מיטב גמל קיימות
החליקו למדדים נוספים ←
בקופת גמל מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול קיימות, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־11.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקופה ממוקמת מול קופות גמל במסלול קיימות.
הקופה נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 5 קופות גמל במסלול קיימות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 0.4% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.6% חו״למרכז הכובד בתיק
- 2.6% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.6% מניותלפי דיווח אחרון
- 0.5% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.6% מניות
- 0.4% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 2.5 | 0.2 | -0.5 | 1.8 | 464 | −1.01% | +11.09% | +15.26% |
| 08/26 | 0.2 | 0.1 | 11 | 11 | 467 | +3.94% | +12.22% | +20.39% |
| 07/26 | 0.2 | 0.2 | 6.1 | 6.1 | 439 | −1.43% | +7.97% | +18.25% |
| 06/26 | 0.8 | 0.5 | 20 | 20 | 440 | +0.67% | +9.54% | +23.23% |
| 05/26 | 1.0 | 0.3 | 9.8 | 11 | 417 | +4.08% | +8.81% | +28.66% |
| 04/26 | 0.4 | 0.2 | 8.3 | 8.5 | 391 | +9.81% | +4.54% | +30.36% |
| 03/26 | 0.6 | 0.2 | 14 | 14 | 348 | −6.21% | −4.80% | +16.47% |
| 02/26 | 1.2 | 0.4 | 21 | 21 | 356 | −0.62% | +1.51% | +19.06% |
| 01/26 | 0.6 | 0.2 | 17 | 18 | 337 | +2.14% | +2.14% | +15.69% |
| 12/25 | 1.5 | 0.2 | 16 | 17 | 313 | +0.58% | +15.69% | +15.69% |
| 11/25 | 0.6 | 0.2 | 22 | 22 | 294 | +0.23% | +15.02% | +12.00% |
| 10/25 | 0.6 | 0.0 | 11 | 12 | 271 | +2.92% | +14.76% | +17.11% |
| 09/25 | 0.5 | 0.0 | 18 | 18 | 252 | +3.39% | +11.50% | +12.57% |
| 08/25 | 1.1 | 0.5 | 10 | 11 | 226 | +2.10% | +7.85% | +11.58% |
| 07/25 | 0.9 | 0.2 | 15 | 15 | 210 | +2.72% | +5.63% | +10.62% |
| 06/25 | 0.5 | 0.0 | 2.2 | 2.6 | 190 | +5.10% | +2.83% | — |
| 05/25 | 0.2 | 0.0 | 1.1 | 1.3 | 178 | +5.46% | −2.16% | — |
| 04/25 | 0.3 | 0.2 | 7.5 | 7.5 | 168 | −1.89% | −7.22% | — |
| 03/25 | 0.4 | 0.1 | 17 | 17 | 163 | −4.13% | −5.44% | — |
| 02/25 | 1.6 | 0.0 | 20 | 22 | 153 | −3.43% | −1.36% | — |
| 01/25 | 1.3 | 0.0 | 20 | 21 | 136 | +2.14% | +2.14% | — |
| 12/24 | 3.7 | 0.3 | 40 | 44 | 113 | −2.63% | +4.73% | — |
| 11/24 | 0.5 | 0.0 | 17 | 18 | 72 | +4.81% | +7.56% | — |
| 10/24 | 0.4 | 0.0 | 13 | 13 | 51 | −1.07% | +2.62% | — |
| 09/24 | 0.2 | 0.0 | 12 | 12 | 39 | +2.48% | +3.73% | — |
| 08/24 | 0.4 | 0.0 | 20 | 20 | 26 | +1.22% | +1.22% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 5.5 | 5.5 | 5.4 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 7.3 | 2.3 | 106 | 111 | 464 | +11.09% |
| 2025 | 9.4 | 1.5 | 160 | 168 | 313 | +15.69% |
| 2024 (7 ח׳) | 5.2 | 0.3 | 107 | 112 | 113 | +4.73% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.55% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.