מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים עוקבי מדדים עוקב מדדי אג"ח
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדדי אג"ח, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־3.4 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדי אג"ח.
הקרן נמצאת ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 7 קרנות במסלול עוקב מדדי אג"ח.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 0% ישראללפי דיווח אחרון
- 104.9% חו״למרכז הכובד בתיק
- 100.1% מט״חלפי דיווח אחרון
- 1.7% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0% מניות
- 38.49% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 22.88% מזומן
- 38.63% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
אין אחזקות במניות בדיווח האחרון של הקרן.
Top 3 אג״ח
38.5% מסך נכסי הקרן- 1.מ.ק.מ. 41724.85%11.3 מ׳ ₪
- 2.מ.ק.מ. 8169.38%4.3 מ׳ ₪
- 3.B 07/23/264.27%1.9 מ׳ ₪
יתר האחזקות 61.5%
Top 6 מדדים ו־ETF
38.83% מסך נכסי הקרן- 1.SPBDU10T.קסם16.07%7.3 מ׳ ₪
- 2.VANGUARD INTERMIDIATE TERM11.41%5.2 מ׳ ₪
- 3.SPBDUS3T.קסם8.31%3.8 מ׳ ₪
- 4.ISHARES GS$ INVESTOP CORP1.87%0.8 מ׳ ₪
- 5.ISHARES BROAD USD HIGH YIELD1.16%0.5 מ׳ ₪
- 6.SPBDUS5T.קסם0.01%
יתר האחזקות 61.17%
Top 2 פיקדונות ומק״מ
22.89% מסך נכסי הקרן- 1.בנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ20.37%9.2 מ׳ ₪
- 2.בנק הפועלים בע"מ2.52%1.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 77.11%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 4 אחר
0.14% מסך נכסי הקרן- 1.TEMP_INTEREST$0.12%0.1 מ׳ ₪
- 2.ריבית עוש לקבל0.02%
- 3.חוז עמלות0.00%
- 4.חו"ז דמי סליקה0.00%
יתר האחזקות 99.86%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.2 | 1.3 | -1.3 | -2.3 | 42 | −0.43% | −6.03% | −8.41% |
| 08/26 | 0.3 | 0.0 | -1.1 | -0.8 | 44 | −2.36% | −5.62% | −7.69% |
| 07/26 | 0.3 | 0.0 | -0.7 | -0.4 | 46 | +1.84% | −3.34% | −6.09% |
| 06/26 | 0.1 | 0.1 | -1.2 | -1.1 | 45 | +6.08% | −5.09% | −7.05% |
| 05/26 | 0.4 | 0.3 | -1.6 | -1.5 | 44 | −3.92% | −10.53% | −14.17% |
| 04/26 | 0.1 | 0.1 | 0.4 | 0.5 | 47 | −6.23% | −6.88% | −13.74% |
| 03/26 | 0.3 | 0.2 | -1.5 | -1.4 | 50 | −0.01% | −0.69% | −9.60% |
| 02/26 | 0.2 | 0.9 | -1.5 | -2.2 | 51 | +2.15% | −0.68% | −5.47% |
| 01/26 | 0.2 | 0.1 | -1.7 | -1.6 | 53 | −2.77% | −2.77% | −7.39% |
| 12/25 | 0.5 | 0.2 | -2.7 | -2.4 | 56 | −2.79% | −4.98% | −4.98% |
| 11/25 | 0.3 | 0.3 | -1.8 | -1.8 | 60 | +1.16% | −2.25% | −3.81% |
| 10/25 | 0.3 | 0.3 | -1.8 | -1.8 | 61 | −0.89% | −3.37% | −5.97% |
| 09/25 | 0.3 | 0.4 | -2.4 | -2.5 | 63 | +0.35% | −2.50% | −6.98% |
| 08/25 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 65 | −0.66% | −2.84% | −5.46% |
| 07/25 | 0.4 | 0.4 | -5.0 | -4.9 | 66 | +0.80% | −2.20% | −5.27% |
| 06/25 | 0.4 | 0.1 | -3.5 | -3.2 | 70 | −2.05% | −2.97% | — |
| 05/25 | 0.2 | 0.6 | -1.3 | -1.7 | 75 | −3.44% | −0.94% | — |
| 04/25 | 0.6 | 0.3 | -0.5 | -0.2 | 79 | −1.73% | +2.59% | — |
| 03/25 | 0.4 | 0.3 | -2.5 | -2.4 | 81 | +4.56% | +4.39% | — |
| 02/25 | 0.4 | 0.1 | -1.9 | -1.6 | 80 | +0.08% | −0.16% | — |
| 01/25 | 0.6 | 0.1 | -2.8 | -2.3 | 82 | −0.24% | −0.24% | — |
| 12/24 | 0.7 | 1.3 | -3.1 | -3.7 | 85 | −1.60% | −3.14% | — |
| 11/24 | 0.5 | 0.2 | -3.7 | -3.3 | 89 | −1.11% | −1.56% | — |
| 10/24 | 0.5 | 0.5 | -0.2 | -0.2 | 93 | −1.95% | −0.46% | — |
| 09/24 | 0.5 | 0.1 | 2.9 | 3.2 | 96 | +1.99% | +1.52% | — |
| 08/24 | 0.5 | 0.8 | 3.1 | 2.8 | 90 | −0.46% | −0.46% | — |
| 07/24 | 0.5 | 2.0 | -0.9 | -2.4 | 88 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 2.1 | 2.9 | -10 | -11 | 42 | −6.03% |
| 2025 | 4.8 | 3.0 | -26 | -24 | 56 | −4.98% |
| 2024 (7 ח׳) | 3.2 | 4.8 | -2.0 | -3.6 | 85 | −3.14% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.70% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.