איילון (4A) מניות ביטוח
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן נאמנות מוצגים מחיר פדיון (162.36 אג׳ ל־5.11.26), דמי ניהול, מדד ייחוס, סיכון ואחזקות בפועל.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע קרנות מניות לפי ענפים, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־54.2 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות מניות לפי ענפים.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 65 קרנות מניות לפי ענפים, עם רמת סיכון גבוהה מחציון המסלול.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. (12 חודשים מעל ריבית בנק ישראל) · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון השקעה
סימולציה לפי סכום השקעה, תקופה ותשואה משוערת.
החישוב אינו כולל מס רווחי הון או שינוי בדמי הניהול.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון (31.08.2026).
חשיפות מרכזיות
- 100% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 0% חו״ללפי דיווח אחרון
- 0% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0% מניות חו״ללפי דיווח אחרון
- 0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 95.56% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 4.44% מזומן
- 0% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן. האחזקות עצמן מסתכמות ב־100.9%: החשיפה מושגת גם דרך עסקאות החלף ונגזרים, ושוויין השלילי מקזז את העודף.
ע״פ עדכון חודשי אחרון של הגוף המנהל · 31.08.2026
Top 9 מניות
73.06% מסך נכסי הקרן- 1.הראל השקעות9.55%1.9 מ׳ ₪
- 2.איילון אחזקות 1 ש"ח9.48%1.9 מ׳ ₪
- 3.הפניקס9.46%1.9 מ׳ ₪
- 4.מגדל אחזקות ביטוח0.01 שח9.45%1.9 מ׳ ₪
- 5.מנורה מבטחים החזקות9.42%1.9 מ׳ ₪
- 6.כלל עסקי ביטוח 1 ש'ח9.38%1.9 מ׳ ₪
- 7.איידיאיי ביטוח9.34%1.9 מ׳ ₪
- 8.ליברה4.85%1.0 מ׳ ₪
- 9.ווישור גלובלטק2.13%0.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 26.94%
Top 4 מדדים ו־ETF
22.49% מסך נכסי הקרן- 1.תכלית סל תא-ביטוח9.28%1.9 מ׳ ₪
- 2.איביאי סל ת"א-ביטוח9.21%1.9 מ׳ ₪
- 3.הראל סל תא פיננסים2.01%0.4 מ׳ ₪
- 4.קסם ETF תא פיננסים1.99%0.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 77.51%
Top 1 פיקדונות ומק״מ
5.35% מסך נכסי הקרן- 1.פיקדון בבנק מסוים5.35%1.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 94.65%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
נתונים חודשיים: תשואה, יצירות, פדיונות ושווי נכסים.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | שינוי נכסים (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/26 | — | — | 8.4 | 7.0 | 27 | −6.68% | +37.75% | +63.34% |
| 09/26 | — | — | 0.5 | 1.5 | 20 | +5.15% | +47.62% | +77.55% |
| 08/26 | 6.6 | 7.1 | -0.5 | 3.1 | 19 | +11.78% | +40.39% | +66.77% |
| 07/26 | 3.6 | 1.6 | 2.0 | -4.3 | 16 | +7.10% | +25.60% | +65.85% |
| 06/26 | 3.2 | 4.9 | -1.7 | 3.0 | 20 | −13.11% | +17.27% | — |
| 05/26 | 8.4 | 6.0 | 2.4 | 4.4 | 17 | +4.60% | +34.95% | — |
| 04/26 | 5.8 | 2.7 | 3.1 | 0.7 | 13 | +10.04% | +29.03% | — |
| 03/26 | 5.7 | 4.8 | 1.0 | 3.6 | 12 | +0.50% | +17.25% | — |
| 02/26 | 6.9 | 3.8 | 3.1 | -0.4 | 8.2 | +9.13% | +16.68% | — |
| 01/26 | 3.3 | 4.3 | -1.0 | 3.1 | 8.6 | +6.92% | +6.92% | — |
| 12/25 | 6.2 | 3.2 | 3.0 | 3.3 | 5.5 | +3.82% | +32.04% | — |
| 11/25 | 4.1 | 1.2 | 3.0 | -0.2 | 2.2 | +14.21% | +27.19% | — |
| 10/25 | 0.3 | 0.5 | -0.2 | 0.3 | 2.4 | +1.44% | +11.36% | — |
| 09/25 | 1.7 | 1.4 | 0.3 | 1.0 | 2.1 | −1.24% | +9.78% | — |
| 08/25 | 1.1 | 0.4 | 0.8 | — | 1.1 | +11.16% | +11.16% | — |
| 07/25 | — | — | — | — | — | 0.00% | — |
| שנה | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (10 ח׳) | — | — | 17 | 27 | +37.75% |
| 2025 (6 ח׳) | — | — | 6.8 | 5.5 | +32.04% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: הבורסה לניירות ערך (DataWise).
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.59% ממוצע דמי ניהול שנתיים
- 0.03% ממוצע דמי נאמנות
- 0.62% ממוצע עלות שנתית כוללת
הממוצעים משקפים את נתוני הקרן והקטגוריה; העלות בפועל עשויה להשתנות.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.