הראל השתלמות קיימות
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול קיימות, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.0 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול קיימות.
הקרן נמצאת מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 3 קרנות במסלול קיימות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 6.1% ישראללפי דיווח אחרון
- 93.9% חו״למרכז הכובד בתיק
- 22.1% מט״חלפי דיווח אחרון
- 4.5% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 34.92% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 8.45% מזומן
- 56.63% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 7 מניות
34.92% מסך נכסי הקרן- 1.HORMEL FOODS CORP5.44%0.9 מ׳ ₪
- 2.FIRST SOLAR INC5.26%0.9 מ׳ ₪
- 3.VERTEX PHARMACEUTICALS INC5.07%0.9 מ׳ ₪
- 4.EDWARDS LIFESCIENCES CORP4.88%0.8 מ׳ ₪
- 5.NOVARTIS AG-SPONSORED ADR4.86%0.8 מ׳ ₪
- 6.NVIDIA CORP4.81%0.8 מ׳ ₪
- 7.REGENERON PHARMACEUTICALS4.60%0.8 מ׳ ₪
יתר האחזקות 65.08%
Top 7 מדדים ו־ETF
56.64% מסך נכסי הקרן- 1.VANECK ENVIRONMENTAL SERVICE9.34%1.6 מ׳ ₪
- 2.TORTOISE GLOBAL WATER ESG FU9.27%1.6 מ׳ ₪
- 3.ISH MSCI GLOB SUST DEVE GOAL8.97%1.5 מ׳ ₪
- 4.ISHARES GLOBAL CLEAN ENERGY8.84%1.5 מ׳ ₪
- 5.INVESCO GLOBAL CLEAN ENERGY8.61%1.4 מ׳ ₪
- 6.FIRST TRUST WATER ETF8.56%1.4 מ׳ ₪
- 7.קסם MSCI ACWI Sustainable Impact ETF3.05%0.5 מ׳ ₪
יתר האחזקות 43.36%
Top 1 פיקדונות ומק״מ
8.45% מסך נכסי הקרן- 1.בנק לאומי8.45%1.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 91.55%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.2 | 0.0 | -0.2 | 0.1 | 18 | −3.81% | +0.46% | +4.30% |
| 08/26 | 0.3 | 0.1 | 1.1 | 1.2 | 19 | +0.55% | +4.43% | +10.11% |
| 07/26 | 0.2 | 0.0 | 0.8 | 1.0 | 17 | −1.85% | +3.86% | +11.79% |
| 06/26 | 0.2 | 0.4 | 0.4 | 0.3 | 17 | −0.24% | +5.82% | +16.37% |
| 05/26 | 0.2 | 0.1 | 0.9 | 1.0 | 17 | +3.08% | +6.08% | +17.76% |
| 04/26 | 0.2 | 0.2 | 0.6 | 0.6 | 15 | +2.94% | +2.91% | +17.85% |
| 03/26 | 0.2 | 0.0 | 0.7 | 0.9 | 14 | −4.78% | −0.03% | +14.47% |
| 02/26 | 0.2 | 0.0 | 1.0 | 1.3 | 14 | +1.71% | +4.99% | +18.65% |
| 01/26 | 0.2 | 0.0 | 0.3 | 0.5 | 12 | +3.22% | +3.22% | +16.58% |
| 12/25 | 0.2 | 0.0 | 1.1 | 1.3 | 11 | −1.00% | +14.00% | +14.00% |
| 11/25 | 0.1 | 0.0 | 1.2 | 1.4 | 10 | +2.63% | +15.15% | +8.39% |
| 10/25 | 0.1 | 0.0 | -0.1 | 0.0 | 8.8 | +2.19% | +12.20% | +4.18% |
| 09/25 | 0.1 | 0.0 | 0.3 | 0.4 | 8.5 | +1.55% | +9.80% | −3.95% |
| 08/25 | 0.1 | 0.0 | 1.1 | 1.2 | 8.0 | +2.08% | +8.12% | −4.54% |
| 07/25 | 0.1 | 0.0 | 0.9 | 1.0 | 6.7 | +2.17% | +5.92% | −5.72% |
| 06/25 | 0.1 | 0.0 | 1.0 | 1.1 | 5.6 | +0.95% | +3.67% | — |
| 05/25 | 0.1 | 0.0 | 0.4 | 0.5 | 4.4 | +3.16% | +2.69% | — |
| 04/25 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.3 | 3.9 | −0.01% | −0.45% | — |
| 03/25 | 0.1 | 0.0 | 1.0 | 1.1 | 3.6 | −1.30% | −0.44% | — |
| 02/25 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | 0.7 | 2.6 | −0.07% | +0.87% | — |
| 01/25 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | 0.7 | 1.9 | +0.94% | +0.94% | — |
| 12/24 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 1.3 | −5.87% | −10.99% | — |
| 11/24 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 1.1 | −1.36% | −5.44% | — |
| 10/24 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.8 | −5.78% | −4.13% | — |
| 09/24 | 0.0 | 0.0 | 0.4 | 0.4 | 0.8 | +0.92% | +1.75% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.4 | +0.82% | +0.82% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 2.0 | 0.8 | 5.6 | 6.9 | 18 | +0.46% |
| 2025 | 1.2 | 0.0 | 8.1 | 9.3 | 11 | +14.00% |
| 2024 (6 ח׳) | 0.1 | 0.0 | 1.3 | 1.4 | 1.3 | −10.99% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.57% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.