קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדדים - גמיש
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדדים - גמיש, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־6.5 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים - גמיש.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 11 קרנות במסלול עוקב מדדים - גמיש.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 61.4% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 38.6% חו״ללפי דיווח אחרון
- 19.0% מט״חלפי דיווח אחרון
- 58.5% מניותלפי דיווח אחרון
- 0.0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 58.5% מניות
- 41.5% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.2 | 0.0 | -0.8 | -0.6 | 35 | +0.10% | +7.09% | +11.28% |
| 08/26 | 0.2 | 0.0 | -0.4 | -0.2 | 36 | +1.48% | +6.99% | +13.50% |
| 07/26 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 36 | +0.05% | +5.43% | +12.64% |
| 06/26 | 0.2 | 0.0 | 1.2 | 1.5 | 35 | −1.35% | +5.37% | +14.26% |
| 05/26 | 0.2 | 0.0 | 0.1 | 0.3 | 34 | +2.08% | +6.81% | +19.83% |
| 04/26 | 0.2 | 0.0 | 1.2 | 1.4 | 33 | +4.56% | +4.64% | +20.68% |
| 03/26 | 0.2 | 0.1 | 1.2 | 1.2 | 31 | −2.99% | +0.07% | +16.16% |
| 02/26 | 0.2 | 0.1 | 0.4 | 0.5 | 30 | +0.84% | +3.16% | +17.16% |
| 01/26 | 0.3 | 0.0 | 2.2 | 2.5 | 30 | +2.30% | +2.30% | +16.41% |
| 12/25 | 0.2 | 0.2 | 3.2 | 3.2 | 27 | +1.36% | +15.22% | +15.22% |
| 11/25 | 0.1 | 0.3 | -0.3 | -0.5 | 23 | +0.75% | +13.67% | +14.47% |
| 10/25 | 0.2 | 0.1 | 1.2 | 1.3 | 23 | +1.75% | +12.83% | +15.84% |
| 09/25 | 0.1 | 0.0 | 2.8 | 2.9 | 22 | +2.10% | +10.89% | +14.38% |
| 08/25 | 0.1 | 0.0 | 1.8 | 1.9 | 18 | +0.71% | +8.61% | +13.74% |
| 07/25 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | 0.6 | 16 | +1.49% | +7.84% | +14.46% |
| 06/25 | 0.1 | 0.0 | -0.8 | -0.7 | 16 | +3.46% | +6.26% | — |
| 05/25 | 0.1 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 16 | +2.80% | +2.70% | — |
| 04/25 | 0.1 | 0.0 | -0.1 | -0.1 | 14 | +0.65% | −0.09% | — |
| 03/25 | 0.1 | 0.0 | 1.2 | 1.3 | 14 | −2.16% | −0.74% | — |
| 02/25 | 0.1 | 0.0 | 0.4 | 0.5 | 13 | +0.20% | +1.45% | — |
| 01/25 | 0.1 | 0.0 | 3.3 | 3.4 | 13 | +1.25% | +1.25% | — |
| 12/24 | 0.1 | 0.1 | 2.6 | 2.5 | 9.3 | +0.70% | +6.14% | — |
| 11/24 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 6.7 | +1.96% | +5.40% | — |
| 10/24 | 0.1 | 0.0 | 1.9 | 2.0 | 6.4 | +0.46% | +3.37% | — |
| 09/24 | 0.0 | 0.0 | 1.7 | 1.7 | 4.4 | +1.53% | +2.90% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 1.1 | 1.1 | 2.6 | +1.35% | +1.35% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 1.9 | 0.3 | 5.1 | 6.7 | 35 | +7.09% |
| 2025 | 1.2 | 0.7 | 14 | 15 | 27 | +15.22% |
| 2024 (6 ח׳) | 0.2 | 0.2 | 9.0 | 9.0 | 9.3 | +6.14% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.18% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.