הראל פנסיה כללית אג"ח סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי אג"ח סחיר בפנסיה כללית, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־0.3 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי אג"ח סחיר דומים בקרנות פנסיה כלליות.
המסלול נמצא ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 4 מסלולי אג"ח סחיר בקרנות פנסיה כלליות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: +0.02% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.14%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 88.4% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 11.6% חו״ללפי דיווח אחרון
- 0.9% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0.0% מניותלפי דיווח אחרון
- 16.9% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0.0% מניות
- 100.0% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | 0.6 | 5.7 | −0.41% | +2.90% | +4.52% |
| 08/26 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 5.1 | +0.35% | +3.33% | +5.69% |
| 07/26 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.3 | 5.0 | 0.00% | +2.97% | +6.13% |
| 06/26 | 0.2 | 0.0 | 0.1 | 0.3 | 4.7 | +0.64% | +2.97% | +6.42% |
| 05/26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.5 | +0.99% | +2.31% | +7.26% |
| 04/26 | 0.1 | 0.0 | 0.5 | 0.6 | 4.4 | +1.23% | +1.31% | +6.63% |
| 03/26 | 0.0 | 0.0 | -0.7 | -0.6 | 3.7 | −0.17% | +0.08% | +6.18% |
| 02/26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 4.4 | −0.19% | +0.25% | +5.90% |
| 01/26 | 0.3 | 0.0 | 0.2 | 0.5 | 4.3 | +0.44% | +0.44% | +6.98% |
| 12/25 | 0.1 | 0.0 | 0.4 | 0.4 | 4.0 | +0.59% | +6.81% | +6.81% |
| 11/25 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 1.1 | 3.3 | +0.22% | +6.19% | +7.23% |
| 10/25 | 0.0 | 0.0 | -0.2 | -0.2 | 2.2 | +0.75% | +5.95% | +7.91% |
| 09/25 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 2.4 | +0.71% | +5.16% | +7.74% |
| 08/25 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.2 | 1.9 | +0.77% | +4.42% | +7.46% |
| 07/25 | 0.0 | 0.0 | -0.3 | -0.3 | 1.7 | +0.27% | +3.62% | +8.01% |
| 06/25 | 0.1 | 0.0 | -0.3 | -0.2 | 2.0 | +1.43% | +3.35% | +8.17% |
| 05/25 | 0.0 | 0.3 | 0.8 | 0.5 | 2.2 | +0.40% | +1.89% | — |
| 04/25 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.3 | 1.7 | +0.80% | +1.48% | — |
| 03/25 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 1.4 | −0.43% | +0.68% | — |
| 02/25 | 0.1 | 0.1 | 0.2 | 0.1 | 1.3 | +0.83% | +1.11% | — |
| 01/25 | 0.0 | 0.0 | -0.2 | -0.2 | 1.2 | +0.28% | +0.28% | — |
| 12/24 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 1.3 | +0.98% | +4.67% | — |
| 11/24 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 1.2 | +0.86% | +3.65% | — |
| 10/24 | 0.0 | 0.0 | -0.1 | -0.1 | 0.7 | +0.59% | +2.77% | — |
| 09/24 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.2 | 0.8 | +0.45% | +2.16% | — |
| 08/24 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 0.6 | +1.28% | +1.71% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | +0.42% | +0.42% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 0.8 | 0.1 | 1.1 | 1.8 | 5.7 | +2.90% |
| 2025 | 0.4 | 0.5 | 2.4 | 2.3 | 4.0 | +6.81% |
| 2024 (6 ח׳) | 0.1 | 0.0 | 1.2 | 1.3 | 1.3 | +4.67% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.15% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.14% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.