הפניקס פנסיה מקיפה מניות סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מניות סחיר בפנסיה מקיפה, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־0.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי מניות סחיר דומים בקרנות פנסיה מקיפות.
המסלול נמצא ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 6 מסלולי מניות סחיר בקרנות פנסיה מקיפות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: −0.05% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.53%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 86.1% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 13.9% חו״ללפי דיווח אחרון
- 17.4% מט״חלפי דיווח אחרון
- 72.0% מניותלפי דיווח אחרון
- 15.1% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 72.0% מניות
- 28.0% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 20 | 0.7 | 9.3 | 28 | 2,295 | +0.40% | +7.84% | +17.56% |
| 08/26 | 20 | 0.8 | -0.1 | 19 | 2,258 | −0.08% | +7.41% | +20.79% |
| 07/26 | 21 | 0.8 | 35 | 55 | 2,241 | +1.47% | +7.50% | +22.48% |
| 06/26 | 19 | 0.6 | 63 | 81 | 2,154 | −5.60% | +5.94% | +22.49% |
| 05/26 | 18 | 1.0 | 179 | 196 | 2,197 | +1.54% | +12.23% | +40.14% |
| 04/26 | 16 | 0.7 | 117 | 132 | 1,973 | +6.31% | +10.53% | +44.78% |
| 03/26 | 15 | 0.5 | 254 | 268 | 1,731 | −2.15% | +3.97% | +41.09% |
| 02/26 | 12 | 0.5 | 232 | 244 | 1,506 | +0.33% | +6.25% | +39.98% |
| 01/26 | 10 | 0.4 | 211 | 221 | 1,261 | +5.90% | +5.90% | +41.22% |
| 12/25 | 8.4 | 0.3 | 155 | 163 | 981 | +3.31% | +36.26% | +36.26% |
| 11/25 | 6.4 | 0.2 | 133 | 140 | 790 | +3.02% | +31.89% | +37.29% |
| 10/25 | 5.2 | 0.2 | 102 | 107 | 629 | +2.42% | +28.02% | +38.94% |
| 09/25 | 4.5 | 0.2 | 60 | 65 | 508 | +3.16% | +25.00% | +40.48% |
| 08/25 | 3.8 | 0.1 | 63 | 67 | 430 | +1.32% | +21.17% | +39.08% |
| 07/25 | 3.0 | 0.3 | 80 | 83 | 357 | +1.48% | +19.59% | +41.32% |
| 06/25 | 2.2 | 0.1 | 43 | 45 | 271 | +8.00% | +17.85% | +37.10% |
| 05/25 | 2.0 | 0.1 | 14 | 16 | 208 | +4.90% | +9.12% | — |
| 04/25 | 1.7 | 0.1 | 17 | 19 | 182 | +3.60% | +4.02% | — |
| 03/25 | 1.3 | 0.1 | 41 | 42 | 158 | −2.92% | +0.41% | — |
| 02/25 | 0.9 | 0.0 | 34 | 35 | 120 | +1.22% | +3.43% | — |
| 01/25 | 0.7 | 0.0 | 27 | 27 | 85 | +2.18% | +2.18% | — |
| 12/24 | 0.5 | 0.1 | 24 | 24 | 57 | +4.09% | +16.34% | — |
| 11/24 | 0.2 | 0.0 | 11 | 12 | 31 | +4.26% | +11.76% | — |
| 10/24 | 0.2 | 0.0 | 4.2 | 4.3 | 18 | +3.56% | +7.20% | — |
| 09/24 | 0.1 | 0.0 | 4.4 | 4.6 | 13 | +2.13% | +3.51% | — |
| 08/24 | 0.1 | 0.0 | 4.3 | 4.3 | 8.6 | +2.95% | +1.35% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 4.1 | 4.1 | 3.3 | −1.55% | −1.55% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 151 | 5.9 | 1,100 | 1,245 | 2,295 | +7.84% |
| 2025 | 40 | 1.7 | 770 | 808 | 981 | +36.26% |
| 2024 (6 ח׳) | 1.1 | 0.1 | 52 | 53 | 57 | +16.34% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.14% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.53% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.