קרן השתלמות

הראל השתלמות מסלול מניות

מספר קופה 763 · הראל פנסיה וגמל בע"מ · מסלול מניות

הוספה להשוואה + נתונים אחרונים: 30.09.2026 פעילה

החליקו למדדים נוספים ←

נכסים5.84 מיליארדש״ח
5 שנים+80.6%מצטברת
3 שנים+79.2%מצטברת
12 חודשים+20.2%תשואה
מתחילת השנה+12.87%תשואה
חודש+0.85%תשואה

בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.

ביצועים

תשואת הקרן מול ממוצע מסלול מניות, בהתאם לתקופה שנבחרה.

החליקו למדדים נוספים ←

3 שנים+79.2%תשואה
12 חודשים+20.2%תשואה
מתחילת השנה+12.87%תשואה
חודש+0.85%תשואה
הקרןממוצע מסלול מניות
30%20%10%0%

הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־2.5 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.

מיקום בקטגוריה

כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול מניות.

דירוג3 מתוך 23בקטגוריה
אחוזון תשואה9112 חודשים
פער מהחציון+2.5%מעל החציון

הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 23 קרנות במסלול מניות, עם רמת סיכון קרובה לחציון המסלול.

סיכון

מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.

ירידה מרבית−4.8%משיא לשפל · 12 ח׳
סטיית תקן11.7%חציון המסלול 11.4%
שארפ1.04לפי גמל-נט

שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.

מחשבון צבירה

סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.

החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.

חשיפות והרכב

חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).

חשיפות מרכזיות

  • 23.6% ישראללפי דיווח אחרון
  • 76.4% חו״למרכז הכובד בתיק
  • 25.3% מט״חלפי דיווח אחרון
  • 8.6% לא סחירלפי דיווח אחרון

חלוקת נכסים

  • 49.56% מניות
  • 18.17% אג״ח ממשלתי
  • 0.46% אג״ח קונצרני
  • 11.68% מזומן
  • 20.13% אחר

הרכב נכסים בפועל

האחזקות המדווחות מכסות 99.87% מסך נכסי הקרן.

ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026

Top 10 מניות

16.77% מסך נכסי הקרן
  1. 1.TEVA PHARMACEUTICAL-SP ADR2.37%108.0 מ׳ ₪
  2. 2.נובה2.18%99.5 מ׳ ₪
  3. 3.לאומי1.93%88.1 מ׳ ₪
  4. 4.פועלים1.88%85.8 מ׳ ₪
  5. 5.אלביט מערכות1.88%85.8 מ׳ ₪
  6. 6.טאואר1.46%66.6 מ׳ ₪
  7. 7.ALPHABET INC-CL A1.44%65.6 מ׳ ₪
  8. 8.NVIDIA CORP1.32%60.2 מ׳ ₪
  9. 9.APPLE INC1.23%56.0 מ׳ ₪
  10. 10.או.פי.סי אנרגיה1.08%49.2 מ׳ ₪
16.77%Top 10 מסך הנכסים

יתר האחזקות 83.1% · לא מדווח 0.13%

נתונים היסטוריים

דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.

החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←

חודשהפקדות
(מ׳ ₪)
משיכות
(מ׳ ₪)
העברות נטו
(מ׳ ₪)
צבירה נטו
(מ׳ ₪)
נכסים
(מ׳ ₪)
חודשי
(%)
YTD
(%)
שנה
(%)
09/26 57 12 320 365 5,844 +0.85% +12.87% +20.22%
08/26 53 13 389 429 5,421 +1.84% +11.92% +23.74%
07/26 55 12 350 393 4,960 −2.11% +9.89% +23.34%
06/26 47 14 334 366 4,634 −2.26% +12.26% +27.95%
05/26 42 11 246 278 4,355 +4.00% +14.86% +37.92%
04/26 36 8.0 150 178 3,918 +9.25% +10.44% +39.58%
03/26 37 8.9 207 235 3,421 −4.76% +1.09% +28.96%
02/26 35 14 159 179 3,354 +1.03% +6.14% +32.13%
01/26 40 10 143 173 3,131 +5.06% +5.06% +29.37%
12/25 37 5.6 120 151 2,824 +1.93% +26.40% +26.40%
11/25 24 8.8 66 81 2,620 +1.84% +24.01% +24.92%
10/25 21 6.9 53 68 2,495 +2.61% +21.77% +26.82%
09/25 21 5.7 42 57 2,364 +3.80% +18.67% +23.81%
08/25 19 5.2 66 80 2,223 +1.51% +14.33% +22.70%
07/25 20 8.9 69 80 2,110 +1.55% +12.63% +22.83%
06/25 18 5.3 4.6 17 1,999 +5.36% +10.91% +23.55%
05/25 18 8.2 2.9 12 1,880 +5.25% +5.27% +18.19%
04/25 18 6.6 -0.2 11 1,778 +0.94% +0.02% +14.74%
03/25 18 7.0 0.9 12 1,751 −2.42% −0.92% +10.06%
02/25 18 7.5 -9.2 0.8 1,796 −1.08% +1.54% +17.28%
01/25 23 3.9 0.8 20 1,797 +2.65% +2.65% +23.85%
12/24 24 6.8 -3.2 14 1,738 +0.73% +20.29% +20.29%
11/24 18 5.1 -8.1 4.6 1,719 +3.39% +19.42% +24.22%
10/24 17 7.5 -16 -7.0 1,651 +0.18% +15.50% +27.16%
09/24 17 5.1 -22 -10 1,656 +2.87% +15.29% +20.36%
08/24 17 5.4 -22 -10 1,627 +1.61% +12.08% +14.38%
07/24 18 6.5 -16 -5.0 1,606 +2.15% +10.30% +10.52%
06/24 17 7.3 -27 -17 1,578 +0.79% +7.98% +13.41%
05/24 18 6.1 -7.3 4.6 1,588 +2.18% +7.13% +16.31%
04/24 17 4.4 -3.9 8.8 1,546 −3.18% +4.85% +14.20%
03/24 18 3.9 -5.0 9.0 1,589 +3.98% +8.29% +20.76%
02/24 17 8.1 -15 -6.1 1,521 +4.46% +4.15% +16.28%
01/24 23 6.2 -15 1.5 1,462 −0.30% −0.30% +8.74%
12/23 25 6.9 -5.9 12 1,466 +4.02% +13.30% +13.30%
11/23 18 4.8 -2.8 10 1,397 +5.84% +8.92% +4.58%
10/23 17 4.3 -19 -6.4 1,311 −5.18% +2.91% +1.50%
09/23 18 3.5 -4.0 11 1,387 −2.24% +8.54% +11.63%
08/23 18 7.1 -7.1 4.1 1,411 −1.82% +11.02% +5.32%
07/23 19 7.2 -8.9 2.4 1,434 +4.82% +13.08% +5.13%
06/23 18 4.1 -8.8 4.9 1,377 +3.37% +7.88% +6.31%
05/23 18 6.5 3.3 15 1,318 +0.33% +4.36% −2.88%
04/23 17 4.8 -1.7 11 1,299 +2.38% +4.02% −6.91%
03/23 18 7.7 -2.1 8.3 1,271 +0.12% +1.60% −11.72%
02/23 17 8.3 5.7 14 1,249 −2.31% +1.48% −10.24%
01/23 22 6.8 25 41 1,266 +3.88% +3.88% −8.45%
12/22 24 4.4 26 45 1,177 −3.99% −14.38% −14.38%
11/22 17 4.2 18 31 1,187 +2.73% −10.82% −7.26%
10/22 15 3.6 34 45 1,120 +4.28% −13.19% −9.93%
09/22 15 2.1 22 34 1,027 −7.77% −16.76% −9.70%
08/22 15 3.2 63 75 1,084 −1.99% −9.74% −3.45%
07/22 14 4.5 39 48 1,031 +5.99% −7.91% +1.78%
06/22 12 2.5 50 59 926 −5.56% −13.11% −4.19%
05/22 9.9 3.0 35 42 920 −3.84% −8.00% +2.08%
04/22 12 2.3 18 27 900 −2.91% −4.32% +8.99%
03/22 11 2.0 17 26 913 +1.80% −1.46% +15.83%
02/22 10 6.4 4.3 8.3 870 −0.36% −3.20% —
01/22 12 3.8 9.6 18 866 −2.85% −2.85% —
12/21 14 3.4 11 22 873 +3.99% +17.54% —
11/21 8.1 2.0 13 20 819 −0.22% +13.03% —
10/21 7.2 2.4 4.1 8.9 802 +4.54% +13.28% —
09/21 6.4 1.9 2.7 7.2 758 −1.38% +8.36% —
08/21 7.5 4.4 -2.4 0.8 762 +3.32% +9.88% —
07/21 7.0 2.5 1.2 5.6 738 −0.23% +6.35% —
06/21 6.3 2.8 3.8 7.3 734 +0.62% +6.59% —
05/21 6.4 3.1 3.1 6.4 723 +2.67% +5.93% —
04/21 5.9 1.7 -8.2 -4.0 698 +3.18% +3.18% —

הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.

קרנות דומות

חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.

השוואת הקרן חזרה למעלה ↑

דיווחים ומסמכים

מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.

עלויות

ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.

  • 0.53% ממוצע דמי ניהול מצבירה
  • 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
  • — ממוצע עלות שנתית צפויה

הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.

הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.