ילין לפידות קרן השתלמות מסלול עוקב מדד s&p 500
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדד s&p 500, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־0.2 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדד s&p 500.
הקרן נמצאת ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 20 קרנות במסלול עוקב מדד s&p 500.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 0.1% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.9% חו״למרכז הכובד בתיק
- 99.0% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.9% מניותלפי דיווח אחרון
- 0.6% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.9% מניות
- 0.1% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 6.3 | 2.6 | -22 | -19 | 836 | +2.28% | +7.81% | +7.21% |
| 08/26 | 6.6 | 0.6 | -25 | -19 | 836 | +1.09% | +5.41% | +7.56% |
| 07/26 | 7.0 | 1.8 | -26 | -21 | 846 | +2.07% | +4.27% | +6.49% |
| 06/26 | 7.0 | 3.5 | -27 | -23 | 850 | +4.59% | +2.16% | +7.43% |
| 05/26 | 7.4 | 2.7 | -40 | -36 | 835 | +0.46% | −2.32% | +3.57% |
| 04/26 | 7.2 | 1.6 | -21 | -15 | 867 | +3.33% | −2.77% | +6.06% |
| 03/26 | 7.7 | 1.2 | -52 | -45 | 854 | −4.12% | −5.91% | −0.39% |
| 02/26 | 8.1 | 2.5 | -69 | -63 | 938 | +0.11% | −1.86% | +3.32% |
| 01/26 | 10 | 3.1 | -57 | -50 | 1,001 | −1.97% | −1.97% | −0.67% |
| 12/25 | 13 | 2.9 | -51 | -41 | 1,072 | −1.73% | +2.54% | +2.54% |
| 11/25 | 10 | 2.1 | -58 | -50 | 1,133 | +0.38% | +4.34% | +2.70% |
| 10/25 | 9.1 | 2.3 | -36 | -30 | 1,180 | +0.81% | +3.95% | +5.69% |
| 09/25 | 10 | 2.3 | -23 | -15 | 1,201 | +2.61% | +3.11% | +4.19% |
| 08/25 | 9.0 | 2.3 | -22 | -15 | 1,185 | +0.09% | +0.49% | +5.68% |
| 07/25 | 11 | 4.0 | -35 | -27 | 1,200 | +2.97% | +0.40% | +4.27% |
| 06/25 | 11 | 2.4 | -12 | -3.9 | 1,193 | +0.83% | −2.50% | +2.45% |
| 05/25 | 8.8 | 2.3 | 6.9 | 13 | 1,188 | +2.87% | −3.30% | +7.25% |
| 04/25 | 11 | 2.7 | -5.2 | 3.1 | 1,142 | −2.95% | −6.00% | +7.78% |
| 03/25 | 9.9 | 4.1 | -4.0 | 1.8 | 1,174 | −0.55% | −3.14% | +8.34% |
| 02/25 | 9.2 | 2.8 | 14 | 20 | 1,179 | −3.75% | −2.60% | +15.50% |
| 01/25 | 13 | 2.1 | 37 | 47 | 1,206 | +1.19% | +1.19% | +24.08% |
| 12/24 | 17 | 4.9 | 86 | 98 | 1,145 | −1.57% | +24.97% | +24.97% |
| 11/24 | 8.7 | 1.9 | 63 | 69 | 1,065 | +3.30% | +26.97% | +29.56% |
| 10/24 | 8.5 | 1.9 | 53 | 60 | 966 | −0.62% | +22.91% | +26.72% |
| 09/24 | 7.2 | 2.4 | 53 | 58 | 913 | +4.08% | +23.68% | +29.60% |
| 08/24 | 4.6 | 1.2 | 47 | 50 | 821 | −1.25% | +18.83% | — |
| 07/24 | 7.8 | 2.7 | 87 | 92 | 782 | +1.17% | +20.33% | — |
| 06/24 | 7.5 | 1.5 | 90 | 96 | 680 | +5.56% | +18.94% | — |
| 05/24 | 3.9 | 0.4 | 77 | 81 | 552 | +3.38% | +12.68% | — |
| 04/24 | 3.8 | 0.4 | 60 | 63 | 456 | −2.45% | +8.99% | — |
| 03/24 | 4.6 | 1.1 | 70 | 74 | 404 | +6.02% | +11.73% | — |
| 02/24 | 3.4 | 0.3 | 61 | 64 | 309 | +3.40% | +5.39% | — |
| 01/24 | 4.4 | 0.6 | 74 | 77 | 237 | +1.92% | +1.92% | — |
| 12/23 | 5.0 | 0.2 | 59 | 64 | 158 | +2.04% | +4.79% | — |
| 11/23 | 1.0 | 0.0 | 46 | 47 | 91 | +1.04% | +2.70% | — |
| 10/23 | 0.6 | 0.1 | 32 | 33 | 44 | +1.64% | +1.64% | — |
| 09/23 | 0.2 | 0.0 | 12 | 12 | 12 | 0.00% | — | |
| 08/23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 67 | 19 | -338 | -290 | 836 | +7.81% |
| 2025 | 126 | 32 | -189 | -96 | 1,072 | +2.54% |
| 2024 | 81 | 19 | 821 | 883 | 1,145 | +24.97% |
| 2023 (5 ח׳) | 6.7 | 0.2 | 149 | 155 | 158 | +4.79% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.68% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.