הפניקס השתלמות משולב סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול משולב סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.0 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול משולב סחיר.
הקרן נמצאת מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 11 קרנות במסלול משולב סחיר.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 49.4% ישראללפי דיווח אחרון
- 50.6% חו״למרכז הכובד בתיק
- 18.5% מט״חלפי דיווח אחרון
- 10.6% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 21.08% מניות
- 16.83% אג״ח ממשלתי
- 28.63% אג״ח קונצרני
- 19.11% מזומן
- 14.35% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 98.56% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
6.68% מסך נכסי הקרן- 1.לאומי1.21%1.5 מ׳ ₪
- 2.פועלים1.08%1.4 מ׳ ₪
- 3.Teva Pharmaceutical Industries1.03%1.3 מ׳ ₪
- 4.אלביט מערכות0.71%0.9 מ׳ ₪
- 5.טאואר0.67%0.8 מ׳ ₪
- 6.עזריאלי קבוצה0.48%0.6 מ׳ ₪
- 7.Taiwan Semiconductor Manufactu0.46%0.6 מ׳ ₪
- 8.אנלייט אנרגיה0.44%0.6 מ׳ ₪
- 9.דיסקונט0.31%0.4 מ׳ ₪
- 10.או.פי.סי אנרגיה בע"מ0.29%0.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 91.88% · לא מדווח 1.44%
Top 10 אג״ח
13.75% מסך נכסי הקרן- 1.ממשלתי צמוד 05292.55%3.2 מ׳ ₪
- 2.ממשל שקלית 01422.13%2.7 מ׳ ₪
- 3.ממשל צמודה 10331.61%2.0 מ׳ ₪
- 4.ממשלתי צמוד 11311.60%2.0 מ׳ ₪
- 5.ממשל שקלי 11521.39%1.7 מ׳ ₪
- 6.ממשל שקלית 10351.23%1.5 מ׳ ₪
- 7.מ.ק.מ. 4171.11%1.4 מ׳ ₪
- 8.ממשל שקלית 3350.97%1.2 מ׳ ₪
- 9.ממשל צמודה 04310.64%0.8 מ׳ ₪
- 10.מ.ק.מ. 7260.52%0.6 מ׳ ₪
יתר האחזקות 84.81% · לא מדווח 1.44%
Top 10 מדדים ו־ETF
6.77% מסך נכסי הקרן- 1.Amundi Core S&P 500 Swap1.37%1.7 מ׳ ₪
- 2.Amundi MSCI Emerging Ex China1.06%1.3 מ׳ ₪
- 3.State Street Industrial Select0.73%0.9 מ׳ ₪
- 4.iShares Core Nikkei 225 ETF0.67%0.8 מ׳ ₪
- 5.Amundi MSCI World Financials U0.63%0.8 מ׳ ₪
- 6.איביאי סל אינדקס בנקים יש0.57%0.7 מ׳ ₪
- 7.iShares Global Tech ETF0.55%0.7 מ׳ ₪
- 8.Invesco S&P 500 Equal Weight E0.46%0.6 מ׳ ₪
- 9.CT Lux Global Technology0.38%0.5 מ׳ ₪
- 10.Amundi Prime All Country World0.35%0.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 91.79% · לא מדווח 1.44%
Top 9 פיקדונות ומק״מ
19.12% מסך נכסי הקרן- 1.בנק מזרחי7.47%9.4 מ׳ ₪
- 2.בנק הפועלים4.61%5.8 מ׳ ₪
- 3.בנק לאומי3.75%4.7 מ׳ ₪
- 4.בנק דיסקונט2.05%2.6 מ׳ ₪
- 5.CITI FXPB0.90%1.1 מ׳ ₪
- 6.בנק ירושלים0.26%0.3 מ׳ ₪
- 7.בנק U בנק0.05%0.1 מ׳ ₪
- 8.J.P. MORGAN0.02%
- 9.Goldman0.01%
יתר האחזקות 79.44% · לא מדווח 1.44%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 אחר
0.3% מסך נכסי הקרן- 1.BK OPPORTUNITIES0.30%0.4 מ׳ ₪
- 2.עזריאלי אגח ט0.00%
- 3.LVIAT 6.75 30/06/300.00%
- 4.הראל0.00%
- 5.איסתא0.00%
- 6.Aroundtown SA0.00%
- 7.מכלול נדלן אגח 2 1.175% פריים 01.01.280.00%
- 8.חג'ג' אגח יד0.00%
- 9.חג'ג' אגח טו0.00%
- 10.סלקום אגח יג0.00%
יתר האחזקות 98.26% · לא מדווח 1.44%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.7 | 0.4 | -0.4 | -0.1 | 133 | −0.16% | +6.48% | +10.30% |
| 08/26 | 0.8 | 0.2 | 3.1 | 3.7 | 133 | +1.38% | +6.65% | +12.88% |
| 07/26 | 1.6 | 0.5 | 3.7 | 4.9 | 128 | −0.41% | +5.20% | +12.40% |
| 06/26 | 0.6 | 1.4 | 5.5 | 4.7 | 124 | −0.80% | +5.64% | +14.16% |
| 05/26 | 0.6 | 0.3 | 4.5 | 4.8 | 120 | +2.10% | +6.49% | +19.41% |
| 04/26 | 0.5 | 0.2 | 5.4 | 5.7 | 113 | +4.51% | +4.30% | +19.87% |
| 03/26 | 0.6 | 0.4 | 6.9 | 7.1 | 103 | −3.14% | −0.20% | +15.76% |
| 02/26 | 0.5 | 0.3 | 7.5 | 7.8 | 99 | +0.44% | +3.03% | +17.37% |
| 01/26 | 0.2 | 0.1 | 6.4 | 6.5 | 91 | +2.58% | +2.58% | +16.87% |
| 12/25 | 0.9 | 0.1 | 6.6 | 7.3 | 82 | +1.07% | +15.88% | +15.88% |
| 11/25 | 0.3 | 0.1 | 6.8 | 7.0 | 74 | +0.96% | +14.65% | +15.79% |
| 10/25 | 0.3 | 0.0 | 1.1 | 1.4 | 66 | +1.51% | +13.56% | +17.43% |
| 09/25 | 0.3 | 0.1 | 0.3 | 0.5 | 64 | +2.18% | +11.87% | +16.34% |
| 08/25 | 0.3 | 0.1 | 8.1 | 8.2 | 62 | +0.95% | +9.49% | +15.78% |
| 07/25 | 0.3 | 0.0 | 1.4 | 1.7 | 54 | +1.15% | +8.46% | +16.01% |
| 06/25 | 0.2 | 0.0 | 3.0 | 3.2 | 51 | +3.76% | +7.22% | — |
| 05/25 | 0.2 | 0.3 | 2.2 | 2.1 | 46 | +2.49% | +3.34% | — |
| 04/25 | 0.2 | 0.0 | 3.7 | 3.9 | 43 | +0.93% | +0.83% | — |
| 03/25 | 0.5 | 0.0 | 10 | 11 | 39 | −1.79% | −0.10% | — |
| 02/25 | 0.1 | 0.0 | 8.0 | 8.1 | 29 | +0.01% | +1.72% | — |
| 01/25 | 0.1 | 0.0 | 4.5 | 4.6 | 21 | +1.71% | +1.71% | — |
| 12/24 | 0.2 | 0.0 | 4.5 | 4.6 | 16 | +0.99% | +6.97% | — |
| 11/24 | 0.0 | 0.1 | 1.3 | 1.3 | 11 | +2.39% | +5.92% | — |
| 10/24 | 0.0 | 0.0 | 2.3 | 2.4 | 9.7 | +0.57% | +3.45% | — |
| 09/24 | 0.0 | 0.0 | 2.6 | 2.6 | 7.3 | +1.69% | +2.86% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 0.9 | 0.9 | 4.5 | +1.15% | +1.15% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 3.6 | 3.6 | 3.6 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 6.2 | 3.8 | 43 | 45 | 133 | +6.48% |
| 2025 | 3.6 | 0.9 | 56 | 59 | 82 | +15.88% |
| 2024 (7 ח׳) | 0.3 | 0.1 | 15 | 15 | 16 | +6.97% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.55% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.