קרן השתלמות

אינפיניטי השתלמות עוקב מדדי מניות

מספר קופה 14921 · אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה בע"מ · מסלול עוקב מדדי מניות

הוספה להשוואה + נתונים אחרונים: 30.09.2026 פעילה

החליקו למדדים נוספים ←

נכסים54 מיליוןש״ח
5 שניםמצטברת
3 שניםמצטברת
12 חודשים+27.8%תשואה
מתחילת השנה+27.17%תשואה
חודש+5.06%תשואה

בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.

ביצועים

תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדדי מניות, בהתאם לתקופה שנבחרה.

החליקו למדדים נוספים ←

3 שניםתשואה
12 חודשים+27.8%תשואה
מתחילת השנה+27.17%תשואה
חודש+5.06%תשואה
הקרןממוצע מסלול עוקב מדדי מניות
30%20%10%0%-10%

הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־14.0 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.

מיקום בקטגוריה

כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדי מניות.

דירוג1 מתוך 12בקטגוריה
אחוזון תשואה10012 חודשים
פער מהחציון+14.0%מעל החציון

הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 12 קרנות במסלול עוקב מדדי מניות.

סיכון

מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.

ירידה מרבית−9.2%משיא לשפל · 12 ח׳
סטיית תקן—שנתית
שארפ—לפי גמל-נט

שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.

מחשבון צבירה

סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.

החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.

חשיפות והרכב

חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.09.2026).

חשיפות מרכזיות

  • 0% ישראללפי דיווח אחרון
  • 108.4% חו״למרכז הכובד בתיק
  • 93.5% מט״חלפי דיווח אחרון
  • 0.4% לא סחירלפי דיווח אחרון

חלוקת נכסים

  • 0% מניות
  • 15.25% אג״ח ממשלתי
  • 0% אג״ח קונצרני
  • 3.87% מזומן
  • 80.88% אחר

הרכב נכסים בפועל

האחזקות המדווחות מכסות 99.2% מסך נכסי הקרן.

ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.09.2026

Top 10 מדדים ו־ETF

59.38% מסך נכסי הקרן
  1. 1.VANGURUARD INFO7.94%4.3 מ׳ ₪
  2. 2.FIDELITY INF6.91%3.7 מ׳ ₪
  3. 3.INVESCO US COMM6.58%3.6 מ׳ ₪
  4. 4.MTF סל‏ SP Tech6.28%3.4 מ׳ ₪
  5. 5.VANGUARD TELECO5.89%3.2 מ׳ ₪
  6. 6.ISHARES S&P GLB5.55%3.0 מ׳ ₪
  7. 7.FIDELITY CONS D5.26%2.9 מ׳ ₪
  8. 8.מור סל (4D) NASDAQ105.22%2.8 מ׳ ₪
  9. 9.HEALTH CARE SEL5.21%2.8 מ׳ ₪
  10. 10.הראל סל SP Tech4.54%2.5 מ׳ ₪
59.38%Top 10 מסך הנכסים

יתר האחזקות 39.82% · לא מדווח 0.8%

נתונים היסטוריים

דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.

החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←

חודשהפקדות
(מ׳ ₪)
משיכות
(מ׳ ₪)
העברות נטו
(מ׳ ₪)
צבירה נטו
(מ׳ ₪)
נכסים
(מ׳ ₪)
חודשי
(%)
YTD
(%)
שנה
(%)
09/26 0.6 0.0 3.8 4.5 54 +5.06% +27.17% +27.78%
08/26 0.7 0.0 11 11 47 +2.75% +21.04% +29.85%
07/26 0.5 0.0 2.5 3.0 35 −6.56% +17.80% +25.42%
06/26 0.6 0.0 1.2 1.7 34 +6.76% +26.07% +39.03%
05/26 0.4 0.0 1.6 2.0 31 +8.99% +18.09% +37.34%
04/26 0.3 0.0 0.8 1.0 26 +14.22% +8.35% +36.72%
03/26 0.3 0.0 0.8 1.0 22 −5.29% −5.14% +19.69%
02/26 0.5 0.0 0.4 0.9 22 −1.94% +0.16% +19.46%
01/26 0.5 0.0 1.1 1.6 22 +2.14% +2.14% +16.56%
12/25 0.7 0.0 0.3 1.0 20 −1.21% +14.01% +14.01%
11/25 0.3 0.0 1.2 1.5 19 −3.15% +15.40% +16.27%
10/25 0.2 0.0 0.0 0.3 18 +5.02% +19.16% +22.27%
09/25 0.3 0.0 0.4 0.7 17 +6.76% +13.46% +15.52%
08/25 0.2 0.0 0.7 0.9 15 −0.75% +6.28% +13.07%
07/25 0.2 0.0 0.0 0.2 14 +3.58% +7.08% +10.70%
06/25 0.2 0.0 0.4 0.7 14 +5.46% +3.38% +6.89%
05/25 0.2 0.0 1.0 1.1 12 +8.50% −1.97% +8.08%
04/25 0.2 0.0 1.1 1.4 10 −0.01% −9.65% +1.63%
03/25 0.2 0.0 -0.1 0.1 9.1 −5.47% −9.64% −0.46%
02/25 0.1 0.0 1.3 1.4 9.5 −4.32% −4.42% —
01/25 0.1 0.0 2.0 2.1 8.5 −0.10% −0.10% —
12/24 0.3 0.0 1.0 1.3 6.4 +0.75% +10.17% —
11/24 0.1 0.0 0.2 0.3 5.2 +1.85% +9.35% —
10/24 0.7 0.0 0.4 1.2 4.8 −0.78% +7.36% —
09/24 0.4 0.0 0.8 1.2 3.7 +4.50% +8.21% —
08/24 0.1 0.0 0.0 0.0 2.4 −2.83% +3.55% —
07/24 0.1 0.0 1.6 1.6 2.5 +0.01% +6.56% —
06/24 0.1 0.0 0.3 0.3 0.9 +6.64% +6.55% —
05/24 0.0 0.0 0.5 0.5 0.5 +2.02% −0.08% —
04/24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 −2.06% −2.06% —
03/24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00% —
02/24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00% —
01/24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00% —

הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.

קרנות דומות

חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.

השוואת הקרן חזרה למעלה ↑

דיווחים ומסמכים

מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.

עלויות

ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.

  • 0.62% ממוצע דמי ניהול מצבירה
  • 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
  • — ממוצע עלות שנתית צפויה

הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.

הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.