הראל השתלמות עוקב מדדים - גמיש
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדדים - גמיש, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־6.5 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים - גמיש.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 11 קרנות במסלול עוקב מדדים - גמיש.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 61.5% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 38.5% חו״ללפי דיווח אחרון
- 19% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 1.51% מזומן
- 98.49% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
אין אחזקות במניות בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 מדדים ו־ETF
75.14% מסך נכסי הקרן- 1.מור סל S&P50012.97%51.3 מ׳ ₪
- 2.מור סל תל בונד מאגר9.86%39.0 מ׳ ₪
- 3.אי בי אי סל MSCI AC World9.35%37.0 מ׳ ₪
- 4.מגדל MTF סל ת"א 1257.50%29.7 מ׳ ₪
- 5.תכלית סל MSCI AC World מנוטרלת מט"ח7.22%28.6 מ׳ ₪
- 6.תכלית סל תל בונד מאגר6.98%27.6 מ׳ ₪
- 7.קסם סל תא 1256.41%25.4 מ׳ ₪
- 8.מגדל MTF סל תל גוב-שקלי 5+5.75%22.8 מ׳ ₪
- 9.מגדל MTF סל תל גוב – כללי4.56%18.0 מ׳ ₪
- 10.אי בי אי סל ת"א 1254.54%18.0 מ׳ ₪
יתר האחזקות 24.86%
Top 1 פיקדונות ומק״מ
1.51% מסך נכסי הקרן- 1.בנק לאומי1.51%6.0 מ׳ ₪
יתר האחזקות 98.49%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 2.7 | 0.5 | 6.1 | 8.4 | 438 | +0.10% | +7.10% | +11.29% |
| 08/26 | 2.8 | 0.5 | 13 | 15 | 429 | +1.49% | +7.00% | +13.52% |
| 07/26 | 2.7 | 1.1 | 11 | 13 | 411 | +0.04% | +5.42% | +12.66% |
| 06/26 | 2.5 | 1.4 | 15 | 16 | 396 | −1.35% | +5.38% | +14.28% |
| 05/26 | 2.5 | 1.2 | 4.6 | 6.0 | 386 | +2.10% | +6.82% | +19.84% |
| 04/26 | 2.3 | 0.9 | 5.5 | 6.9 | 372 | +4.56% | +4.63% | +20.70% |
| 03/26 | 2.7 | 0.0 | 17 | 20 | 349 | −3.00% | +0.06% | +16.20% |
| 02/26 | 2.5 | 0.0 | 17 | 19 | 341 | +0.85% | +3.16% | +17.19% |
| 01/26 | 2.9 | 0.0 | 17 | 20 | 318 | +2.29% | +2.29% | +16.44% |
| 12/25 | 2.9 | 0.0 | 26 | 28 | 291 | +1.35% | +15.24% | +15.24% |
| 11/25 | 2.0 | 0.0 | 14 | 16 | 259 | +0.76% | +13.71% | +14.50% |
| 10/25 | 1.7 | 0.0 | 11 | 12 | 240 | +1.75% | +12.85% | +15.85% |
| 09/25 | 1.6 | 0.0 | 19 | 21 | 224 | +2.11% | +10.91% | +14.39% |
| 08/25 | 1.5 | 0.0 | 7.1 | 8.6 | 200 | +0.72% | +8.62% | +13.73% |
| 07/25 | 1.5 | 0.0 | 8.7 | 10 | 189 | +1.48% | +7.84% | +14.41% |
| 06/25 | 1.2 | 0.0 | 7.0 | 8.2 | 176 | +3.45% | +6.27% | — |
| 05/25 | 1.2 | 0.0 | 7.7 | 8.9 | 162 | +2.83% | +2.72% | — |
| 04/25 | 1.0 | 0.0 | 18 | 19 | 149 | +0.66% | −0.10% | — |
| 03/25 | 1.0 | 0.0 | 20 | 21 | 130 | −2.17% | −0.76% | — |
| 02/25 | 0.9 | 0.0 | 22 | 23 | 112 | +0.20% | +1.44% | — |
| 01/25 | 0.9 | 0.0 | 23 | 24 | 89 | +1.24% | +1.24% | — |
| 12/24 | 0.8 | 0.0 | 19 | 20 | 64 | +0.70% | +6.10% | — |
| 11/24 | 0.4 | 0.0 | 11 | 12 | 44 | +1.95% | +5.36% | — |
| 10/24 | 0.3 | 0.0 | 5.6 | 5.8 | 31 | +0.46% | +3.34% | — |
| 09/24 | 0.4 | 0.0 | 8.6 | 8.9 | 25 | +1.52% | +2.87% | — |
| 08/24 | 0.1 | 0.0 | 7.3 | 7.4 | 16 | +1.33% | +1.33% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 8.1 | 8.1 | 8.2 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 24 | 5.5 | 106 | 124 | 438 | +7.10% |
| 2025 | 18 | 0.0 | 183 | 200 | 291 | +15.24% |
| 2024 (6 ח׳) | 2.0 | 0.0 | 60 | 62 | 64 | +6.10% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.47% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.