קרן נאמנות

הראל מחקה (4A) אינדקס אנרגיה ישראלית

מספר קרן 5137948 · הראל קרנות נאמנות בע"מ · מניות לפי ענפים

הוספה להשוואה + נתונים אחרונים: 31.10.2026 פעילה

החליקו למדדים נוספים ←

נכסים215 מיליוןש״ח
5 שניםמצטברת
3 שניםמצטברת
12 חודשים+25.3%תשואה
מתחילת השנה+13.28%תשואה
חודש+0.93%תשואה

בקרן נאמנות מוצגים מחיר פדיון (208.68 אג׳ ל־5.11.26), דמי ניהול, מדד ייחוס, סיכון ואחזקות בפועל.

ביצועים

תשואת הקרן מול ממוצע קרנות מניות לפי ענפים, בהתאם לתקופה שנבחרה.

החליקו למדדים נוספים ←

3 שניםתשואה
12 חודשים+25.3%תשואה
מתחילת השנה+13.28%תשואה
חודש+0.93%תשואה
הקרןממוצע קרנות מניות לפי ענפים
60%40%20%0%

הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־16.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.

מיקום בקטגוריה

כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות מניות לפי ענפים.

דירוג14 מתוך 65בקטגוריה
אחוזון תשואה8012 חודשים
פער מהחציון+16.1%מעל החציון

הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 65 קרנות מניות לפי ענפים, עם רמת סיכון גבוהה מחציון המסלול.

סיכון

מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.

ירידה מרבית−21.2%משיא לשפל · 12 ח׳
סטיית תקן25.8%שנתית
שארפ0.8512 חודשים

שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. (12 חודשים מעל ריבית בנק ישראל) · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.

מחשבון השקעה

סימולציה לפי סכום השקעה, תקופה ותשואה משוערת.

החישוב אינו כולל מס רווחי הון או שינוי בדמי הניהול.

חשיפות והרכב

התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון (31.08.2026).

חשיפות מרכזיות

  • 100% ישראלמרכז הכובד בתיק
  • 0% חו״ללפי דיווח אחרון
  • 0.09% מט״חלפי דיווח אחרון
  • 0% מניות חו״ללפי דיווח אחרון
  • 0% לא סחירלפי דיווח אחרון

חלוקת נכסים

  • 100% מניות
  • 0% אג״ח ממשלתי
  • 0% אג״ח קונצרני
  • 0% מזומן
  • 0% אחר

הרכב נכסים בפועל

האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.

ע״פ עדכון חודשי אחרון של הגוף המנהל · 31.08.2026

Top 10 מניות

75.23% מסך נכסי הקרן
  1. 1.או פי סי אנרגיה11.09%26.0 מ׳ ₪
  2. 2.אנלייט אנרגיה מר0.1 שח10.52%24.7 מ׳ ₪
  3. 3.ניו-מד אנרג'י יהש1 ש"ח9.36%22.0 מ׳ ₪
  4. 4.אורמת טכנו8.40%19.7 מ׳ ₪
  5. 5.נאוויטס פטרו יהש7.61%17.9 מ׳ ₪
  6. 6.קבוצת דלק7.46%17.5 מ׳ ₪
  7. 7.דוראל אנרגיה6.83%16.0 מ׳ ₪
  8. 8.אנרג'יקס5.76%13.5 מ׳ ₪
  9. 9.פז אנרגיה ש"ח ע"נ4.52%10.6 מ׳ ₪
  10. 10.משק אנרגיה3.68%8.6 מ׳ ₪
75.23%Top 10 מסך הנכסים

יתר האחזקות 24.77%

נתונים היסטוריים

נתונים חודשיים: תשואה, יצירות, פדיונות ושווי נכסים.

החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←

חודשיצירות
(מ׳ ₪)
פדיונות
(מ׳ ₪)
זרימה נטו
(מ׳ ₪)
שינוי נכסים
(מ׳ ₪)
נכסים
(מ׳ ₪)
חודשי
(%)
YTD
(%)
שנה
(%)
10/26 — — -22 -20 214 +0.93% +13.28% +25.26%
09/26 — — 10.0 -6.5 235 −6.84% +12.24% +31.46%
08/26 5.3 7.8 -2.5 2.6 241 −1.64% +20.48% +48.51%
07/26 8.4 8.4 0.0 -61 239 +1.12% +22.49% +54.32%
06/26 12 28 -17 42 299 −14.99% +21.13% +59.53%
05/26 33 13 21 50 257 +8.03% +42.49% +105.48%
04/26 31 6.4 25 41 208 +11.32% +31.89% +102.75%
03/26 54 15 38 59 166 +2.92% +18.48% +89.26%
02/26 65 9.8 55 37 108 +4.33% +15.12% +71.69%
01/26 35 6.5 29 18 71 +10.35% +10.35% +80.38%
12/25 18 4.3 14 14 53 +7.10% +67.37% +67.37%
11/25 18 5.5 12 15 39 +3.25% +56.27% +57.63%
10/25 15 1.4 14 4.1 24 +5.92% +51.36% +55.22%
09/25 4.0 1.1 2.9 0.9 20 +5.24% +42.89% +52.71%
08/25 1.7 1.2 0.5 7.7 19 +2.20% +35.77% +48.18%
07/25 — — 1.8 2.2 11 +4.53% +32.85% +51.41%
06/25 — — -0.1 0.7 8.8 +9.50% +27.09% +48.20%
05/25 — — 0.0 0.5 8.1 +6.60% +16.06% +27.72%
04/25 — — -0.2 0.1 7.6 +3.92% +8.87% +22.44%
03/25 — — 2.8 2.5 7.5 −6.64% +4.77% +15.99%
02/25 — — 0.6 1.0 5.0 +9.61% +12.22% +28.04%
01/25 — — 0.2 0.3 4.0 +2.39% +2.38% +20.59%
12/24 — — 0.1 0.1 3.7 +0.87% +13.49% +13.49%
11/24 — — 0.4 0.4 3.6 +1.67% +12.52% —
10/24 — — -0.1 0.0 3.2 +4.21% +10.67% —
09/24 — — 0.0 0.1 3.2 +2.12% +6.20% —
08/24 — — -0.1 0.0 3.1 +4.43% +3.99% —
07/24 — — -0.3 -0.2 3.1 +2.32% −0.42% —
06/24 — — 0.1 -0.1 3.3 −5.63% −2.68% —
05/24 — — -0.2 -0.1 3.4 +2.19% +3.12% —
04/24 — — 0.3 0.2 3.5 −1.56% +0.91% —
03/24 — — -0.4 -0.3 3.3 +3.06% +2.52% —
02/24 — — -0.4 -0.3 3.6 +3.23% −0.53% —
01/24 — — — — 3.9 −3.64% −3.64% —
12/23 — — — — — 0.00% —

הסכומים במיליוני ₪ · מקור: הבורסה לניירות ערך (DataWise).

קרנות דומות

חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.

השוואת הקרן חזרה למעלה ↑

דיווחים ומסמכים

מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.

עלויות

ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.

  • 0.40% ממוצע דמי ניהול שנתיים
  • 0.02% ממוצע דמי נאמנות
  • 0.42% ממוצע עלות שנתית כוללת

הממוצעים משקפים את נתוני הקרן והקטגוריה; העלות בפועל עשויה להשתנות.

הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.