רעות קרן השתלמות עוקב מדד S&P 500
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדד s&p 500, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדד s&p 500.
הקרן נמצאת מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 20 קרנות במסלול עוקב מדד s&p 500.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 0.5% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.5% חו״למרכז הכובד בתיק
- 99.6% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.5% מניותלפי דיווח אחרון
- 0.0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.5% מניות
- 0.5% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.3 | 0.1 | -0.1 | 0.2 | 31 | +2.40% | +7.91% | +7.53% |
| 08/26 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.3 | 30 | +1.37% | +5.38% | +7.46% |
| 07/26 | 0.4 | 0.0 | 0.2 | 0.6 | 30 | +2.04% | +3.96% | +5.57% |
| 06/26 | 0.3 | 0.0 | -0.1 | 0.3 | 29 | +4.70% | +1.88% | +7.26% |
| 05/26 | 0.3 | 0.0 | -0.4 | -0.1 | 27 | +0.76% | −2.70% | +3.15% |
| 04/26 | 0.3 | 0.1 | -0.2 | 0.0 | 27 | +3.19% | −3.43% | +5.98% |
| 03/26 | 0.3 | 0.1 | -0.9 | -0.7 | 26 | −4.91% | −6.42% | −0.07% |
| 02/26 | 0.3 | 0.3 | -0.8 | -0.8 | 28 | +0.60% | −1.58% | +2.85% |
| 01/26 | 0.3 | 0.1 | -1.0 | -0.8 | 29 | −2.17% | −2.17% | −0.50% |
| 12/25 | 0.3 | 0.1 | -0.1 | 0.1 | 30 | −1.78% | +2.52% | +2.52% |
| 11/25 | 0.3 | 0.1 | -0.3 | -0.1 | 31 | +0.23% | +4.38% | +2.73% |
| 10/25 | 0.3 | 0.1 | -0.5 | -0.3 | 31 | +1.22% | +4.14% | +5.58% |
| 09/25 | 0.4 | 0.0 | -1.3 | -1.0 | 31 | +2.34% | +2.88% | +4.19% |
| 08/25 | 0.4 | 0.0 | 0.7 | 1.0 | 31 | −0.42% | +0.53% | +5.43% |
| 07/25 | 0.4 | 0.3 | -0.2 | 0.0 | 30 | +3.68% | +0.96% | +4.95% |
| 06/25 | 0.3 | 0.0 | -0.2 | 0.2 | 29 | +0.68% | −2.63% | +2.31% |
| 05/25 | 0.3 | 0.1 | 1.2 | 1.5 | 29 | +3.53% | −3.29% | +7.38% |
| 04/25 | 0.3 | 0.3 | -0.3 | -0.2 | 26 | −2.70% | −6.58% | +6.06% |
| 03/25 | 0.3 | 0.1 | -1.1 | -0.9 | 27 | −2.13% | −3.99% | +7.52% |
| 02/25 | 0.3 | 0.1 | 2.1 | 2.3 | 29 | −2.68% | −1.90% | +16.75% |
| 01/25 | 0.3 | 0.1 | 2.5 | 2.6 | 27 | +0.80% | +0.80% | +22.57% |
| 12/24 | 0.3 | 0.1 | 1.8 | 2.0 | 24 | −1.58% | +21.59% | — |
| 11/24 | 0.2 | 0.0 | 4.7 | 4.9 | 23 | +3.01% | +23.54% | — |
| 10/24 | 0.2 | 0.0 | 3.3 | 3.4 | 17 | −0.11% | +19.93% | — |
| 09/24 | 0.2 | 0.0 | 1.8 | 1.9 | 14 | +3.56% | +20.07% | — |
| 08/24 | 0.1 | 0.0 | 1.0 | 1.1 | 12 | −0.88% | +15.94% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 2.2 | 2.2 | 11 | +1.08% | +16.97% | — |
| 06/24 | 0.2 | 0.0 | 2.6 | 2.8 | 8.5 | +5.66% | +15.72% | — |
| 05/24 | 0.1 | 0.0 | 0.7 | 0.8 | 5.3 | +2.26% | +9.52% | — |
| 04/24 | 0.1 | 0.0 | 0.8 | 0.9 | 4.4 | −1.36% | +7.10% | — |
| 03/24 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | 0.7 | 3.6 | +6.27% | +8.58% | — |
| 02/24 | 0.0 | 0.0 | 1.7 | 1.7 | 2.8 | +2.17% | +2.17% | — |
| 01/24 | 0.0 | 0.0 | 1.1 | 1.1 | 1.1 | 0.00% | — | |
| 12/23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — | |
| 11/23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — | |
| 10/23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 3.0 | 0.7 | -3.4 | -1.1 | 31 | +7.91% |
| 2025 | 3.8 | 1.3 | 2.8 | 5.3 | 30 | +2.52% |
| 2024 | 1.3 | 0.2 | 22 | 23 | 24 | +21.59% |
| 2023 (3 ח׳) | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.46% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.