הראל פנסיה אג"ח סחיר
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי אג"ח סחיר בפנסיה מקיפה, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.0 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי אג"ח סחיר דומים בקרנות פנסיה מקיפות.
המסלול נמצא מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 5 מסלולי אג"ח סחיר בקרנות פנסיה מקיפות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: −0.09% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.47%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 91.8% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 8.2% חו״ללפי דיווח אחרון
- 0.6% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0.0% מניותלפי דיווח אחרון
- 14.7% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0.0% מניות
- 100.0% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.6 | 0.1 | 2.9 | 3.4 | 96 | 0.00% | +3.68% | +5.02% |
| 08/26 | 0.6 | 1.1 | 0.3 | -0.2 | 92 | +0.44% | +3.68% | +5.87% |
| 07/26 | 0.6 | 0.1 | 0.8 | 1.3 | 92 | +0.12% | +3.23% | +6.20% |
| 06/26 | 0.5 | 0.1 | 1.9 | 2.3 | 91 | +0.50% | +3.10% | +6.52% |
| 05/26 | 0.7 | 0.1 | 4.9 | 5.6 | 88 | +1.13% | +2.59% | +7.10% |
| 04/26 | 0.4 | 0.1 | -2.9 | -2.6 | 81 | +1.08% | +1.44% | +6.62% |
| 03/26 | 0.6 | 0.1 | -0.2 | 0.4 | 83 | +0.05% | +0.36% | +6.31% |
| 02/26 | 0.5 | 0.1 | 11 | 11 | 83 | −0.09% | +0.31% | +6.08% |
| 01/26 | 0.2 | 0.1 | 6.7 | 6.8 | 72 | +0.40% | +0.40% | +7.05% |
| 12/25 | 0.9 | 0.3 | 2.7 | 3.3 | 64 | +0.40% | +6.85% | +6.85% |
| 11/25 | 0.3 | 0.1 | 5.1 | 5.3 | 61 | +0.40% | +6.42% | +7.21% |
| 10/25 | 0.3 | 0.1 | 5.4 | 5.6 | 55 | +0.49% | +6.00% | +7.62% |
| 09/25 | 0.4 | 0.7 | 3.6 | 3.3 | 50 | +0.81% | +5.48% | +7.59% |
| 08/25 | 0.3 | 0.1 | 4.5 | 4.7 | 45 | +0.75% | +4.64% | +7.53% |
| 07/25 | 0.2 | 0.1 | 0.5 | 0.7 | 41 | +0.42% | +3.86% | +8.01% |
| 06/25 | 0.4 | 0.2 | -4.0 | -3.8 | 40 | +1.05% | +3.42% | +8.08% |
| 05/25 | 0.3 | 0.4 | 1.5 | 1.4 | 43 | +0.67% | +2.35% | — |
| 04/25 | 0.4 | 0.1 | 9.5 | 9.8 | 42 | +0.79% | +1.67% | — |
| 03/25 | 2.4 | 0.0 | 2.8 | 5.3 | 32 | −0.17% | +0.87% | — |
| 02/25 | 1.2 | 0.3 | 0.9 | 1.8 | 26 | +0.83% | +1.04% | — |
| 01/25 | 0.4 | 0.0 | 5.2 | 5.7 | 24 | +0.21% | +0.21% | — |
| 12/24 | 1.3 | 0.3 | 1.9 | 2.8 | 19 | +0.74% | +4.50% | — |
| 11/24 | 1.8 | 0.2 | 4.6 | 6.2 | 16 | +0.78% | +3.73% | — |
| 10/24 | 0.2 | 0.4 | -2.0 | -2.2 | 9.5 | +0.46% | +2.93% | — |
| 09/24 | 1.6 | 0.0 | 0.2 | 1.8 | 12 | +0.76% | +2.46% | — |
| 08/24 | 0.6 | 0.0 | 4.6 | 5.2 | 9.8 | +1.20% | +1.69% | — |
| 07/24 | 0.1 | 0.0 | 4.4 | 4.5 | 4.5 | +0.48% | +0.48% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 4.8 | 1.8 | 25 | 28 | 96 | +3.68% |
| 2025 | 7.5 | 2.3 | 38 | 43 | 64 | +6.85% |
| 2024 (6 ח׳) | 5.4 | 0.9 | 14 | 18 | 19 | +4.50% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.16% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.47% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.