הראל גמל קיימות
החליקו למדדים נוספים ←
בקופת גמל מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול קיימות, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־0.2 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקופה ממוקמת מול קופות גמל במסלול קיימות.
הקופה נמצאת מתחת לחציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 5 קופות גמל במסלול קיימות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 6.4% ישראללפי דיווח אחרון
- 93.6% חו״למרכז הכובד בתיק
- 22.0% מט״חלפי דיווח אחרון
- 91.9% מניותלפי דיווח אחרון
- 4.5% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 91.9% מניות
- 8.1% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.0 | 0.0 | -0.4 | -0.4 | 7.4 | −3.91% | +0.19% | +4.01% |
| 08/26 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 8.1 | +0.44% | +4.26% | +9.80% |
| 07/26 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 7.9 | −1.78% | +3.81% | +11.74% |
| 06/26 | 0.2 | 0.0 | 0.4 | 0.6 | 7.7 | −0.27% | +5.69% | +16.09% |
| 05/26 | 0.0 | 0.0 | 0.4 | 0.4 | 7.2 | +3.08% | +5.97% | +17.51% |
| 04/26 | 0.0 | 0.0 | 1.7 | 1.7 | 6.6 | +2.87% | +2.81% | +17.57% |
| 03/26 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 4.8 | −4.75% | −0.06% | +14.29% |
| 02/26 | 0.0 | 0.0 | 0.4 | 0.4 | 4.5 | +1.68% | +4.92% | +19.14% |
| 01/26 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 4.0 | +3.19% | +3.19% | +16.99% |
| 12/25 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 3.7 | −1.10% | +14.15% | +14.15% |
| 11/25 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 3.3 | +2.61% | +15.42% | +8.56% |
| 10/25 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 3.0 | +2.30% | +12.48% | +4.28% |
| 09/25 | 0.0 | 0.0 | -0.1 | -0.1 | 2.6 | +1.44% | +9.95% | −3.86% |
| 08/25 | 0.0 | 0.0 | -0.9 | -0.9 | 2.7 | +2.21% | +8.39% | −4.38% |
| 07/25 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 3.5 | +2.05% | +6.05% | −5.63% |
| 06/25 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 3.3 | +0.95% | +3.92% | — |
| 05/25 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 0.7 | 3.2 | +3.13% | +2.94% | — |
| 04/25 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 2.4 | 0.00% | −0.18% | — |
| 03/25 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 2.0 | −0.71% | −0.18% | — |
| 02/25 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 1.9 | −0.15% | +0.53% | — |
| 01/25 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 1.7 | +0.68% | +0.68% | — |
| 12/24 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 1.6 | −5.94% | −11.01% | — |
| 11/24 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 1.6 | −1.44% | −5.39% | — |
| 10/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.6 | −5.68% | −4.01% | — |
| 09/24 | 0.0 | 0.0 | 0.9 | 0.9 | 1.6 | +0.89% | +1.77% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 0.7 | +0.87% | +0.87% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 0.3 | 0.0 | 3.6 | 3.8 | 7.4 | +0.19% |
| 2025 | 0.0 | 0.0 | 1.7 | 1.7 | 3.7 | +14.15% |
| 2024 (6 ח׳) | 0.0 | 0.0 | 1.8 | 1.8 | 1.6 | −11.01% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.55% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.45% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.