הראל השתלמות עוקב מדדים- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדדי אג"ח, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־11.4 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדי אג"ח.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 7 קרנות במסלול עוקב מדדי אג"ח.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 81.5% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 18.5% חו״ללפי דיווח אחרון
- 11% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 1.54% מזומן
- 98.46% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
אין אחזקות במניות בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 מדדים ו־ETF
79.77% מסך נכסי הקרן- 1.מור סל תל בונד מאגר17.91%7.1 מ׳ ₪
- 2.תכלית סל תל בונד מאגר14.46%5.7 מ׳ ₪
- 3.מגדל MTF סל תל גוב-שקלי 5+10.45%4.1 מ׳ ₪
- 4.מגדל MTF סל תל גוב – כללי8.28%3.3 מ׳ ₪
- 5.קסם סל אגח ממשלתי כללי5.36%2.1 מ׳ ₪
- 6.קסם ETF תל גוב-צמודות5.29%2.1 מ׳ ₪
- 7.קסם תל בונד מאגר5.15%2.0 מ׳ ₪
- 8.מור סל S&P5005.09%2.0 מ׳ ₪
- 9.קסם ETF שקליות ריבית קבועה ממשלתיות4.11%1.6 מ׳ ₪
- 10.אי בי אי סל MSCI AC World3.67%1.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 20.23%
Top 1 פיקדונות ומק״מ
1.54% מסך נכסי הקרן- 1.בנק לאומי1.54%0.6 מ׳ ₪
יתר האחזקות 98.46%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.2 | 0.2 | -0.2 | -0.2 | 42 | −0.31% | +3.99% | +6.44% |
| 08/26 | 0.2 | 0.0 | 1.4 | 1.5 | 42 | +0.80% | +4.31% | +8.15% |
| 07/26 | 0.2 | 0.1 | 0.7 | 0.8 | 40 | −0.16% | +3.48% | +8.08% |
| 06/26 | 0.2 | 0.1 | 2.0 | 2.1 | 40 | +0.01% | +3.65% | +9.04% |
| 05/26 | 0.2 | 0.1 | 0.4 | 0.5 | 37 | +1.47% | +3.64% | +11.52% |
| 04/26 | 0.2 | 0.1 | 1.5 | 1.6 | 36 | +2.29% | +2.14% | +11.13% |
| 03/26 | 0.2 | 0.1 | 2.0 | 2.1 | 34 | −1.66% | −0.15% | +9.30% |
| 02/26 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 0.3 | 33 | +0.34% | +1.53% | +9.92% |
| 01/26 | 0.2 | 0.3 | 2.3 | 2.2 | 32 | +1.19% | +1.19% | +10.10% |
| 12/25 | 0.2 | 0.0 | -0.2 | 0.0 | 30 | +0.68% | +9.53% | +9.53% |
| 11/25 | 0.2 | 0.2 | 2.2 | 2.2 | 29 | +0.42% | +8.79% | +9.40% |
| 10/25 | 0.1 | 0.0 | 2.4 | 2.6 | 27 | +1.24% | +8.33% | +10.48% |
| 09/25 | 0.1 | 0.1 | 4.3 | 4.4 | 24 | +1.30% | +7.01% | +9.31% |
| 08/25 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.3 | 20 | +0.73% | +5.63% | +9.16% |
| 07/25 | 0.1 | 0.0 | 0.7 | 0.8 | 19 | +0.73% | +4.87% | +9.55% |
| 06/25 | 0.1 | 0.0 | -0.2 | -0.1 | 18 | +2.28% | +4.11% | — |
| 05/25 | 0.1 | 0.1 | -0.5 | -0.5 | 18 | +1.12% | +1.79% | — |
| 04/25 | 0.1 | 0.0 | 2.1 | 2.1 | 18 | +0.60% | +0.66% | — |
| 03/25 | 0.1 | 0.0 | 2.6 | 2.7 | 16 | −1.10% | +0.06% | — |
| 02/25 | 0.1 | 0.0 | 1.9 | 1.9 | 14 | +0.50% | +1.17% | — |
| 01/25 | 0.1 | 0.3 | 0.7 | 0.6 | 12 | +0.67% | +0.67% | — |
| 12/24 | 0.2 | 0.0 | 1.3 | 1.5 | 11 | +0.56% | +4.46% | — |
| 11/24 | 0.1 | 0.2 | 0.6 | 0.5 | 9.4 | +1.41% | +3.88% | — |
| 10/24 | 0.1 | 0.0 | 0.8 | 0.9 | 9.0 | +0.17% | +2.44% | — |
| 09/24 | 0.2 | 0.0 | 1.7 | 1.9 | 7.9 | +1.16% | +2.26% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 3.5 | 3.6 | 6.1 | +1.09% | +1.09% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 2.3 | 2.2 | 2.3 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 1.6 | 1.0 | 10 | 11 | 42 | +3.99% |
| 2025 | 1.5 | 0.8 | 16 | 17 | 30 | +9.53% |
| 2024 (6 ח׳) | 0.6 | 0.3 | 10 | 11 | 11 | +4.46% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.47% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.