יחד קרן השתלמות לרופאים- עוקב מדד S&P 500
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדד s&p 500, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.3 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדד s&p 500.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 20 קרנות במסלול עוקב מדד s&p 500.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 0.6% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.4% חו״למרכז הכובד בתיק
- 99.6% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.4% מניותלפי דיווח אחרון
- 0.0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.4% מניות
- 0.6% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 14 | +2.29% | +7.93% | +7.68% |
| 08/26 | 0.2 | 0.0 | -0.2 | -0.1 | 13 | +1.44% | +5.52% | +7.76% |
| 07/26 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 13 | +2.06% | +4.02% | +5.77% |
| 06/26 | 0.1 | 0.0 | 0.3 | 0.4 | 13 | +4.67% | +1.92% | +7.42% |
| 05/26 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 12 | +0.77% | −2.63% | +3.39% |
| 04/26 | 0.1 | 0.0 | -0.2 | -0.1 | 12 | +3.26% | −3.37% | +6.13% |
| 03/26 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 0.7 | 11 | −4.87% | −6.42% | +1.29% |
| 02/26 | 0.3 | 0.0 | 0.2 | 0.4 | 11 | +0.61% | −1.63% | +4.43% |
| 01/26 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 0.7 | 11 | −2.23% | −2.23% | +0.62% |
| 12/25 | 0.4 | 0.0 | -0.1 | 0.3 | 10 | −1.62% | +3.65% | +3.65% |
| 11/25 | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 10 | +0.09% | +5.36% | +3.72% |
| 10/25 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 10 | +1.32% | +5.26% | +6.93% |
| 09/25 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 9.8 | +2.36% | +3.89% | +5.34% |
| 08/25 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.3 | 9.4 | −0.43% | +1.49% | +6.65% |
| 07/25 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 9.2 | +3.65% | +1.93% | +6.33% |
| 06/25 | 0.1 | 0.0 | -0.2 | 0.0 | 8.8 | +0.75% | −1.66% | +3.60% |
| 05/25 | 0.1 | 0.0 | 0.3 | 0.4 | 8.8 | +3.44% | −2.39% | — |
| 04/25 | -0.6 | 0.0 | 1.3 | 0.7 | 8.1 | −1.45% | −5.63% | — |
| 03/25 | 0.3 | 0.0 | 0.5 | 0.8 | 7.5 | −1.92% | −4.25% | — |
| 02/25 | 0.5 | 0.0 | 1.1 | 1.5 | 6.8 | −3.06% | −2.37% | — |
| 01/25 | 0.1 | 0.0 | 0.4 | 0.5 | 5.5 | +0.71% | +0.71% | — |
| 12/24 | 0.2 | 0.0 | 0.2 | 0.4 | 4.9 | −1.55% | +5.34% | — |
| 11/24 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.3 | 4.6 | +3.18% | +7.00% | — |
| 10/24 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | 0.6 | 4.2 | −0.18% | +3.70% | — |
| 09/24 | 0.1 | 0.0 | -0.1 | 0.0 | 3.6 | +3.63% | +3.89% | — |
| 08/24 | 0.1 | 0.0 | 1.0 | 1.2 | 3.5 | −0.73% | +0.25% | — |
| 07/24 | 0.1 | 0.0 | 1.4 | 1.4 | 2.3 | +0.99% | +0.99% | — |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.8 | 0.8 | 0.8 | 0.00% | — | |
| 05/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — | |
| 04/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — | |
| 03/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 1.3 | 0.0 | 1.3 | 2.6 | 14 | +7.93% |
| 2025 | 1.5 | 0.2 | 3.6 | 4.9 | 10 | +3.65% |
| 2024 (10 ח׳) | 0.6 | 0.0 | 4.2 | 4.7 | 4.9 | +5.34% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.39% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.