הפניקס השתלמות עוקב מדדי מניות
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדדי מניות, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־5.2 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדי מניות.
הקרן נמצאת ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 12 קרנות במסלול עוקב מדדי מניות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 3% ישראללפי דיווח אחרון
- 97% חו״למרכז הכובד בתיק
- 95.1% מט״חלפי דיווח אחרון
- 2.4% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 17.17% מניות
- 13.45% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 46.76% מזומן
- 22.62% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 99.94% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
9.92% מסך נכסי הקרן- 1.NVIDIA Corp2.05%6.4 מ׳ ₪
- 2.Apple Inc1.79%5.6 מ׳ ₪
- 3.Microsoft Corp1.17%3.7 מ׳ ₪
- 4.Amazon.com Inc0.99%3.1 מ׳ ₪
- 5.ALPHABET INC-CL A0.88%2.8 מ׳ ₪
- 6.Broadcom Inc0.76%2.4 מ׳ ₪
- 7.Alphabet Inc0.71%2.2 מ׳ ₪
- 8.Micron Technology Inc0.55%1.7 מ׳ ₪
- 9.Meta Platforms Inc0.52%1.6 מ׳ ₪
- 10.Tesla Inc0.50%1.6 מ׳ ₪
יתר האחזקות 90.02% · לא מדווח 0.06%
Top 7 אג״ח
13.44% מסך נכסי הקרן- 1.מ.ק.מ. 7264.39%13.8 מ׳ ₪
- 2.מ.ק.מ. 9163.21%10.1 מ׳ ₪
- 3.מ.ק.מ. 10162.04%6.4 מ׳ ₪
- 4.מ.ק.מ. 8161.89%5.9 מ׳ ₪
- 5.מ.ק.מ. 12161.02%3.2 מ׳ ₪
- 6.B 0 08/06/260.46%1.4 מ׳ ₪
- 7.מ.ק.מ. 5170.43%1.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 86.5% · לא מדווח 0.06%
Top 4 מדדים ו־ETF
22.59% מסך נכסי הקרן- 1.Amundi Core Nasdaq-100 Swap UC9.37%29.4 מ׳ ₪
- 2.Invesco Nasdaq-100 Swap UCITS8.88%27.9 מ׳ ₪
- 3.ISHARES NASDAQ 1004.22%13.2 מ׳ ₪
- 4.הראל סל NDX 1000.12%0.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 77.35% · לא מדווח 0.06%
Top 3 פיקדונות ומק״מ
46.76% מסך נכסי הקרן- 1.בנק מזרחי25.56%80.2 מ׳ ₪
- 2.בנק הפועלים16.94%53.1 מ׳ ₪
- 3.CITI4.26%13.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 53.18% · לא מדווח 0.06%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 5 אחר
0% מסך נכסי הקרן- 1.Broadcom Inc0.00%
- 2.Merck & Co Inc0.00%
- 3.COCA COLA CO/THE0.00%
- 4.Salesforce Inc0.00%
- 5.Philip Morris International In0.00%
יתר האחזקות 99.94% · לא מדווח 0.06%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 2.9 | 0.6 | -0.4 | 1.8 | 348 | +4.16% | +9.19% | +8.63% |
| 08/26 | 2.8 | 0.7 | 1.1 | 3.2 | 332 | +1.52% | +4.83% | +7.99% |
| 07/26 | 2.9 | 0.5 | 4.1 | 6.5 | 324 | −1.57% | +3.26% | +6.07% |
| 06/26 | 2.9 | 0.6 | 7.4 | 9.7 | 323 | +3.92% | +4.91% | +11.48% |
| 05/26 | 2.8 | 0.6 | 4.9 | 7.1 | 302 | +2.80% | +0.95% | +8.75% |
| 04/26 | 2.5 | 0.3 | 2.8 | 5.0 | 287 | +5.86% | −1.80% | +10.83% |
| 03/26 | 2.8 | 0.4 | 1.8 | 4.2 | 266 | −4.41% | −7.24% | +3.07% |
| 02/26 | 2.8 | 0.7 | 1.7 | 3.8 | 274 | −0.61% | −2.96% | +4.60% |
| 01/26 | 2.8 | 0.7 | 4.1 | 6.2 | 272 | −2.36% | −2.36% | +0.52% |
| 12/25 | 4.2 | 0.7 | 3.8 | 7.2 | 273 | −2.10% | +3.02% | +3.02% |
| 11/25 | 2.6 | 0.7 | -0.6 | 1.3 | 271 | −0.69% | +5.23% | +6.04% |
| 10/25 | 2.3 | 0.4 | 0.6 | 2.5 | 272 | +2.33% | +5.96% | +9.68% |
| 09/25 | 2.3 | 0.3 | 3.7 | 5.7 | 263 | +3.54% | +3.55% | +6.77% |
| 08/25 | 2.4 | 0.9 | 0.4 | 1.9 | 249 | −0.28% | +0.01% | +7.15% |
| 07/25 | 2.3 | 0.4 | 3.5 | 5.5 | 248 | +3.45% | +0.29% | +4.94% |
| 06/25 | 2.2 | 0.5 | 5.6 | 7.3 | 234 | +1.37% | −3.05% | +1.47% |
| 05/25 | 2.6 | 0.5 | 8.2 | 10 | 224 | +4.77% | −4.36% | −0.38% |
| 04/25 | 2.5 | 0.5 | 7.7 | 9.7 | 204 | −1.55% | −8.72% | −4.33% |
| 03/25 | 2.0 | 0.0 | 7.2 | 9.2 | 197 | −2.99% | −7.28% | −4.68% |
| 02/25 | 1.9 | 0.3 | 8.8 | 10 | 166 | −4.49% | −4.42% | +0.27% |
| 01/25 | 2.1 | 0.1 | 11 | 13 | 164 | +0.07% | +0.07% | +11.19% |
| 12/24 | 2.9 | 0.5 | 14 | 17 | 150 | +0.77% | +11.11% | — |
| 11/24 | 1.4 | 0.1 | 13 | 14 | 133 | +2.72% | +10.26% | — |
| 10/24 | 1.2 | 0.1 | 12 | 13 | 116 | −0.39% | +7.34% | — |
| 09/24 | 1.0 | 0.7 | 16 | 16 | 103 | +3.91% | +7.76% | — |
| 08/24 | 0.8 | 0.4 | 14 | 15 | 84 | −2.34% | +3.71% | — |
| 07/24 | 0.7 | 0.0 | 20 | 21 | 71 | +0.03% | +6.19% | — |
| 06/24 | 0.4 | 0.1 | 9.2 | 9.6 | 50 | −0.48% | +6.16% | — |
| 05/24 | 0.4 | 0.0 | 5.4 | 5.7 | 40 | +0.62% | +6.67% | — |
| 04/24 | 0.3 | 0.0 | 9.2 | 9.4 | 34 | −1.91% | +6.02% | — |
| 03/24 | 0.2 | 0.1 | 8.5 | 8.6 | 25 | +2.05% | +8.08% | — |
| 02/24 | 0.1 | 0.0 | 9.6 | 9.7 | 16 | +5.91% | +5.91% | — |
| 01/24 | 0.0 | 0.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 0.00% | — | |
| 12/23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 25 | 5.1 | 27 | 48 | 348 | +9.19% |
| 2025 | 29 | 5.3 | 60 | 84 | 273 | +3.02% |
| 2024 | 9.2 | 1.8 | 137 | 145 | 150 | +11.11% |
| 2023 (1 ח׳) | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.58% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.