קרן השתלמות להנדסאים וטכנאים עוקב מדד s&p 500
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדד s&p 500, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־0.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדד s&p 500.
הקרן נמצאת מתחת לחציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 20 קרנות במסלול עוקב מדד s&p 500.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 0.4% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.6% חו״למרכז הכובד בתיק
- 99.6% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.6% מניותלפי דיווח אחרון
- 0.0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.6% מניות
- 0.4% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.2 | 0.1 | -0.2 | -0.1 | 17 | +2.48% | +7.62% | +7.30% |
| 08/26 | 0.0 | 0.0 | -0.1 | -0.1 | 17 | +1.62% | +5.02% | +7.09% |
| 07/26 | 0.2 | 0.0 | -0.1 | 0.2 | 17 | +1.93% | +3.34% | +4.66% |
| 06/26 | 0.4 | 0.3 | -0.5 | -0.4 | 16 | +4.65% | +1.39% | +6.75% |
| 05/26 | 0.2 | 0.1 | -0.4 | -0.3 | 16 | +0.92% | −3.12% | +2.57% |
| 04/26 | 0.2 | 0.0 | -0.9 | -0.7 | 16 | +3.31% | −4.00% | +5.67% |
| 03/26 | 0.2 | 0.0 | -0.9 | -0.7 | 16 | −5.49% | −7.08% | −0.47% |
| 02/26 | 0.2 | 0.0 | -1.7 | -1.5 | 18 | +0.75% | −1.68% | +2.35% |
| 01/26 | 0.2 | 0.0 | -0.2 | 0.0 | 19 | −2.41% | −2.41% | −0.67% |
| 12/25 | 0.2 | 0.0 | -0.5 | -0.3 | 20 | −1.77% | +2.43% | +2.43% |
| 11/25 | 0.2 | 0.0 | 0.6 | 0.8 | 20 | +0.11% | +4.27% | +2.90% |
| 10/25 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 20 | +1.38% | +4.16% | +5.65% |
| 09/25 | 0.3 | 0.1 | 0.2 | 0.4 | 19 | +2.28% | +2.74% | — |
| 08/25 | 0.2 | 0.0 | 0.4 | 0.6 | 18 | −0.68% | +0.45% | — |
| 07/25 | 0.2 | 0.0 | 0.9 | 1.1 | 18 | +3.96% | +1.14% | — |
| 06/25 | 0.2 | 0.2 | 1.0 | 1.0 | 16 | +0.56% | −2.72% | — |
| 05/25 | 0.2 | 0.0 | 0.9 | 1.0 | 15 | +3.97% | −3.26% | — |
| 04/25 | -0.4 | 0.2 | 1.0 | 0.4 | 14 | −2.70% | −6.95% | — |
| 03/25 | 0.4 | 0.0 | 1.2 | 1.7 | 14 | −2.81% | −4.37% | — |
| 02/25 | 0.3 | 0.0 | 0.8 | 1.1 | 12 | −2.22% | −1.60% | — |
| 01/25 | 0.1 | 0.1 | 2.6 | 2.6 | 11 | +0.63% | +0.63% | — |
| 12/24 | 0.2 | 0.0 | 4.5 | 4.7 | 8.7 | −1.32% | +1.43% | — |
| 11/24 | 0.0 | 0.0 | 2.9 | 3.0 | 4.2 | +2.79% | +2.79% | — |
| 10/24 | 0.0 | 0.0 | 1.2 | 1.2 | 1.2 | 0.00% | — | |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 1.8 | 0.6 | -4.7 | -3.5 | 17 | +7.62% |
| 2025 | 2.1 | 0.8 | 9.2 | 10 | 20 | +2.43% |
| 2024 (5 ח׳) | 0.2 | 0.0 | 8.6 | 8.8 | 8.7 | +1.43% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.34% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.