +1.21% | +5.95% | +5.32% |
| 09/25 | 2.6 | 0.2 | 13 | 16 | 308 | +1.68% | +4.68% | +2.77% |
| 08/25 | 2.3 | 0.1 | 8.3 | 10 | 287 | +0.24% | +2.95% | +2.52% |
| 07/25 | 2.5 | 0.2 | 24 | 26 | 276 | +1.67% | +2.71% | +1.98% |
| 06/25 | 1.8 | 0.2 | 20 | 21 | 246 | −0.16% | +1.02% | +1.48% |
| 05/25 | 2.0 | 0.1 | 22 | 23 | 225 | +2.22% | +1.18% | — |
| 04/25 | 1.8 | 0.1 | 24 | 26 | 197 | −0.57% | −1.01% | — |
| 03/25 | 1.5 | 0.1 | 24 | 25 | 172 | −0.97% | −0.45% | — |
| 02/25 | 1.3 | 0.1 | 17 | 18 | 148 | −0.84% | +0.53% | — |
| 01/25 | 1.2 | 0.0 | 31 | 32 | 131 | +1.38% | +1.38% | — |
| 12/24 | 1.0 | 0.0 | 24 | 25 | 98 | −1.64% | +0.46% | — |
| 11/24 | 0.7 | 0.0 | 18 | 18 | 74 | +1.06% | +2.13% | — |
| 10/24 | 0.6 | 0.0 | 13 | 14 | 55 | −1.24% | +1.06% | — |
| 09/24 | 0.4 | 0.1 | 17 | 18 | 42 | +1.43% | +2.33% | — |
| 08/24 | 0.2 | 0.0 | 13 | 13 | 24 | −0.28% | +0.89% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 11 | 11 | 11 | +1.17% | +1.17% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 33 | 2.3 | 124 | 154 | 551 | +12.52% |
| 2025 | 26 | 1.6 | 205 | 229 | 340 | +4.99% |
| 2024 (6 ח׳) | 2.9 | 0.2 | 96 | 99 | 98 | +0.46% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.11% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.25% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.