מגדל השתלמות עוקב מדד S&P 500
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדד s&p 500, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.2 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול עוקב מדד s&p 500.
הקרן נמצאת מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 20 קרנות במסלול עוקב מדד s&p 500.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 0.2% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.8% חו״למרכז הכובד בתיק
- 99.5% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.8% מניותלפי דיווח אחרון
- 0.9% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.8% מניות
- 0.2% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 51 | 8.0 | 0.6 | 44 | 3,960 | +2.17% | +7.96% | +7.57% |
| 08/26 | 47 | 11 | 2.9 | 39 | 3,834 | +1.27% | +5.66% | +7.93% |
| 07/26 | 50 | 8.1 | 4.5 | 46 | 3,749 | +2.12% | +4.34% | +6.36% |
| 06/26 | 49 | 9.2 | -18 | 21 | 3,627 | +4.62% | +2.17% | +7.69% |
| 05/26 | 43 | 7.8 | -31 | 4.4 | 3,448 | +0.55% | −2.34% | +3.76% |
| 04/26 | 49 | 6.3 | -26 | 17 | 3,427 | +3.56% | −2.87% | +6.66% |
| 03/26 | 34 | 7.5 | -54 | -28 | 3,293 | −4.34% | −6.21% | −0.01% |
| 02/26 | 59 | 15 | -84 | -40 | 3,463 | +0.36% | −1.96% | +2.97% |
| 01/26 | 71 | 7.8 | -68 | -4.9 | 3,492 | −2.31% | −2.31% | −0.36% |
| 12/25 | 69 | 11 | -43 | 15 | 3,591 | −1.75% | +2.73% | +2.73% |
| 11/25 | 52 | 12 | -19 | 21 | 3,640 | +0.19% | +4.56% | +2.96% |
| 10/25 | 41 | 9.7 | -15 | 16 | 3,613 | +1.23% | +4.36% | +6.06% |
| 09/25 | 46 | 8.3 | 5.7 | 44 | 3,555 | +2.51% | +3.09% | +4.58% |
| 08/25 | 48 | 8.7 | 24 | 63 | 3,427 | −0.21% | +0.57% | +5.76% |
| 07/25 | 49 | 9.8 | 17 | 57 | 3,373 | +3.40% | +0.78% | +5.05% |
| 06/25 | 42 | 8.3 | 69 | 103 | 3,206 | +0.80% | −2.54% | +2.54% |
| 05/25 | 52 | 7.1 | 60 | 105 | 3,081 | +3.36% | −3.31% | +7.51% |
| 04/25 | 44 | 7.3 | 55 | 92 | 2,880 | −2.91% | −6.45% | +7.15% |
| 03/25 | 29 | 9.3 | 48 | 67 | 2,871 | −1.49% | −3.65% | +8.27% |
| 02/25 | 41 | 9.9 | 99 | 131 | 2,847 | −2.89% | −2.19% | +16.82% |
| 01/25 | 59 | 7.0 | 129 | 181 | 2,801 | +0.72% | +0.72% | +23.79% |
| 12/24 | 51 | 6.4 | 155 | 200 | 2,602 | −1.53% | +25.65% | +25.65% |
| 11/24 | 38 | 7.1 | 132 | 163 | 2,442 | +3.21% | +27.60% | +30.89% |
| 10/24 | 28 | 6.2 | 101 | 123 | 2,210 | −0.18% | +23.63% | +28.04% |
| 09/24 | 37 | 5.9 | 115 | 146 | 2,094 | +3.66% | +23.85% | +30.14% |
| 08/24 | 37 | 6.8 | 90 | 120 | 1,877 | −0.88% | +19.48% | +20.99% |
| 07/24 | 26 | 5.0 | 136 | 157 | 1,774 | +0.93% | +20.54% | +24.10% |
| 06/24 | 24 | 4.4 | 115 | 135 | 1,599 | +5.69% | +19.43% | — |
| 05/24 | 22 | 3.6 | 117 | 135 | 1,383 | +3.01% | +13.00% | — |
| 04/24 | 16 | 2.1 | 95 | 109 | 1,212 | −1.89% | +9.70% | — |
| 03/24 | 17 | 4.3 | 133 | 145 | 1,126 | +6.29% | +11.81% | — |
| 02/24 | 16 | 4.2 | 116 | 128 | 919 | +2.90% | +5.19% | — |
| 01/24 | 19 | 2.6 | 136 | 152 | 770 | +2.23% | +2.23% | — |
| 12/23 | 15 | 1.9 | 100 | 113 | 606 | +2.58% | +2.95% | — |
| 11/23 | 8.1 | 0.5 | 79 | 86 | 480 | +0.96% | +0.36% | — |
| 10/23 | 6.6 | 1.3 | 79 | 84 | 390 | +1.46% | −0.59% | — |
| 09/23 | 5.1 | 0.5 | 83 | 88 | 302 | −3.63% | −2.02% | — |
| 08/23 | 3.0 | 1.2 | 130 | 132 | 225 | +1.67% | +1.67% | — |
| 07/23 | 0.6 | 0.1 | 85 | 86 | 88 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 453 | 81 | -274 | 98 | 3,960 | +7.96% |
| 2025 | 572 | 108 | 430 | 894 | 3,591 | +2.73% |
| 2024 | 330 | 58 | 1,440 | 1,712 | 2,602 | +25.65% |
| 2023 (6 ח׳) | 38 | 5.5 | 557 | 589 | 606 | +2.95% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.50% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.