רום - קרן השתלמות לעובדי הרשויות המקומיות רום עוקב מדד s&p 500
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדד s&p 500, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.2 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדד s&p 500.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 20 קרנות במסלול עוקב מדד s&p 500.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 1.0% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.0% חו״למרכז הכובד בתיק
- 99.3% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.0% מניותלפי דיווח אחרון
- 0.0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.0% מניות
- 1.0% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.7 | 0.2 | 0.6 | 1.0 | 50 | +2.37% | +7.78% | +7.65% |
| 08/26 | 0.7 | 0.1 | 0.8 | 1.3 | 48 | +1.57% | +5.28% | +7.35% |
| 07/26 | 1.0 | 0.1 | 0.9 | 1.8 | 46 | +1.95% | +3.65% | +4.97% |
| 06/26 | 0.7 | 0.3 | 0.3 | 0.7 | 43 | +4.71% | +1.67% | +7.27% |
| 05/26 | 0.7 | 0.2 | -0.5 | 0.0 | 41 | +0.91% | −2.90% | +3.06% |
| 04/26 | 0.6 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | 40 | +3.23% | −3.78% | +5.98% |
| 03/26 | 0.6 | 0.2 | 0.3 | 0.8 | 39 | −5.40% | −6.79% | +0.16% |
| 02/26 | 0.6 | 0.3 | -0.6 | -0.3 | 40 | +0.81% | −1.47% | +2.77% |
| 01/26 | 0.6 | 0.2 | -0.6 | -0.2 | 40 | −2.26% | −2.26% | −0.44% |
| 12/25 | 0.6 | 0.3 | 0.9 | 1.2 | 41 | −1.52% | +2.46% | +2.46% |
| 11/25 | 0.6 | 0.2 | 0.5 | 0.9 | 40 | −0.09% | +4.04% | +2.61% |
| 10/25 | 0.6 | 0.2 | 0.7 | 1.1 | 40 | +1.52% | +4.14% | +5.58% |
| 09/25 | 0.5 | 0.2 | 0.4 | 0.7 | 38 | +2.08% | +2.58% | +4.47% |
| 08/25 | 0.6 | 0.1 | 1.1 | 1.6 | 36 | −0.68% | +0.49% | +5.56% |
| 07/25 | 0.8 | 0.1 | 0.7 | 1.4 | 35 | +4.18% | +1.18% | — |
| 06/25 | 0.5 | 0.1 | 1.0 | 1.5 | 32 | +0.60% | −2.88% | — |
| 05/25 | 0.5 | 0.1 | 1.6 | 2.0 | 31 | +3.77% | −3.46% | — |
| 04/25 | 0.5 | 0.1 | 0.7 | 1.0 | 28 | −2.44% | −6.97% | — |
| 03/25 | 0.4 | 0.1 | 2.0 | 2.4 | 27 | −2.93% | −4.64% | — |
| 02/25 | 0.4 | 0.3 | 3.1 | 3.2 | 26 | −2.34% | −1.76% | — |
| 01/25 | 0.4 | 0.2 | 5.0 | 5.2 | 23 | +0.59% | +0.59% | — |
| 12/24 | 0.3 | 0.1 | 5.8 | 5.9 | 18 | −1.38% | +5.05% | — |
| 11/24 | 0.2 | 0.0 | 4.0 | 4.1 | 12 | +2.80% | +6.52% | — |
| 10/24 | 0.1 | 0.0 | 3.6 | 3.7 | 7.8 | +0.46% | +3.61% | — |
| 09/24 | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 3.0 | 4.1 | +3.14% | +3.14% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 0.00% | — | |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 6.2 | 1.6 | 1.2 | 5.8 | 50 | +7.78% |
| 2025 | 6.4 | 1.9 | 18 | 22 | 41 | +2.46% |
| 2024 (7 ח׳) | 0.6 | 0.1 | 17 | 18 | 18 | +5.05% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.31% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.