אנליסט מסלולית - קרן השתלמות עוקב מדדים - גמיש
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדדים - גמיש, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־11.6 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים - גמיש.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 11 קרנות במסלול עוקב מדדים - גמיש.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 100% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 0% חו״ללפי דיווח אחרון
- 0% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0% מניות
- 13.04% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 4.48% מזומן
- 82.48% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
אין אחזקות במניות בדיווח האחרון של הקרן.
Top 6 אג״ח
13.04% מסך נכסי הקרן- 1.מקמ 6173.91%63.0 מ׳ ₪
- 2.מקמ 3172.74%44.1 מ׳ ₪
- 3.מלווה קצר מועד 9162.47%39.8 מ׳ ₪
- 4.מלווה קצר מועד 5171.81%29.2 מ׳ ₪
- 5.מקמ 1171.40%22.6 מ׳ ₪
- 6.מקמ 12160.71%11.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 86.96%
Top 10 מדדים ו־ETF
76.54% מסך נכסי הקרן- 1.קסם תא 3513.70%220.6 מ׳ ₪
- 2.תכלית קרן סל תא 3513.67%220.1 מ׳ ₪
- 3.אי.בי.אי. סל )4A( ת"א90-8.72%140.4 מ׳ ₪
- 4.MTF סל תא 908.71%140.2 מ׳ ₪
- 5.מור סל )4A( ת"א35-8.15%131.2 מ׳ ₪
- 6.הראל סל.תא 358.01%129.1 מ׳ ₪
- 7.מור סל )4A( ת"א90-6.21%100.1 מ׳ ₪
- 8.הראל סל תא 903.15%50.6 מ׳ ₪
- 9.הראל סל תא נדלן3.12%50.3 מ׳ ₪
- 10.MTF סל )4A( ת"א-נדל"ן3.10%49.9 מ׳ ₪
יתר האחזקות 23.46%
Top 1 פיקדונות ומק״מ
4.48% מסך נכסי הקרן- 1.בנק לאומי לישראל בע"מ4.48%72.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 95.52%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 8.2 | 1.9 | -44 | -38 | 1,499 | −0.80% | +4.10% | +16.44% |
| 08/26 | 7.4 | 2.0 | -54 | -49 | 1,549 | +0.77% | +4.93% | +22.14% |
| 07/26 | 12 | 2.3 | -24 | -14 | 1,587 | −0.55% | +4.13% | +21.55% |
| 06/26 | 8.8 | 1.5 | -19 | -12 | 1,610 | −9.64% | +4.71% | +24.23% |
| 05/26 | 8.6 | 2.3 | 46 | 52 | 1,796 | +2.43% | +15.88% | +54.66% |
| 04/26 | 7.6 | 2.0 | 36 | 42 | 1,704 | +8.78% | +13.13% | +59.78% |
| 03/26 | 4.1 | 1.4 | 125 | 128 | 1,529 | −2.98% | +4.00% | +54.10% |
| 02/26 | 14 | 1.7 | 142 | 154 | 1,452 | +0.20% | +7.19% | +49.43% |
| 01/26 | 10 | 1.1 | 153 | 162 | 1,300 | +6.98% | +6.98% | +51.30% |
| 12/25 | 9.1 | 1.2 | 147 | 155 | 1,065 | +4.54% | +45.59% | +45.59% |
| 11/25 | 6.4 | 0.9 | 88 | 94 | 869 | +3.07% | +39.27% | +46.69% |
| 10/25 | 2.0 | 0.9 | 63 | 64 | 751 | +3.81% | +35.12% | +49.91% |
| 09/25 | 6.3 | 0.8 | 51 | 56 | 662 | +4.06% | +30.16% | +51.90% |
| 08/25 | -1.9 | 0.9 | 54 | 52 | 581 | +0.28% | +25.08% | +48.83% |
| 07/25 | 8.7 | 0.7 | 92 | 100 | 528 | +1.65% | +24.73% | +54.95% |
| 06/25 | 2.8 | 1.0 | 55 | 57 | 422 | +12.49% | +22.71% | — |
| 05/25 | 1.9 | 0.4 | 27 | 28 | 322 | +5.82% | +9.08% | — |
| 04/25 | 0.7 | 0.1 | 30 | 30 | 277 | +4.91% | +3.08% | — |
| 03/25 | 2.0 | 0.2 | 58 | 60 | 235 | −5.92% | −1.74% | — |
| 02/25 | -0.2 | 0.1 | 62 | 62 | 189 | +1.46% | +4.44% | — |
| 01/25 | 4.4 | 0.1 | 47 | 51 | 126 | +2.94% | +2.94% | — |
| 12/24 | 1.4 | 0.0 | 27 | 28 | 73 | +5.33% | +24.22% | — |
| 11/24 | -0.4 | 0.0 | 13 | 13 | 43 | +5.33% | +17.94% | — |
| 10/24 | 1.0 | 0.0 | 5.2 | 6.2 | 29 | +5.19% | +11.97% | — |
| 09/24 | 0.2 | 0.0 | 3.4 | 3.5 | 21 | +1.96% | +6.45% | — |
| 08/24 | 0.4 | 0.0 | 9.1 | 9.5 | 17 | +4.40% | +4.40% | — |
| 07/24 | 0.1 | 0.0 | 7.3 | 7.3 | 7.2 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 81 | 16 | 361 | 425 | 1,499 | +4.10% |
| 2025 | 42 | 7.2 | 774 | 809 | 1,065 | +45.59% |
| 2024 (7 ח׳) | 2.6 | 0.1 | 65 | 67 | 73 | +24.22% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.61% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.