מיטב השתלמות עוקב מדדי אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדדי אג"ח, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.0 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדי אג"ח.
הקרן נמצאת מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 7 קרנות במסלול עוקב מדדי אג"ח.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 0% ישראללפי דיווח אחרון
- 100% חו״למרכז הכובד בתיק
- 98% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0.2% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0% מניות
- 23.22% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 2.95% מזומן
- 73.83% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
אין אחזקות במניות בדיווח האחרון של הקרן.
Top 1 אג״ח
23.22% מסך נכסי הקרן- 1.USA Bonds Notes 1.875% 15feb2032 USD23.22%10.3 מ׳ ₪
יתר האחזקות 76.78%
Top 10 מדדים ו־ETF
72.96% מסך נכסי הקרן- 1.ISHARES USD CORPORATE BOND19.30%8.6 מ׳ ₪
- 2.Xtrackers USD High Yield Corporate Bond ETF12.84%5.7 מ׳ ₪
- 3.SPDR Bloomberg Euro Corporate Bond UCITS ETF9.93%4.4 מ׳ ₪
- 4.קסם iBoxx US Liquid9.37%4.2 מ׳ ₪
- 5.הראל סל (4D) S 504.96%2.2 מ׳ ₪
- 6.הראל סל NDX 1004.27%1.9 מ׳ ₪
- 7.קסם S 500 (4D) ETF4.02%1.8 מ׳ ₪
- 8.Xtrackers EUR High Yield Corporate Bond ETF3.82%1.7 מ׳ ₪
- 9.מור סל (4A)י NASDAQ2.80%1.2 מ׳ ₪
- 10.קסם MSCI AC WORLD (D1.65%0.7 מ׳ ₪
יתר האחזקות 27.04%
Top 3 פיקדונות ומק״מ
2.95% מסך נכסי הקרן- 1.מזרחי2.45%1.1 מ׳ ₪
- 2.HSBC0.43%0.2 מ׳ ₪
- 3.מזרחי0.07%
יתר האחזקות 97.05%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.2 | 0.0 | 0.7 | 0.8 | 46 | +0.12% | −3.21% | −4.99% |
| 08/26 | 0.2 | 0.2 | 1.1 | 1.1 | 45 | −1.35% | −3.32% | −4.43% |
| 07/26 | 0.2 | 0.1 | -0.4 | -0.3 | 45 | +1.32% | −2.00% | −3.77% |
| 06/26 | 0.2 | 0.4 | 3.2 | 3.0 | 44 | +6.17% | −3.28% | −3.98% |
| 05/26 | 0.2 | 0.1 | 3.7 | 3.7 | 39 | −2.60% | −8.90% | −10.96% |
| 04/26 | 0.1 | 0.0 | 0.7 | 0.8 | 36 | −3.70% | −6.47% | −10.20% |
| 03/26 | 0.2 | 0.0 | 0.6 | 0.7 | 37 | −1.60% | −2.87% | −7.94% |
| 02/26 | 0.2 | 0.2 | -1.5 | -1.5 | 37 | +1.27% | −1.29% | −3.75% |
| 01/26 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 38 | −2.53% | −2.53% | −5.11% |
| 12/25 | 0.2 | 0.0 | 0.1 | 0.3 | 39 | −1.88% | −3.32% | −3.32% |
| 11/25 | 0.2 | 0.2 | 1.6 | 1.5 | 39 | +0.32% | −1.47% | −2.23% |
| 10/25 | 0.1 | 0.0 | -1.3 | -1.2 | 37 | −0.28% | −1.78% | −3.12% |
| 09/25 | 0.1 | 0.1 | 1.2 | 1.2 | 39 | +0.71% | −1.51% | −4.22% |
| 08/25 | 0.9 | 0.1 | 0.2 | 1.0 | 37 | −0.67% | −2.20% | −2.25% |
| 07/25 | 0.2 | 0.1 | -2.8 | -2.8 | 37 | +1.10% | −1.54% | −2.48% |
| 06/25 | 0.2 | 0.0 | -0.5 | -0.3 | 39 | −1.55% | −2.61% | — |
| 05/25 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 40 | −1.77% | −1.08% | — |
| 04/25 | 0.5 | 0.0 | 3.7 | 4.2 | 41 | −1.27% | +0.70% | — |
| 03/25 | 0.1 | 0.2 | 2.0 | 1.9 | 37 | +2.88% | +2.00% | — |
| 02/25 | 0.1 | 0.0 | 1.4 | 1.4 | 34 | −0.17% | −0.86% | — |
| 01/25 | 0.1 | 0.1 | 2.2 | 2.2 | 33 | −0.69% | −0.69% | — |
| 12/24 | 0.2 | 0.0 | 1.8 | 1.9 | 31 | −0.77% | −0.95% | — |
| 11/24 | 0.1 | 0.0 | 2.1 | 2.2 | 29 | −0.59% | −0.18% | — |
| 10/24 | 0.4 | 0.2 | 6.7 | 6.9 | 27 | −1.42% | +0.41% | — |
| 09/24 | 0.1 | 0.0 | 4.7 | 4.8 | 21 | +2.79% | +1.85% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 8.7 | 8.8 | 16 | −0.91% | −0.91% | — |
| 07/24 | 1.0 | 0.0 | 5.7 | 6.7 | 6.9 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 1.4 | 1.1 | 8.2 | 8.5 | 46 | −3.21% |
| 2025 | 2.8 | 1.0 | 7.6 | 9.4 | 39 | −3.32% |
| 2024 (7 ח׳) | 1.7 | 0.2 | 30 | 31 | 31 | −0.95% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.58% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.