מיטב השתלמות קיימות
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול קיימות, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־10.9 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול קיימות.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 3 קרנות במסלול קיימות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 0.8% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.2% חו״למרכז הכובד בתיק
- 2.6% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0.5% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0% מניות
- 80.4% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 18.35% מזומן
- 1.25% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
אין אחזקות במניות בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 אג״ח
75.68% מסך נכסי הקרן- 1.מ.ק.מ. 31711.75%53.5 מ׳ ₪
- 2.מ.ק.מ. 121611.29%51.4 מ׳ ₪
- 3.מ.ק.מ. 4179.78%44.5 מ׳ ₪
- 4.מ.ק.מ. 11169.07%41.3 מ׳ ₪
- 5.מ.ק.מ 2176.91%31.5 מ׳ ₪
- 6.מ.ק.מ. 10166.90%31.4 מ׳ ₪
- 7.מ.ק.מ. 5176.78%30.9 מ׳ ₪
- 8.מ.ק.מ. 8165.40%24.6 מ׳ ₪
- 9.מ.ק.מ 9163.97%18.1 מ׳ ₪
- 10.מ.ק.מ 6173.83%17.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 24.32%
Top 1 מדדים ו־ETF
1.62% מסך נכסי הקרן- 1.מגדל ETF (D4) SP5001.62%7.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 98.38%
Top 3 פיקדונות ומק״מ
18.34% מסך נכסי הקרן- 1.HSBC11.78%53.6 מ׳ ₪
- 2.מזרחי6.48%29.5 מ׳ ₪
- 3.לאומי0.08%0.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 81.66%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 2.5 | 0.7 | 12 | 13 | 509 | −1.01% | +11.00% | +15.18% |
| 08/26 | 3.2 | 1.3 | 19 | 21 | 501 | +3.94% | +12.14% | +20.31% |
| 07/26 | 2.5 | 0.4 | 12 | 14 | 462 | −1.45% | +7.88% | +18.17% |
| 06/26 | 2.3 | 0.2 | 21 | 23 | 456 | +0.63% | +9.47% | +23.15% |
| 05/26 | 2.3 | 0.3 | 14 | 16 | 430 | +4.09% | +8.79% | +28.57% |
| 04/26 | 2.0 | 0.4 | 8.6 | 10 | 397 | +9.80% | +4.51% | +30.14% |
| 03/26 | 2.4 | 0.3 | 26 | 28 | 352 | −6.21% | −4.82% | +16.20% |
| 02/26 | 2.5 | 0.4 | 19 | 21 | 346 | −0.64% | +1.49% | +18.78% |
| 01/26 | 2.2 | 0.6 | 23 | 25 | 327 | +2.14% | +2.14% | +15.42% |
| 12/25 | 2.7 | 0.3 | 18 | 21 | 296 | +0.57% | +15.39% | +15.39% |
| 11/25 | 1.4 | 0.0 | 13 | 14 | 274 | +0.23% | +14.74% | +11.67% |
| 10/25 | 1.1 | 0.1 | 9.8 | 11 | 259 | +2.94% | +14.48% | +16.81% |
| 09/25 | 1.5 | 0.6 | 12 | 13 | 241 | +3.40% | +11.21% | +12.18% |
| 08/25 | 1.0 | 0.4 | 11 | 12 | 221 | +2.09% | +7.55% | +11.27% |
| 07/25 | 1.1 | 0.1 | 9.5 | 10 | 205 | +2.70% | +5.35% | +10.23% |
| 06/25 | 0.9 | 0.1 | 5.9 | 6.7 | 189 | +5.06% | +2.58% | — |
| 05/25 | 0.8 | 0.0 | 7.6 | 8.4 | 174 | +5.36% | −2.36% | — |
| 04/25 | 0.8 | 0.0 | 12 | 13 | 157 | −1.96% | −7.33% | — |
| 03/25 | 0.8 | 0.2 | 15 | 16 | 146 | −4.13% | −5.48% | — |
| 02/25 | 1.7 | 0.2 | 17 | 19 | 136 | −3.45% | −1.40% | — |
| 01/25 | -0.3 | 0.0 | 25 | 25 | 123 | +2.12% | +2.12% | — |
| 12/24 | 2.8 | 0.0 | 32 | 35 | 96 | −2.68% | +4.63% | — |
| 11/24 | 0.5 | 0.0 | 12 | 13 | 63 | +4.85% | +7.51% | — |
| 10/24 | 0.9 | 0.0 | 8.5 | 9.3 | 48 | −1.14% | +2.54% | — |
| 09/24 | 0.2 | 0.0 | 10 | 11 | 39 | +2.56% | +3.72% | — |
| 08/24 | 0.2 | 0.0 | 15 | 16 | 28 | +1.13% | +1.13% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 12 | 12 | 12 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 22 | 4.6 | 155 | 172 | 509 | +11.00% |
| 2025 | 13 | 2.0 | 157 | 168 | 296 | +15.39% |
| 2024 (7 ח׳) | 4.6 | 0.1 | 91 | 95 | 96 | +4.63% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.55% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.