מור פנסיה כללית מתמחים באפיקי השקעה סחירים מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מניות סחיר בפנסיה כללית, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־1.5 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי מניות סחיר דומים בקרנות פנסיה כלליות.
המסלול נמצא ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 6 מסלולי מניות סחיר בקרנות פנסיה כלליות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: +0.04% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.07%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 34.4% ישראללפי דיווח אחרון
- 65.6% חו״למרכז הכובד בתיק
- 19.2% מט״חלפי דיווח אחרון
- 98.8% מניותלפי דיווח אחרון
- 9.4% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 98.8% מניות
- 1.2% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 1.0 | 0.0 | -1.0 | 0.0 | 94 | +0.50% | +14.67% | +20.89% |
| 08/26 | 1.0 | 0.1 | 3.6 | 4.5 | 94 | +1.27% | +14.10% | +24.06% |
| 07/26 | 1.1 | 0.0 | 3.6 | 4.6 | 88 | +0.42% | +12.67% | +24.30% |
| 06/26 | 1.0 | 0.0 | 2.3 | 3.2 | 83 | −2.20% | +12.20% | +27.51% |
| 05/26 | 1.0 | 0.0 | 3.5 | 4.5 | 82 | +4.11% | +14.72% | +36.34% |
| 04/26 | 0.9 | 0.1 | 3.6 | 4.5 | 74 | +7.90% | +10.19% | +37.24% |
| 03/26 | 0.9 | 0.0 | 2.0 | 2.8 | 64 | −4.22% | +2.12% | +27.13% |
| 02/26 | 0.8 | 0.0 | 1.1 | 1.9 | 64 | +1.76% | +6.62% | +28.57% |
| 01/26 | 0.8 | 0.0 | 1.1 | 1.9 | 61 | +4.78% | +4.78% | +26.49% |
| 12/25 | 0.8 | 0.0 | 2.0 | 2.8 | 57 | +1.35% | +25.47% | +25.47% |
| 11/25 | 0.8 | 0.0 | 1.2 | 1.9 | 53 | +1.55% | +23.80% | +23.61% |
| 10/25 | 0.7 | 0.0 | 1.1 | 1.8 | 51 | +2.43% | +21.91% | +27.07% |
| 09/25 | 0.8 | 0.0 | -0.1 | 0.6 | 48 | +3.14% | +19.01% | +24.49% |
| 08/25 | 0.7 | 0.0 | 0.3 | 1.0 | 46 | +1.46% | +15.39% | +24.86% |
| 07/25 | 0.7 | 0.0 | 3.3 | 4.0 | 44 | +3.02% | +13.73% | +24.22% |
| 06/25 | 0.6 | 0.0 | 1.2 | 1.8 | 39 | +4.57% | +10.40% | +20.24% |
| 05/25 | 0.6 | 0.0 | 2.0 | 2.6 | 35 | +4.80% | +5.57% | — |
| 04/25 | 0.6 | 0.0 | 2.0 | 2.5 | 31 | −0.05% | +0.74% | — |
| 03/25 | 0.5 | 0.0 | 2.9 | 3.4 | 29 | −3.14% | +0.79% | — |
| 02/25 | 0.5 | 0.0 | 4.1 | 4.5 | 26 | +0.12% | +4.05% | — |
| 01/25 | 0.4 | 0.0 | 3.7 | 4.0 | 22 | +3.93% | +3.93% | — |
| 12/24 | 0.3 | 0.0 | 3.7 | 4.0 | 17 | −0.15% | +8.92% | — |
| 11/24 | 0.3 | 0.0 | 1.7 | 2.1 | 13 | +4.39% | +9.08% | — |
| 10/24 | 0.2 | 0.0 | 2.9 | 3.0 | 10 | +0.35% | +4.49% | — |
| 09/24 | 0.2 | 0.0 | 1.2 | 1.4 | 7.4 | +3.45% | +4.13% | — |
| 08/24 | 0.1 | 0.0 | 1.8 | 1.9 | 5.7 | +0.94% | +0.66% | — |
| 07/24 | 0.1 | 0.0 | 3.7 | 3.8 | 3.8 | −0.28% | −0.28% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 8.5 | 0.4 | 20 | 28 | 94 | +14.67% |
| 2025 | 7.7 | 0.2 | 23 | 31 | 57 | +25.47% |
| 2024 (6 ח׳) | 1.2 | 0.0 | 15 | 16 | 17 | +8.92% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.18% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.07% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.